MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Carlos Astol powalczy z finalistkami Chalenge Cup

Wiadomości: Brzeg Dolny
Piątek, 8 sierpnia 2008, 21:53
Aktualizacja: Czwartek, 14 sierpnia 2008, 2:16
Autor: JEN
Piłkarki ręczne Carlos Astol wyjadą w niedzielę (10 sierpnia) wcześnie rano do Brzegu Dolnego na dwa mecze z ubiegłorocznymi finalistkami europejskiego pucharu Challenge Cup – niemiecką drużyną VfL Oldenburg.

Pierwszy mecz rozegrają już o godz. 10, drugi o godz. 16. Rywalki będą chyba jeszcze bardziej wymagającym przeciwnikiem od Slavii Praga, bo wiadomo jaki jest poziom niemieckiej piłki ręcznej.

W zespole Oldenburga grają głównie z Niemki: Anna Badenhop, Birthe Barger, Kim Birke, Angie Birgit Geschke, Wiebke Kethorn, Sabrina Neuendorf, Julia Renner, Maike Schirmer, Carolin Schmele, Kathrin Scholl, Julia Wenzl i Barbara Hetmanek (ta ostatnia ma swojsko brzmiące nazwisko) oraz dwie Rosjanki: Natalia Parchina i Tatiana Surkova oraz Norweżka Fagerhus Haege.

Jak powiedział trener Crlos Astol - Zdzisław Wąs budowany na nowo zespół musi się zgrać przed wszystkim w obronie ze względu na brak Katarzyny Jeż i Anny Dyby. Niezbędne jest pozyskanie kołowej i zanim do tego dojdzie na tej pozycji będą próbowane różne zawodniczki. Nadal w drużynie brak liderki, która potrafi pociągnąć zespół do walki w ciężkich chwilach.

O wynikach tego dwu meczu poinformujemy w niedzielę.

Ogłoszenia

Czytaj również

Emocje do ostatniej syreny

Spór o edukację seksualną

Karkonoski Mini Handball

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~kibic 10-08-2008 17:40
Z Jelonki wyruszyła 3 osobowa ekipa na....STOPA wiec zycze jej powodzenia Trzymajcie sie chlopaki.CARLOS PONAD WSZYSTKO!!!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Park już gotowy

Powalczyły z mistrzyniami

Stop marginalizacji średnich miast

Trudny dojazd do SP 3

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
775
Tak
15%
Nie
64%
Nie wiem
21%