MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 11 lipca
im. Karoliny, Olgi

Było dużo zabawy na Bajkowej Sobocie

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 9 lutego 2014, 7:47
Aktualizacja: Poniedziałek, 10 lutego 2014, 7:35
Autor: Mea
Fot. Mea
– Podczas Bajkowej Soboty jest super – mówiły dzieci uczestniczące w warsztatach bajkowo–teatralnych i plastycznych, które odbyły się wczoraj (08.02.) w Przystani Twórczej – Cieplickim Centrum Kultury.
W spotkaniu wzięło udział ponad 50 dzieci wraz z rodzicami, którzy przyglądali się zabawom i tańcom swoich pociech.

– To jest już trzecia Bajkowa Sobota i z każdym spotkaniem przychodzi do nas coraz więcej dzieci. Dlatego musieliśmy wprowadzić zapisy. Uznaliśmy, że jest duża potrzeba, by organizować małym mieszkańcom naszego miasta zajęcia podczas weekendu – mówiła Ewelina Marciniak z Przystani Twórczej.

Imprezę zaczął występ dwóch grup tanecznych dziewczynek, które uczą się tańca w Przystani Twórczej. Następnie Teatr Mała Bajeczka przebrany za piratów i wielkiego Gala rozpoczął animacje z dziećmi pod hasłem „Morskie opowieści”. Były zabawy z chustą oraz tańce przy znanych piosenkach. Nie obyło się bez pasowania chętnych na wilka morskiego.

- Kto nie chciał brać udział w zabawie, mógł uczestniczyć w warsztatach plastycznych - dodała.
Dzieci były zachwycone przygotowanymi atrakcjami. – Było super. Najbardziej lubię tu tańczyć. Będę brała udział w tych zajęciach – mówiła Oliwia Myszkowska z Jeleniej Góry.

- Zajęcia są świetnym pomysłem. Dzieci mogą miło spędzić czas, a ich rodzice załatwić w tym czasie różne sprawy – dodała Marzena Chochorowska, mama Oliwi.

- Jestem tu po raz pierwszy. Przyszedłem z kuzynką, która ma dzisiaj urodziny, żeby pobawić się z innymi dziećmi. Fajnie, że w weekend są takie zajęcia – stwierdził Tomek Grzegorczyk z Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Czytaj również

Jednokierunkowo Zakosami na Śnieżkę

Euroregion zabytkowym rowerem – minęło 20 lat

Spacery z przewodnikiem po centrum i Cieplicach

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Małgo 9-02-2014 14:27
Dla dzieci to super sprawa - i w sumie dla rodziców też :) Następnym razem też przyjdziemy :)
~ta 26-02-2014 15:00
Panie z Teatru Mała Bajeczka w minioną sobotę zabawiały dzieci w przedszkolu Poziomka w Cieplicach i zabawa też się udała, a dzieci były zadowolone. Pozdrawiamy Małą Bajeczkę.
~ 4-03-2014 18:38
Teatr Mała Bajeczka współpracuje od dawna z Przystanią Twórczą z korzyścią dla obu stron :). A teraz Mała Bajeczka ma już swoją siedzibę na Wojska Polskiego i bywają tam super przedstawienia z udziałem dzieci jako aktorów. Polecam http://www.malabajeczka.pl

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Dotacja na usuwanie azbestu

Tak nie wolno parkować!

W KSON–ie dzieje się

Bobry na Zabobrzu

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
302
Tak
48%
Nie
40%
Nie wiem
12%