MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Bus wjechał w opla na ul. Sudeckiej

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 22 listopada 2012, 12:16
Aktualizacja: 12:24
Autor: mea
Dzisiaj (22.11.) ok. godz. 7.30 na ul. Sudeckiej w Jeleniej Górze doszło do kolizji busa marki Mercedes z oplem. – Mieszkaniec Bielska–Białej kierujący busem, jadąc podporządkowaną ul. Piłsudskiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu mieszkance powiatu lwóweckiego, która jechała oplem i uderzył w jej samochód – poinformowała Edyta Bagrowska, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

W busie jechało pięć osób. - Po zbadaniu uczestników kolizji przez lekarza, nie stwierdzono poważniejszych obrażeń – poinformował Andrzej Ciosk, rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze.

Sprawca kolizji został ukarany mandatem w wysokości 300 zł i sześcioma punktami karnymi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wiosna Biedronia sprawdza i zapowiada

Spotkanie z pisarką w Esplanadzie

Głosy za strajkiem?

Komentarze (21) Dodaj komentarz

~eee 22-11-2012 12:43
to było chwilkę po 7 :D
~trutturu 22-11-2012 13:47
tak o 7.05 przejezdżałem to już stali z boku
~job 22-11-2012 13:48
kiedy wrescie zamontuja swiatla na tej krzyzowce?
~Thebrymbrym 22-11-2012 14:26
~job/ wtedy kiedy poprawisz ortografię :)
~ 22-11-2012 15:10
na tym skrzyżowaniu często dochodzi do stłuczek, lub potraceń, a tamtędy dzieci idą do szkoły, powinni garby postawić
~do~Thebrymbr 22-11-2012 15:17
To nie ortografia - to literówka :P
~ja 22-11-2012 16:00
czego Mercedes z dużej litery a Opel z małej
~Patka 22-11-2012 17:18
bo Mercedes droższy ;)
~lekcja pol. 22-11-2012 17:38
Darmowa lekcja polskiego od Viki dla ukochanej redakcji: Jeśli piszesz o tym, że jeździsz toyotą albo że Zenek mupił mazdę – to małą literą. Jeśli zaś chcesz napisać coś o koncernie Toyota albo piszesz, że jeździsz samochodem marki Mazda – wtedy wielką literą. Czyli: Jeżdżę mazdą. Jeżdżę samochodem marki Mazda. Chcę napisać o osiągnięciach koncernu Toyota.
~kupił 22-11-2012 17:40
mupił...he he he
~do 17:38 22-11-2012 17:46
Myślisz, że to podziała? Hehehe
~do17:46 22-11-2012 18:01
Nie, na pewno nie, ale bede ich uczyc ojczystego jezyka do usranej smierci. Tym bardziej, ze wyjechalam za granice bedac dzieckiem. Do polskich szkol nie uczeszczalam- a potrafilam sie (sama) nauczyc. Dziwie sie, ze Redakcja zatrudnia analfabetow- bo inaczej tego wyrazic nie moge. Ostatnio napisali Stowarzyszenie Mlodzierzowe. Przez R-Z. Gdy zwrocilam uwage- poprawiono, a moj post zostal szybko zlikwidowany.
CН.W.D.P. 22-11-2012 18:08
CZAD, Vikusiu!! CZAD!!
~ 22-11-2012 18:16
no czad, czad.....z twojej czaszki sie wydobywa? Spozytkuj energie, ktora posiadasz (a wlasciwie jej nadmiar) bardziej ekonomicznie. Zaniechaj np. sledzenia mnie na Jelonce i przeczytaj pare ksiazek o zdrowiu psychicznym czlowieka. Przestanie sie z chorej glowisi dymic. Obiecuje.
~polecam 22-11-2012 18:28
Przebieg naszego życia zależy w dużym stopniu od naszego zdrowia psychicznego. Jest taka słynna książka Golemana o emocjach (David Goleman, Inteligencja emocjonalna) mówiąca o tym, iż umiejętność radzenia sobie ze swoimi emocjami i odnajdywania się w sytuacjach trudnych, ma jeszcze większy wpływ na nasze życie, niż zdolności umysłowe i iloraz inteligencji IQ. Bardzo polecam. Kup. Poczytaj. To jest w sam raz dla ciebie.Jestem teraz przekonana o twoich problemach psychicznych. Pozdr.
~ 22-11-2012 19:19
22-11-2012 16:00 | ~ja | *.adsl.tpnet.pl (83.5.*.*) czego Mercedes z dużej litery a Opel z małej Bo tak m byc! Wroc sie do szkoly podstawowej...tam cie moze tego naucza. Redakcja sie tym razem postarala, jakkolwiek bede utrzymywac, ze pisarze z nich -ogolnie rzecz biorac-slabi.
CН.W.D.P. 22-11-2012 20:52
JAKAŻ TY JESTEŚ ZABAWNA... Vikusiu, UWIELBIAM CIĘ!!
~eee 22-11-2012 22:51
jak tu wesoło :P
~beee 22-11-2012 23:21
ki diabeł, przecież polska jest be, żal polaczków,itd. to po ki diabeł uczyć ich polskiego , aż do posrania się ?Ni huhu nie rozumiem, wikusiu po polskiemu piszę , idzie zrozumieć ?
CН.W.D.P. 23-11-2012 11:14
UŻYTKOWNIKU SYGNUJĄCY SWÓJ WPIS SŁOWEM: beee, WYTŁUMACZAM CI DZIAŁANIA Vikusi TYM, IŻ CZŁOWIEK PODNOSI SOBIE W SWOICH OCZACH SWOJĄ WARTOŚĆ TYM, ŻE INNEGO CZŁOWIEKA ZBESZTA, ZMIESZA Z BŁOTEM, WYZWIE... OGÓLNIE CHODZI TAKIEMU CZŁOWIEKOWI O POKAZANIE I DOWIEDZENIE SWEJ WYIMAGINOWANEJ WYŻSZOŚCI... LUDZIE Z KOMPLEKSAMI TAK MAJĄ... WIEM COŚ O TYM, BOWIEM ZAWÓD PRZEZE MNIE WYKONYWANY ZMUSZA MNIE DO BYCIA PO CZĘŚCI PSYCHOLOGIEM, A NA PEWNO ZNAWCĄ LUDZKIEJ PSYCHIKI...
~ 23-11-2012 14:42
CZŁOWIEK PODNOSI SOBIE W SWOICH OCZACH SWOJĄ WARTOŚĆ TYM, ŻE INNEGO CZŁOWIEKA ZBESZTA, ZMIESZA Z BŁOTEM, WYZWIE... OGÓLNIE CHODZI TAKIEMU CZŁOWIEKOWI O POKAZANIE I DOWIEDZENIE SWEJ WYIMAGINOWANEJ WYŻSZOŚCI... przeciez piszesz o sobie. Dokladnie TY tak dzialasz......A czy Polska jest beee nie wiem. Po czesci tak. Ale po czesci kazdy kraj jest beeee. I niech juz tak zostanie. PS. chuwdu-pe- zaczales sie juz leczyc? Diagnoze juz masz.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Żeromalia na filmowo

Znów alarm bombowy

Marian Sajnog o katastrofach w górach

Wszyscy za strajkiem

Walczyli o... dziurawy kubek

Sonda

Czy wszystkie handlowe niedziele powinny wrócić?

Oddanych
głosów
615
Tak
62%
Jest dobrze, jak jest
13%
Nie
23%
Nie ma zdania
1%