MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 11 lipca
im. Karoliny, Olgi

Capoeira w MDK. W tym warto uczestniczyć!

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 25 lutego 2014, 7:56
Aktualizacja: 7:58
Autor: Angela
Fot. Organizator
Osiemnaście osób bierze obecnie udział w zajęciach capoeiry, które w Młodzieżowym Domu Kultury w Jeleniej Górze prowadzi dla dzieci i młodzieży Dawid Kunysz. Spotkania odbywają się trzy razy w tygodniu po południu: w poniedziałki, środy i piątki. Zapisy trwają cały rok, wystarczy przyjść, zadzwonić lub odwiedzić stronę internetową MDK.

Elementy brazylijskiej sztuki walki, wplecione w przeróżne gry i zabawy rozwijają uczestników kompleksowo. Te zajęcia uczą kreatywności, piękna i płynności ruchu, muzyki, przyjaźni do drugiego człowieka oraz języka portugalskiego.

- Ucząc się piosenek i pojedynczych słów czy prostych zdań w języku portugalskim oraz poprzez zajęcia muzyczne, gdzie gramy na instrumentach rodem z Brazylii, młodzi adepci poznają część barwnej kultury tego regionu świata – mówią organizatorzy. - Żadna inna sztuka walki nie rozwija tak wszechstronnie naszego umysłu i ciała jak capoeira. Dlatego jest tak bardzo atrakcyjną formą spędzania czasu wolnego – dodają.

Zajęcia prowadzi Dawid Kunysz, instruktor na co dzień trenujący w grupie International Capoeira Raiz oraz członek stowarzyszenia Ludzi Aktywnie Trenujących „AKTYWNI”.
Zapraszamy!

Ogłoszenia

Czytaj również

PSZOK tylko bez zaległości

Ulica Nadbrzeżna już w nowej odsłonie  

Patrole w Kamiennej Górze

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~annaela 18-06-2016 21:59
Brawo Panie Dawidzie . Zaraża Pan młodzież pasją do sztuk walki i oprócz tego swoim uśmiechem i cudownym charakterem . Pozdrawiam serdecznie i życzę samych sukcesów :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Odnowili Kostiala i Kamienne Schodki  

Drzymały i Flisaków niemal gotowe

Jednokierunkowo Zakosami na Śnieżkę

Magistrat do remontu

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
273
Tak
47%
Nie
40%
Nie wiem
12%