MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Cenne doświadczenie podczas Mistrzostw Starego Kontynentu

Wiadomości: Rumunia
Poniedziałek, 25 listopada 2013, 13:25
Aktualizacja: 13:27
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Rumuńska miejscowość Oradea była w dniach 15–16 listopada gospodarzem Mistrzostw Europy Kyokushin Shinkyokushin Karate kadetów, młodzieżowców U–22 i seniorów open, w których nie zabrakło przedstawicieli Karkonoskiego Klubu Karate Shinkyokushinkai sensei’a Piotra Cieślińskiego.

Mistrzostwa odbywały się w trzech kategoriach wiekowych, dwóch podzielonych na kategorie wagowe: kadeci 15-16 lat i młodzieżowcy 18-22 lata. Seniorzy zaś startowali w formule Mistrzostwa Europy Open (jedna kategoria wagowa). W mistrzostwach wystartowało w sumie 441 zawodników z 23 państw Europy. Jelenią Górę reprezentowała podopieczna sensei’a Piotra Cieślińskiego – Anna Półtorak, która musiała już w pierwszej swojej walce uznać wyższość ukraińskiej zawodniczki w kategorii open kadetek. Był to pierwszy tak poważny start w karierze Anny więc tym bardziej należą jej się słowa uznania za odwagę.

- Jako klub uczymy się dalej i zdobywamy cenne doświadczenie, które przełoży się wcześniej czy później na coraz lepszą prace w naszym Dojo. Dziękujemy uprzejmie za wsparcie finansowe wyjazdu przez Urząd Miasta Jeleniej Góry, Polską Organizację Shinkyokushinkai oraz rodziców naszych podopiecznych bez których wyjazd byłby niemożliwy - mówi sensei Piotr Cieśliński.

Więcej informacji na stronie klubowej: karatejeleniagora.pl

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Giną woreczki na psie odchody

Bilety MZK też podrożeją?

Zacięta i efektowna walka w Przesiece

37. MFTU rozpoczęty!

PiS apeluje do mieszkańców

Chojnik Maraton dla twardzieli

Świetne półkolonie

Dużo drożej za śmieci

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
626
Tak
21%
Nie
76%
Nie mam zdania
3%