MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Cena pokoju na Ukrainie

Wiadomości: Europa
Sobota, 21 lutego 2015, 15:12
Aktualizacja: 15:16
Autor: MT
Uwaga! – drastyczne zdjęcia! Ciekawy komentarz na temat ostatnich wydarzeń na Ukrainie z kanału "Gdzie zaczyna się wojsko...".

Ogłoszenia

Czytaj również

Zamieszanie wokół 5G  

Anunnaki i Sumerowie – Naukowe Fakty  

Osiedle zmienia się

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ 22-02-2015 16:31
Tym Rasputinem mogli by zainteresowac sie Talibowie. To nowy HTLER tego swiata. Za jego ulizany posowiecki leb zebrali by spora kase, jesli nie moze by zakonczyli jego pobrzekiwanie szabla i obcieli sowiecki rozumek wladcy .
~STACH 23-02-2015 22:23
Nie ma pokoju za wszelką cenę. Tak powiedział Józef Beck w imieniu Rzeczypospolitej Hitlerowi. Niepodległości nikt nikomu nie daje za darmo. Piłdsucki w czasie Pierwszej Wojny powiedział "jeżeli komuś wydaje się, że niepodległość otrzymuje się za jedną kroplę potu i jedną kroplę krwi jest głupcem". Ukraińcy ponad 20 lat temu uzyskali niepodległość w prezencie wskutek rozpadu Związku Radzieckiego i przez ten czas nie potrafili stworzyć Państwa i Armii zdolnej nie dopuścić do oderwania części terytoriów to mogą mieć pretensję tylko do siebie. Teraz czas wystawia im rachunek potu i krwi do zapłacenia. Ukraińcy nie bardzo chcą ten rachunek zapłacić. Najeźdźca odbiera tereny a na Ukrainie życie toczy się normalnie, nawet nie wprowadzono stanu wojennego. W tej sytuacji nikt obcy nie będzie ginął
~JG 24-02-2015 7:12
do Stach - a kto to jest Piłdsucki?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Polak, który odmówił Fordowi  

Pół wieku twórczości niezwykłego artysty

Pościg na Zabobrzu

Drożej na Chojnik

Biegacze narciarscy apelują do pieszych

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
154
Tak
18%
Nie
75%
Nie wiem
6%