MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Było smacznie i światowo

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 23 maja 2017, 7:45
Aktualizacja: Środa, 24 maja 2017, 6:53
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Smaczne burgery, frytki, napoje, słodkości i wiele innych rarytasów z kuchni całego świata można było znaleźć podczas Inwazji Food Trucków przy Galerii Nowy Rynek w Jeleniej Górze w dniach 19–21.06. Zainteresowanie tego typu potrawami jest ogromne.

Sprzyjająca pogoda oraz liczne imprezy w okolicy sprawiły, że przybycie pod Galerię Nowy Rynek było doskonałym pomysłem na przekąskę lub wręcz solidne „żarło”.

- Mam nadzieję na więcej takich imprez w naszym mieście. Kolejny raz były tłumy – to pokazuje, że jeleniogórzanie chcą food trucków! - stwierdził Mateusz, który codziennie próbował czegoś innego. - Mam już swoje ulubione smaki, ale chętnie poznaję nowe i ciężko nawet przez te 3 dni spróbować wszystkiego – dodała Natalia. - Nie jem mięsa, ale dla siebie również coś tu znalazłam. Takie inwazje to ja lubię – wyznała Magda.

Na lokalnych smakoszy czekały specjały przygotowane przez: Mono Burger Food Truck (Wrocław), FRODO Burger (Warszawa), Jadło na kółkach (Kraków), Glaviče (Kraków), El Cartel (Warszawa), Pan Bulwa (Katowice), Choco Kebab Śląsk (Cały ŚLĄSK), BOOM BOMB Waffle (Katowice), Przystanek Ogień i Dym (Warszawa), Fragola - Owoce w Czekoladzie (Poznań), Szarpnij Wieprza (Warszawa), Lubish Langosh (Warszawa), Burger Slow Food (Warszawa), Polish Frytka (Warszawa), Gruba Ryba Food Truck (Wrocław) oraz O Bulwa (Olkusz).

Ogłoszenia

Czytaj również

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Nie będzie spalarni

Chcą powtórki wyborów!

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~ktoś 23-05-2017 8:04
Drobna sugestia jest maj nie czerwiec :)
~`Jack 23-05-2017 8:38
Jelonka przepowiada przyszłość
~TUBYLEC 23-05-2017 8:55
ŻEBY MI WIĘCEJ TO DZIADOSTWO NIE PRZYJEŻDŻAŁO!!!. Nie dość ,że ceny jak z kosmosu to jeszcze niedobre!!! Za kogo oni nas uważają? no w sumie na prowincji wszystko się sprzeda...
~do wyżej 23-05-2017 10:43
proponuję po prostu nie kupować, zbojkotować ten cały arsenał bardzo niezdrowego jedzenia, może wtedy dotrze do co niektorych, że sprzedając i oferując pokarm niezdatny do trawienia, dadzą sobie w końcu z tym spokój? przecież tego nie da się jeść!
~Tytuł imponujący, ale 23-05-2017 15:30
reszta informacji ble,ble,ble tak jak jedzonko ( jeśli sugerować się wpisami). Na czym owa światowość miała polegać? Pan redaktor chyba nie chciał nas zostawić z ociekającymi śliną buziami i nie opisał...
~ 23-05-2017 18:34
ciekawe czy zapłacili "placowe"

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

O jeleniogórskim rynku

Janowice za zmianą nazwy powiatu

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Niszczą ulicę Szymanowskiego

Jubileusz TPD

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
739
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
9%