Zalogowanych: 9

Superliga: Cenna wygrana KPR–u w Elblągu

Niedziela, 17 lutego 2013, 2:18
Aktualizacja: 2:20
Zwycięstwem ekipy KPR–u Jelenia Góra zakończył się wyjazdowy mecz 19. kolejki PGNiG Superligi ze Startem Elbląg. Podopieczne Małgorzaty Jędrzejczak wygrały na terenie rywalek 29:25.

Od początku spotkanie układało się po myśli jeleniogórzanek, które wyszły na prowadzenie i systematycznie powiększały dystans. W 14. minucie KPR wygrywał już 10:3. Do końca pierwszej połowy obie drużyny grały bramka za bramkę i po pół godzinie gry na tablicy wyników było 8:15. Ambitnie walczące gospodynie w drugiej części meczu rozpoczęły jednak pogoń. Na 3 minuty przed końcową syreną przegrywały już tylko 24:25, ale w końcówce więcej zimnej krwi zachowały nasze piłkarki ręczne wygrywając ostatecznie 29:25.

Start Elbląg – KPR Jelenia Góra 25:29 (8:15)

KPR: Kozłowska, Szalek – Załoga 12, Mączka 7, Buklarewicz 4, Figiel 1, Skalska 1, Skoczyńska 1, Żakowska 1, Fursewicz 1, Galińska 1, Wiertelak, Michalak, Rupp