MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 22 września
im. Maurycego, Tomasza

BWA zaprasza na „Nieskończoność”

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 16 września 2011, 11:31
Aktualizacja: 11:32
Autor: BWA
Fot. BWA
Izabela Chamczyk pokaże dziś w Biurze Wystaw Artystycznych swoje performance. Będzie też spotkanie z artystką, prezentacja dokumentacji oraz dyskusja. Początek o godz. 18. Wszystko pod tytułem „Nieskończoność”.

Izabela Chamczyk jest malarką i performerką młodego pokolenia. Pracuje w wielu mediach nieustannie redefiniując ich granice, w ideę jej działań niezmiennie wpisane są silne emocje. Absolwentka Akademii Sztuki Pięknych we Wrocławiu, kierunek malarstwo - dyplom z wyróżnieniem (2009r.), w latach 2007/2008 w ramach wymiany międzyuczelnianej zdobywała doświadczenia na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu w Pracowni Malarstwa prof. wizytującego Dominika Lejmana.

Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (Stypendium Młoda Polska 2010r.) oraz czasopisma Artluk (Stypendium dla Młodego Twórcy 2009r.). Izabela Chamczyk tworzy sztukę procesualną, która odbywa się w czasie i przestrzeni (np. publicznej). W 2010 roku była nominowana do nagrody WARTO Gazety Wyborczej. Wydarzenie w BWA poprowadzi Piotr Stasiowski.

Spotkanie zorganizowano w ramach cyklu edukacyjnego Miasto, nie-miasto, na który składają się: warsztaty, performance oraz panele dyskusyjne.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dwie dziewczyny pobiły i okradły 15–latkę  

Zaczytaj się z Jelonką.com

Trwa "Davos" w Karpaczu

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~x 18-09-2011 18:13
jak to pasuie na symbol lub logo dzialalnosci rzadu rzeczpospolitej, bylych, obecnego i przyszlych na poprawe bytu polakow. to jest SUPER! PIESC ZE ZNAKIEM FIGI>

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

To było bezpieczne?

Debata o szlaku "Dolina Bobru"

Festiwal Silesia Sonans wystartował

Doczekają się ronda

Warsztaty z aniołami

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
765
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%