MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Brudy z Niemiec znów do Polski

Wiadomości: Dolny Śląsk
Czwartek, 7 września 2006, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 7 września 2006, 13:19
Autor: TEJO
Osiemdziesiąt ton odpadów komunalnych pochodzących od naszego zachodniego sąsiada ujawniła policja w opuszczonych hangarach w Krzywej koło Bolesławca.

Teren należy do Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Bolesławiecka policja złapała na gorącym uczynku jednego z kierowców ciężarówek, który do jednego z hangarów wyrzucał śmieci.
– Podczas sprawdzenia okolicznych hangarów, w czterech ujawniono
ok. 80 ton sprasowanych odpadów – poinformował Paweł Petrykowski z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Kierowca ma 40 lat, a ze wstępnych ustaleń wynika, że śmieci zostały przywiezione z Niemiec na zlecenie jednej z firm w powiecie średzkim (Dolnośląskie).

To kolejny w ciągu minionych dni ujawniony przypadek zrzucania niemieckich odpadów na Dolnym Śląsku. W ubiegłym tygodniu Państwowa Inspekcja Drogowa i policjanci zatrzymali niemieckiego kierowcę, który chciał wyrzucić w okolicach Jeleniej Góry 28 ton nieczystości.

Ogłoszenia

Czytaj również

O rozpadających się górach

Wypadek przy baniakach  

Marcin Wyrostek patriotycznie

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~Aszta 7-09-2006 13:24
Już dawno mówiłam,że z Polski zrobi sobie Europa ŚMIETNIK. Nikt mi nie wierzył. No to może niedowiarki teraz uwierzą!!! Nie to żebym była przeciwna Uni czy coś w tym stylu, ale znając nasze realia to nawet władze są w stanie przymknąć oczy na takie rzeczy byleby nie odstraszyć inwestorów, dostać dopłaty z UE itp. Wiem,że to brutalne ale takia jest prawda! NIESTETY!!!!!
~Slonzok 7-09-2006 14:06
To prezenty z UE :(
~sds 7-09-2006 16:49
nasz kraj jest brundy, nasz kraj nie jest zadbany, a oni dalej nas , leżących sie nie kopie
~Addee 7-09-2006 21:18
Kaczyńskich też pewnie mam Niemci podrzucili:D
~Slonzok 7-09-2006 23:06
Kaczynskich wybralismy sobie, zeby wreszcie z tym skonczyc. To ich poprzednicy pozwolili, zeby nas tak traktowano. A ta ciagla nagonka na nich swiadczy tylko o tym, ze interesy cwaniczkom sie wala.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Śledztwo ws. KPR–u umorzone

Konieczna przerwa

Wyrzucali kwiaty za płot

Radni KO przeciw kupcom?

Świętują Niepodległość

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
821
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%