MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 8 lipca
im. Elżbiety, Eugeniusza

Bronisław Komorowski prezydentem RP

Wiadomości: KRAJ
Niedziela, 4 lipca 2010, 20:05
Aktualizacja: Poniedziałek, 5 lipca 2010, 7:17
Autor: Angela
Fot. TEJO
Kandydat Platformy Obywatelskiej wygrał drugą turę wyborów i przez kolejne pięć lat będzie sprawował urząd Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

Bronisław Komorowski zdobył 53,1 procent głosów. Jego konkurent – Jarosław Kaczyński z Prawa i Sprawiedliwości – 46, 9 procent. Frekwencja wyniosła ponad 53 procent ogółu uprawnionych do głosowania. Takie wyniki sondażowe podała telewizyjna „jedynka”.

Wielkie emocje i niepewność tuż przed oraz ogromna radość oklaskami, okrzykami, ale z ostrożnym komentarzem tuż po głoszeniu sondaży wyborczych – to nastoje jakie panowały dzisiaj podczas wieczoru wyborczego zorganizowanego przez Platformę Obywatelską w Spagetterii Al Dente (Na ząb) w Jeleniej Górze.

Na wieczorze wyborczym Platformy Obywatelskiej w Jeleniej Górze pojawili się m.in. wicemarszałek dolnośląski Jerzy Łużniak, poseł Marcin Zawiła, prezydent miasta Marek Obrębalski, wiceszef Jeleniej Góry Jerzy Lenard, radni i działacze PO, w sumie kilkanaście osób, które z uwagą i niepewnością śledziły telewizyjne relacje z wyborów.

– Są ogromne emocje, czekamy jaki będzie prognozowany wynik tych wyborów. Wszyscy mamy nadzieję i jesteśmy przekonani, że będzie to zwycięstwo Bronisława Komorowskiego, ale do samego końca będziemy w niepokoju, bo mamy informacje, że nasz kandydat idzie „łeb w łeb” ze swoim przeciwnikiem. Może być więc różnie. Zwycięstwo powinno być jednak po naszej stronie, bo nasz kandydat nie oszukuje – mówił Jerzy Łużniak, kilka minut przed ogłoszeniem pierwszych wyników sondażowych.

Zdajemy sobie sprawę, że przed nami spore zadanie, ale jeśli zwycięży nasz kandydat, nie będzie tego, który będzie w tej pracy przeszkadzał.
Upust emocjom i ogromnej radości uczestnicy wieczoru wyborczego dali kilka sekund po godzinie 20.00. kiedy okazało się, że Bronisław Komorowski według sondaży wygrał wybory.

– Według sondaży wspaniały kandydat Bronisław Komorowski, który w ciężkiej walce, po kryzysie światowym, ekonomicznym, dwóch falach powodzi i nieszczęściu w Smoleńsku, wygrał te wybory. Po tej informacji wszyscy odetchnęliśmy, bo to była to nasza ciężka praca. Nie znamy jeszcze jeleniogórskich wyników, ale w pierwszej turze z pewnością sprawdziło się hasło „Jelonka głosuje na Bronka”. Cieszymy się z tego sukcesu nie tylko dla tego, że lubię Bronisława Komorowskiego, którego osobiście znam od kilka lat, ale również z tego względu, że pewien sposób uprawiania polityki daje efekty. Teraz poczekamy jeszcze na oficjalne wyniki – mówił Marcin Zawiła, poseł PO.

Jak podkreślał poseł, zwycięstwo Bronisława Komorowskiego, to wynik m.in. ciężkiej pracy sztabu ludzi, którzy rozwieszali plakaty, działali w komitecie poparcia.
– Jestem bardzo zobowiązany wszystkim, którzy włączyli się do tej kampanii wyborczej. Miałem kilkanaście awantur od starszych pań, które miały pretensje o to, że jest za mało rozwieszonych plakatów Bronisława Komorowskiego. Jeden pan przyjechał na rowerze z Podgórzyna i przywiózł ze sobą 150 podpisów poparcia. Takich reakcji ludzi już dawno w polityce nie pamiętam i cieszę się z nich. Od jutra czeka na nas ciężka praca, bo takie zaufanie to wielka rzecz – mówi Marcin Zawiła.

Marek Obrębalski, prezydent miasta Jeleniej Góry podkreślał, że zwycięstwo Bronisława Komorowskiego to duży sukces i zasługa jeleniogórzan.
- Jestem przekonany, że Bronisław Komorowski został tak licznie poparty przez jeleniogórzan, jak w poprzedniej turze wyborów. Cieszymy się z tego, i dziękujemy wszystkim, którzy oddali swój głos na naszego kandydata – mówił.

Prawo i Sprawiedliwość nie zorganizowało wieczoru wyborczego.

Nasz komentarz
Pamiętam powyborcze frustracje sprzed 15 lat, kiedy to – późną jesienią – w drugiej turze wyborów prezydenckich Aleksander Kwaśniewski pokonał Lecha Wałęsę.

Wówczas solidarnościowy świat ogłosił niemal stan apokalipsy. Koniec polskiej demokracji i powrót do tendencji totalitarnych. Jeśli nie w pełnej krasie, to w wydaniu zawoalowanym. Czy tak się stało? Nie. Życie toczyło się dalej, a z biegiem dni i lat nie zabrakło deklaracji ze strony niedawnych wrogów prezydenta z opcji postkomunistycznej, że jego prezydentura była – jeśli nie udana – to z pewnością bardzo poprawna. Czym się skończyła w połączeniu z przejęciem przez lewicę większości w parlamencie? Pamiętamy wszyscy. Czy historia się powtórzy?

Dziś końca Polski nie będzie, nie obudzimy się jutro w innym kraju. Zobaczymy tę samą codzienność z tymi samymi radościami i troskami. Życie będzie toczyło się dalej stwarzając nowe okazje do politycznych bojów już o miejsca w przyszłym parlamencie. A wcześniej – serwując nam, społeczności lokalnej – sporą dawkę wyborczych emocji jesienią 2010.

Nie pomyliłbym się chyba pisząc, że gdyby wygrał Jarosław Kaczyński, byłoby tak samo. Cieszy rosnąca frekwnencja i coraz dojrzalsze podejście Polaków do lekcji demokracji. Pozostaje refleksja o tych, którzy głosować nie poszli. To przecież około 15 milionów ludzi!

W wyborach - jak w sporcie - ktoś musi przegrać, aby wygrać mógł ktoś. Tyle że remisów nie ma. A urzędowi Prezydenta RP należy się szacunek, ktokolwiek by to stanowisko sprawował.
Konrad Przezdzięk

Ogłoszenia

Czytaj również

Likwidacja schroniska

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Krakowska w budowie

Komentarze (163) Dodaj komentarz

~ZABOBRZANIN 4-07-2010 20:26
TAK MIAŁO BYĆ !
~romi 4-07-2010 20:30
uf...
~jasnowitz 4-07-2010 20:31
Ten wynik oznacza koniec rządów PO
~s. 4-07-2010 20:31
No i mamy na co zasługujemy.
~całonocna libacja 4-07-2010 20:35
żałoba!!!
~libacja 4-07-2010 20:42
zalobe to ma chyba jarek kolego...wiwat Bronek/!
~api 4-07-2010 20:46
cale szczęście i mam nadzieję,iż pierwsza dama nie będzie musiała załatwiać się do kuwety...
~olaboga 4-07-2010 20:51
Czy to coś zmieni?
~Obywatel 4-07-2010 20:52
Szkoda że ludzie nie pamiętają jak Jaruś wysyłał grupę antyterrorystyczną by siłą przegoniła strajkujące pielęgniarki i zamiast z nimi porozmawiać to zagłuszał im telefony. Szkoda że nikt nie pamięta śmiesznych koalicji PiS + LPR + Samoobrona i radykalnych zmian które mogłyby pogrążyć Polskę gdyby te koalicje utrzymały się dłużej. Mógłbym wymieniać więcej lecz nie kopie się leżącego.
~.asia. 4-07-2010 20:54
A skąd pewność, że wygrał Komorowski skoro wybory trwały do godziny 20.00 a ten artykuł napisano o 20.06??? Chyba, że mają takie tempo w liczeniu głosów :/
~ 4-07-2010 20:58
jasne że zmieni :-) zamiast kartofla będzie człowiek , a i tak rząd i sejm rządzi polską
~czechna 4-07-2010 21:01
Oddałam głos na Bronka, i mam nadzieję ,że nie będzie już żadnych niespodzianek z PKW. Natomiast martwi mnie taki podział Polski: na wschodnią i zachodnią. Dużo pracy przed przywódcami naszego narodu, aby te podziały zniwelować można było w miarę szybko.
~eee 4-07-2010 21:04
BRAWO!!!Oby tak zostało
~Detektyw 4-07-2010 21:08
Do ~.asia.; Co dziesiąty wyborca był pytany przez obsługę WYBORÓW - na kogo głosuje? A że "Jelonka.com" ma swoich i swoje wtyki to już inna inszość.
~jupii 4-07-2010 21:09
cała jelonka całuje stopy Bronka! :D
~miszka 4-07-2010 21:10
No oby tak faktycznie bylo!!!Miejmy nadzieje,bo to chyba juz ostatnia szansa dla Polski.
~paradise 4-07-2010 21:12
Witajcie w tuskokomunie! Tuskizm=Bronizm=reżim gangsty i złodziei. uczciwy człowiek to dla POoszołomów śmieć. Ale widać Polacy lubią być prani PO pysku!
~jerzy 4-07-2010 21:14
Brawo. A teraz trzeba zrobić porządek z pisiorami w wyborach samorządowych i parlamentarnych i cześć ich pamięci politycznej.
~w[es;aw 4-07-2010 21:15
3 klęski Polskii 2010 1,Smoleńsk 2. Powódz 3. Wybór Komorowskiego na Prezydenta RP. Cały Świat się z nas śmieje,,,,
~olaboga 4-07-2010 21:17
Obywatele i Obywatelki Najjaśnieszej Jelonki... spotkajmy sie za rok. Zobaczymy komu Bronek da, a komu zabierze, kogo przygarnie, a kogo rozgoni. Dajmy Mu ten rok. W końcu tak pieknie nas o to prosił... a teraz do roboty, trzeba tyrać na zus, krus i ...**** :)))))
~Bonifas 4-07-2010 21:20
TAK W UZUPEŁNIENIU WYPOWIEDZI OBYWATELA oj Polsko pamięć masz dobrą ale krótką. Już zapomniałaś że nie kto inny jak wybrany w poprzednich wyborach prezydent PiS powiedział dwa jakże wyrażające jego podejście do Polaków słowa SPIEPRZAJ DZIADU. - PiS miał swoje 5 minut w rządzie i pałacu prezydenckim - pamiętam że w tym czasie szlak mnie trafiał gdy słuchałem pięknych słów o patriotyzmie i tolerancji w ustach człowieka który sprawy polsko -rosyjskie stawiał na ostrzu noża i który dążył w 2
~ 4-07-2010 21:22
w 2004 do nie wstąpienia RP do UE. Jeśli demokracja = izolacja to dziękujemy Jestem za Bronkiem!!!!!!!!!!!!!!!!!
~POLAK 4-07-2010 21:25
Nie tak dawno się pisiory całowały jak to się zmieniaja że szok i na pleckach wszystkich co zgineli chcieli swoje dobra zbudować ! Trudno w to uwieżyć było, ale oblicze poprostu "new" ! A tu walą takie od początku pismaki swoje żale że nie Jaruś i obwiniaja wszystkich do okoła. Taka stara POLSKA zasada ! Polak - Polaka jak nie wyj...e nie będzie w niebie ! PIS-orowcy do podziemia.
~tkk 4-07-2010 21:25
GRATULACJE PANIE PREZYDENCIE !!! JELENIA GÓRA JEST Z PANEM
~Mr_MM 4-07-2010 21:28
Gdybyście zauważyli .. waszym "Bronkiem" włada jak marionetką pan Tusk :) Tusk+władza=masakra ... Całe PO to mała mafia sprawująca urząd dla większych szych. ;] a tu macie ciekawe klipy o tych waszych "Bronkach", "Tuskach" i "Jaruzelskich": http://www.youtube.com/watch?v=gMfw7L0fG5s http://www.youtube.com/watch?v=WCP8jJotBHY http://www.youtube.com/watch?v=CprCmATAqBc
~Mr_MM 4-07-2010 21:30
a tak w ogóle zapomniałem dopisać .. Zawsze byłem, jestem i będę za PiS, a nie za mafią, która ma krew Lecha Kaczyńskiego na dłoniach !
~nn 4-07-2010 21:38
te wybory zostaly sfalszowane bo ledwo zamknieto drzwi komitetow juz ogloszono wynik = , ciekawe czyzby mieli zapasowe skrzynki wypelnione kartami wyborczymi w odpowiadajacych sondazom procentach czy moze mamy prorokow
dolnoślązak 4-07-2010 21:40
A ja czekam aż PKW policzy wszystkie głosy do końca. I nie przeraża mnie żaden wynik. Nawet ten jeżeli prezydentem wybrany zostanie facet z mojej bajki lub odwrotnie.
~onlyRP 4-07-2010 21:41
To straszne w Pałacu Prezydenckim zamieszka PObolszewia i facet mający na rękach krew Prezydenta Kaczyńskiego! Polską będzie rządził Putin i Merkel!
wrocławski_student 4-07-2010 21:43
w tym momencie JG jest i będzie "Polską B" w którą Komorowski nie będzie inwestował - już dziś dzięki takiemu poparciu naiwnych na rzecz SLD i PO w mieście, Jelenia Góra i ościenne gminy są dla nas młodych - OSIEDLEM ROBOTNICZYM - obozem pracy za ponad 1300 dla firm Marconi, WEPO, Karelma i innych gdzie mieszkańcy w tym renciści stanowią tanią siłę roboczą - dziś pokazaliście, że lubicie być motłohem i tak pozostanie a młodzi wcale nie będą tu zostawać, mało tego jesteśmy przelotowym element
wrocławski_student 4-07-2010 21:44
elementem w drodze do prawdziwych miast turystycznych: Karpacz i Szklarska Poręba
wrocławski_student 4-07-2010 21:47
Jeżli chwalą się włodarze że dzięki galeryjkom, hipermarketkom powstanie 800 miejsc pracy to ja się pytam, który jeleniogórski absolwent ma ambicje po technikum, po zawodówce, po studiach ścisłych i humanistycznych być kasjerem, sprzedawcą, ochroniarzem i to za takie śmieszne pieniądze - kolejny przykład jaką tanią siłę roboczą stanowią jeleniogórzanie i kolejny argument poświadczający uciekanie młodych z miasta
~typ 4-07-2010 21:50
Żyrandole, taka prawda, dopiero wybory parlamentarne dają władzę.
~ 4-07-2010 21:52
Z dwojga złego lepszy Bronek niż kolejna" Kaczka",która ma problemy z wysławianiem się.
~donT 4-07-2010 21:55
Kto na Bronka głosuje, ten Polskę rujnuje!
~front 4-07-2010 22:06
po co ten lament,prezydent w Polsce nie ma żadnej realnej władzy.
~.P.P 4-07-2010 22:06
Dzieki komorowskiemu nasz kraj bedzie zmierzał do polityki i szukaniu wsparcia na wschodzie.Czyzby rozpoczynał sie drugi okres PRLU ?
dolnoślązak 4-07-2010 22:08
ad.~ wrocławski_student. Czy hiromacja to Twoja specjalność? Posługujesz się tarotem, kryształową kulą, a może wróżysz z ręki? Zmień nicname na polish_ nostradamus -spirytus sanctus i ruszaj w Polskę niczym "Kolberg po kraju."
~paradise 4-07-2010 22:08
A gdzie jest Sawicka, Miro, Misiak, Zbycho, Rycho i reszta POtowarzyszy!?
~Autor 4-07-2010 22:10
O.S.T.R. na prezydenta!! :)
~ciulzpoooo 4-07-2010 22:11
@ Bonofis nigdy tak nie powiedział dyrniu zobacz na you tu powiedział spieprzaj pan a to jest co innego.a tobie Jeszcze ci złodzieje z po wyjdą ci bokiem zacznij odliczać 500-499-498 szkoda POLSKI
~ciulzpoooo 4-07-2010 22:15
a ci na zdjęciach to klaszczą dla czego? się boją
~ 4-07-2010 22:15
więcej godniści pisiorki .
~mordotymoja 4-07-2010 22:20
Głosować na Bronka to straszny obciach! Ale to tylko sondaże, wierzę, że wygrał Jarek i wolna Polska!
~1410 4-07-2010 22:24
PO=PZPR=reżim=zamordyzm
~Ortograf 4-07-2010 22:26
Spieprzaj Dziadu!
~! ! ! 4-07-2010 22:26
Najbardziej te PISIORKI cienkie muszą szumieć bo wstyd i trzeba to jakoś sobie wmówic że ma się większego, dłuższego i grubszego. W tej parti to wszyscy co mają inne zdanie niż ich prezes jest skreślony bezpowrotnie.
~BRAWO POLSKA 4-07-2010 22:28
no przykro mi moherowa ciemnoto niestety od jutra nie beda wsadzali do wieziena lekarzy za zabieg in vitro,z Unii tez nie wyjdziemy jutro i z sasiadami tez wojny nie bedzie.POzdrowienia dla moherowej ciemnoty;)
~dziad 4-07-2010 22:30
To koniec wolnej Polski.
~do paradise 4-07-2010 22:33
Miro,zdzicho,rycho i inni przy moherowej armii to niegrozny pikuś(margines) ,na szczescie nie przekonasz sie o tym ciemny moherku.
~kapucha 4-07-2010 22:34
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
~Jano 4-07-2010 22:36
no co ,,czerwona dolino starych komuchow cieszycie sie ze Komorowski jest gora , poczekajcie , poczekajcie jak wam teraz doawla , dziadom co w zdroju na baletach sie bawicie , stare komuchy i emeryci , i ci mlodzi co nie poszli glosowac ,bo teraz to u ruskich za miche bedziecie robic ten kraj to padlina jest ,tu nigdy nic sie nie zmieni bo same gnoje tu zyja
~do tylkoPIS 4-07-2010 22:36
Przepraszam, ale chciałabym przypomnieć iż Pan Kaczyński nie ma żony i jedyną jego rodziną jest mama i kot. Bronisław Komorowski jest lepszym wygranym, ponieważ nie jak to Pan/Pani podkreślił/a, że rzekomo jest " Głąb z grubą babą i bandą rozwydrzonych bachorów", tylko mądrym ojcem, mężem i prezydentem. Gratulacje Panie Bronku !! :)
~micharycha 4-07-2010 22:38
Miro, Sawicka, Rycho i reszta PObolszewii właśnie pije szampana za pieniądze ukradzione Polakom!
~Do słabych 4-07-2010 22:42
Do brawo Polska-Obyś się nie pomylił bo inaczej będziesz musiał moherom w d... włazić aby Ci pod sklepem na bułkę dali.Bo mohery mają jeszcze emeryturki a Ty już jej na oczy nie zobaczysz,chyba że już dzis zaczniesz dobrze kraść.I nie ma potrzeby ubliżania komukolwiek bo każdy ma prawo do własnego zdania a Ciebie mi po prostu żal bo juz dziś jesteś nieszczęśliwy.Tylko słaby krzyczy i wyzywa,silny pozostaje silnym.Powodzenia
~seee 4-07-2010 22:43
Brawo Bronrek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~Jano 4-07-2010 22:44
to nie prezydent tylko opiekun zyrandola a Polska bedzie rzadzil Tusk dziad co Polske Putinowi sprzedał won z tym rzadem , juz nigdy na wybory nie pojde bo ten kraj to Wałesa ubek i komorowski sprzedawczyk Tusk rudy dziad i koniec moich kometazy , wybrali zlodziejstwo ,korupcje ,i kolesiostwo to ja mam to w dupie zegnam dziadowa jelenia gore czrwonych kmerow
~Jano 4-07-2010 22:45
no co ,,czerwona dolino starych komuchow cieszycie sie ze Komorowski jest gora , poczekajcie , poczekajcie jak wam teraz doawla , dziadom co w zdroju na baletach sie bawicie , stare komuchy i emeryci , i ci mlodzi co nie poszli glosowac ,bo teraz to u ruskich za miche bedziecie robic ten kraj to padlina jest ,tu nigdy nic sie nie zmieni bo same gnoje tu zyja
~biednapolska 4-07-2010 22:48
Biedna Polsko! Łachudra Bronek prezydentem!!!!???? Jeszcze Kaczyński nie ostygł 10 kwietnia, a już Komorowski grzebał w rzeczach ś.p. Lecha i Marii. Wstyd przed światem, cały świat się śmieje z Bornka
~mr 4-07-2010 22:50
troche słaba ta reprezentacja platwormy w Jeleniej Górze:(
~news 4-07-2010 22:55
Miro bawi się w Zieleńcu, widziano tam też Sawicką i Chlebowskiego! Szampan, sztuczne ognie! Brakuje jeszcze Misiaka i Sobiesiaka. A POlska jest już rozkradziona.
~ciulzpoooo 4-07-2010 22:57
Nic się nie stało a le mówią na takie królica. i so drogie w utrzymaniu
~jeszczenie 4-07-2010 23:03
Przecież jeszcze nie policzono głosów! Czyżby PO sfałszowała wybory, bo nie wierzę, że Polacy są tak głupi i wybrali kmiota z Ruskiej Budy!
~Olaboga 4-07-2010 23:06
Single i posiadacze psów, że nie wspomne o kotach... na Madagaskar :)))))
~prawda_na100 4-07-2010 23:13
kolego od kota, żony i piątki dzieci - lepsza karma dla kota niż gdyby Polskę rozkradła ta piątka dzieci których matka nigdy nie pracowała bo ojciec ma dobrą kapuchę
~Jano 4-07-2010 23:14
do-olaboga ty cymbale i glupi durniu zobaczysz jak zaplacisz za ta gruba pierwsza dame bo zre jak slon i dzieciakow ma w srocz chodz to bardzo dobrze bo na emeryture mi te Komorowskie dzieciaki zarobią i niech jeszcze naplodzi ze dwa bo ja nie bede miec dzieci w tym kraju co daje becikowe 1000 zeta to co dziecku mam za to waciki kupic
~do Do słabyc 4-07-2010 23:15
jezeli liczysz tylko na "emeryturke" to oznacza ze sam jestes slaby moherowa ciemnoto:D
~Jano 4-07-2010 23:17
do-olaboga ty cymbale i glupi durniu zobaczysz jak zaplacisz za ta gruba pierwsza dame bo zre jak slon i dzieciakow ma w srocz chodz to bardzo dobrze bo na emeryture mi te Komorowskie dzieciaki zarobią i niech jeszcze naplodzi ze dwa bo ja nie bede miec dzieci w tym kraju co daje becikowe 1000 zeta to co dziecku mam za to waciki kupic
~w13 4-07-2010 23:17
z 23.00 wyniki 49,39 do 50,61 pamietacie w 1995 a jak bylo kiedys szlismy spac z wałęśą a rano był przez noc kwasniewski...
~Stop 4-07-2010 23:19
Oto wynik PKW z godz.23.00 :B.Komorowski 50,61,J.Kaczyński 49.39. Różnica wunosi zaledwie 1,22 punktu procentowego. Jarek trzymaj się!
~asdf 4-07-2010 23:22
jeszcze nie wygra, co wy tacy pewni obrzympala kazal napisac ?
~Sowa 4-07-2010 23:35
Panowie z PO nie cieszcie się z wygranej Bronka. Jest to początek końca waszej partii. Waszą wygraną /jeśli tak się stanie/ zawdzięczacie 70% głosów SLD od Napieralskiego.
Kumar 4-07-2010 23:35
I tak ten kraj to jedna wielka lipa, nic się tu nie zmieni, dalej będziemy brnąć w to bagno z nowymi durnymi ustawami. Który z nich by prezydentem nie został to i tak nic nie zmieni. Do zrobienia rewolucji w tym kraju potrzebni by byli ludzie znający się na rzeczy i dostrzegających problemy małych firm oraz życia ogólnospołecznego, a przede wszystkim powinni być to ludzie z dużymi kapitałem własnym, po to aby nie mieć pokusy okradania i wyżyłowania zasobów finansowych państwa dla własnych potrze
Kumar 4-07-2010 23:41
poskąpili mi miejsca w komentarzu, wiec dokończę tutaj, [...]b, ale to tylko moje gdybanie i sfera marzeń jeżeli chodzi o politykę naszego kraju. i tak Polska młodzież opuści granice naszego kraju w pogoni za godnym życiem i nie będzie miał nawet kto pracować na naszą emeryturę, ale to nic:)
~Old 4-07-2010 23:48
Do asdf-kolego więcej wyczucia i logicznego myślenia. Jelonce nikt nie k a z a ł. Serfuj dalej,to nie ten portal.
~Jano 4-07-2010 23:53
do-kumar-polska młodzież to lenie ,ja wiem płaca mało ale młody to len pic piwo i nic nie robic to najlepsze zajecie dla młodych,mimo ze obiecano im Irlandie i takie tam rozne gowna to zyc musza i pracowac bo ja musze miec emeryture jak nie pojda do pracy to z glodu z...hne i Komorowski bedzie mial problem z glowy
~BRAWO !!! 4-07-2010 23:57
Nareszcie koniec z rozgrzebywaniem ran, TERAZ TYLKO DO PRZODU ! To byłaby wielka tragedia dla Polski, gdyby pan kaczyński wygrał. Osobiście jestem człowiekiem mocno wierzącym w Boga, jestem katolikiem i to mnie skłoniło,żeby swój głos oddać na Pana Komorowskiego. Jeśli chodzi o świadectwo wiary i kościół to kaczyński do pięt mu nie dorównuje !!! Największy problem miały pewnie tzw. mochery, bo i jeden i drugi katolik. Z tym,że Komorowski z krwi i kości, a kaczyński - wiadomo... :) rydzyk i wspól
~Mr_MM 4-07-2010 23:59
Kaczyński nikogo do niczego nie wykorzystał,on po prostu daje nam szanse, daje szanse Polsce na coś odmiennego niż totalny komercjalizm i puste obietnice.Wiem, że rządu nie zmieni, ale będzie go kontrolował i czuwał nad naszym bezpieczeństwem, o czym mozna zapomnieć w przypadku gdy wygra Komorowski..To jakiś skandal że ten cham Komorowski wygrał... Ci którzy na niego głosowali to naiwniaki... Jak zacznie on władać to dopiero przejrzycie na oczy i zobaczycie jakim on jest oszustem...
~prawda_na100 5-07-2010 0:02
~BRAWO - taki z niego i z ciebie katolik jak ze mnie lewak - idąc do kościółka modlicie się i udawacie pobożnych ale gdy wchodzi polityka to Komorowski, człowiek niemający sprzeciwu do in vitro, aborcji etc czyli gdzie tu nauki kościoła - znowu obłuda !!!!!!!!!!!!
~Mr_MM 5-07-2010 0:02
BRAWO !! - ty nie wiesz co piszesz ;) Komorowski to zwykły oszust i sprzedawczyk ! jest koleszką Rosji i Tuska, a jak on przejmie władzę to wtedy Tusk i Rosjaki będą mieli całkowicie niewyobrażalną władze nad Polską...
~BRAWO !!! 5-07-2010 0:13
Wolę Tuska i wschodnich sąsiadów, lepsze rynki zbytu itd. niż tego złodzieka rydzyka i tą całą mafię pseudo księży. Rozmawiałem dziś z jednym z księży z pewnego koscioła ( Rzymsko-katolickiego ) w Jeleniej Górze i właśnie ten ksiądz z długoletnim już starzem, otworzył mi oczy na pewne sprawy. To co usłyszałem to szok poprostu. Te mechanizmy sterujace... to poprostu obrzydliwe... Co innego na anbonie mówią, a co innego osobiscie uważają. Ale niestety, nie mogą inaczej bo... czas pokaże, co będzi
~ 5-07-2010 0:15
HAHAHAHA - NAJNOWSZE WYNIKI - KACZYNSKI WYGRYWA - HAHAHAH
~olaboja 5-07-2010 0:16
~Jano, jąkasz się - do logopedy. I czytać nie potrafisz - do elementarza :)))))))
~ 5-07-2010 0:19
HAHAHA ALE BEDE SIE SMIAL - TE WSZYSTKIE MORDY Z PIEWSKIEM Z PO CHCIALBYM ZOBACZYC ICH, JAK JAREK WYGRYWA, HAHAHAH
~Ja też 5-07-2010 0:39
Stary uwierz mi, że ja też chcialbym zobaczyć te miny. Wyniki z 51.5% obwodów: frekwencja 54,18; Kaczyński 50,41, Komorowski 49,59. W górę Kaczuszko!
~ktostam 5-07-2010 0:44
won z Kaczyńskimi taka prawda wreszcie mogę spać spokojnie
~patriotka 5-07-2010 0:45
Komorowski jeszcze nic nie wygrał, póki co prowadzi Kaczyński...
~Jarek Wygra! 5-07-2010 0:57
Zobaczyć minę rudego....bezcenne
rymcycymcy 5-07-2010 1:11
godz 0.58 ...i znowu Komorowski prowadzi ...:))) ..ale ubaw ! :) ...haha
rymcycymcy 5-07-2010 1:13
po raz pierwszy o takiej porze ekscytuję się czymś innym niż zazwyczaj ...;)))) ...chyba się starzeję
~mrc 5-07-2010 1:13
oj angela...20;04 i już piszesz że wygrał i jest prezydentem? Buahha, kto pracuje w tej gazecie, ludzie! Przecież głosy są dopiero liczone ;x
~Shadow 5-07-2010 1:30
"Czym się skończyła w połączeniu z przejęciem przez lewicę większości w parlamencie?" Niczym szczególnym, niby aferą wymyśloną przez Michnika najprawdopodobniej z Kwaśniewskim na spółkę. Teraz będzie o tyle gorzej, że aferałowie nie mają żadnych obiekcji i zahamowań. Wezmą sobie resztę tego biednego kraju.
~1734 5-07-2010 1:30
1734 osoby siedzą teraz na jelonce rymcycymcy. Cholera, też chyba nie zasnę.
rymcycymcy 5-07-2010 1:53
| ~1734 | ...jeśli jesteś długonogą blondynką, to możemy nasze emocje skierować znowu na właściwe tory ...;))) ...by żyło się lepiej ! ...;)
~1312 5-07-2010 2:02
towarzystwo się wykrusza ale i tak wydaje mi się, że to niezła liczba jak na tą porę. Jeśli chodzi o przymioty ciała: moje nogi są niezbyt proste i diablo włochate. Poza tym Polska jest dla mnie ważniejsza niż lepsze życie i nie lubię mundurowych. :D
~WBB 5-07-2010 7:08
Ale żeśta sie przestraszyli zwycięstwa Bronka.Pod Moherkami sie zagotowało.Plują jadem,mówią o krwi na rękach,biedni,samotni opuszczeni przez Pana ludzie.Bo Pan (Bóg) trzyma z mądrymi i rozsądnymi i nie mówcie,ze za rok wygracie-przszkodzi Wam w tym Wasza nienawiść do wszystkiego co ludzkie...i tyle..na pielgrzmkę i to już.
~ 5-07-2010 7:11
Co??? Taki śmieć???
~do patriotki 5-07-2010 7:26
he he, przez kaczyński nigdy nie prowadził, od początku był na przegranej pozycji. To obłudnik i desperat. Jego nie interesuje Polska tylko to co stało się z jego bratem
~Wincent 5-07-2010 7:31
Więc powrót do dyktatury. Jednak ludzie przez lata uciemiężenia przez socjalizm nie nauczyli się jeszcze, że to niebezpieczne oddawać władzę jednej partii. Teraz połowa ludzi w Polsce nie będzie miała wyboru i będzie musiała znosić poczynania PO.
~Karol 5-07-2010 7:40
do postu 05-07-2010 07:26 | nie jesteś zorientowany, bo Kaczyński prowadził w podawanych wynikach w nocy. A Komorowskiego interesuje tylko stanowisko i będzie marionetką Tuska, więc już wolałem Kaczyńskiego. Komorowski sobie nie poradzi, jest nieudolny, a zamiast przysłowiowych jaj ma ładny uśmiech i potrafi tylko czasem prawidłowo powiedzieć wierszyk, ten o zgodzie itp. Mówi to jednak automatycznie nie wczuwając się w to. Jego zachowanie jest sztuczne i fałszywe. On nie ma charyzmy.
~edinio 5-07-2010 8:01
Ale miazga Kaczora w Karpaczu 72,28 % Komorowski. Ludzie mieli dość martyrologii histerycznej PISU ! Mile widziana emigracja niezadowolonych z wyniku na wschód.
~Bonifas 5-07-2010 8:02
Powiedział SPIEPRZAJ DZIADU ! i nie wmówisz mi że nie: http://www.youtube.com/watch?v=3FMp9Ec3pcY najpierw było "spieprzaj Pan" później "spieprzaj dziadu"! Od i wyszło zaprzaństwo nawet wśród zwolenników PiS!
~alkaa 5-07-2010 8:04
Nie mogłam już o Smoleńsku słuchać. Jak można było za to oskarżać rząd. Prywatne wycieczki się ubezpiecza i tyle.
~edinio 5-07-2010 8:10
A co do mapy wyborczej. Jak tu współczuć i pomagać powodzianom jak kolejny raz rozum im odebrało. Tym ludziom chyba wcale na pomocy rządu nie zależało. Taki patriotyzm tylko sycha ich do jescze większej biedy. Chyba że Jaro im da. Niech się PIS teraz zrzuci na powodzian.
~Koala 5-07-2010 8:44
Ja głosowałam na Komorowskiego. Dlaczego? Wysłałam maile do obu kandydatów z kilkoma zapytaniami i pan Bronisław po tygodniu odpowiedział - Kaczyński za to mnie olał. Tak samo jak olałby Was wszystkich. Wiecie, dlaczego Jarosław kandydował? By uczcić pamięć brata. Nie dlatego że chciał zrobić dla Polski coś dobrego. On chciał pokazać, że śmierć brata nie poszła na marne. Prezydentura to nie załatwianie prywatnych spraw rodzinnych ale los całego kraju.
~Heniek 5-07-2010 9:46
Koala, a myślisz, że Komorowski wszystkim odpowiada na listy? No to mylisz się! Też dużo olewa, więc jeśli tylko dlatego zagłosowałaś na niego to nie wiem co będzie z tą Polską i ludźmi twojego pokroju. To tak samo jak większość starszych kobiet głosowała tak jak ich mężowie. Albo niektórzy mówili, że głosowali na Bronka, bo jest wykształcony i zna języki. Nie zna języków o czym sam mówił, a Kaczyński jest bardziej wykształcony. Widać ludzie mało wiedzą a głosują i ośmieszają się jeszcze. Potem
~Heniek 5-07-2010 9:47
Potem są rozczarowania i nieporozumienia. Smutna prawda. Tak samo mogę cię zapytać czy wiesz dlaczego Bronek kandydował? Dla wsparcia Tuska. Nie wiem co ty piszesz o załatwianiu prywatnych spraw. Coś źle usłyszałaś na podwórku i powtarzasz tylko dlatego że twoi rodzice głosowali na Komorowskiego.
~Heniek 5-07-2010 9:49
Komorowski na koniec obiecywał już wszystko. Jakbym chciał nowy samochód to on galopując w ten sposób też by mi go obiecał. Mówił bez przekonania i było sztuczne. Dlaczego Komorowski mówił wierszyk o zgodzie, a atakował? Przecież to hipokryzja!
~Karol 5-07-2010 9:57
Tusk obiecywał i nic z tego nie ma. Teraz Bronek gadał, że dokończy podwyżki dla nauczycieli i innych, ale też tylko tak gadał jak Tusk.
~Heniek 5-07-2010 9:59
Więc powracamy do dyktatury. Ludzie jednak przez lata uciemiężenia przez socjalizm i komunę nie nauczyli się jeszcze, że to niebezpieczne oddawać władzę jednej partii. Teraz połowa ludzi w Polsce nie będzie miała wyboru i będzie musiała znosić poczynania PO. Przykre :(
dolnoślązak 5-07-2010 10:02
"DOKONAŁO SIĘ". Uff nareszcie - koniec. I tym optymistyczno-pesymistycznym akcentem zapraszam szanownych forumowiczów do udziału w jesiennych wyborach samorządowych, życząc słonecznego lata i udanych wakacji. Pozdrawiam DOLNOŚLĄZAK.
~Świrek 5-07-2010 10:04
Polska przestała być Polską. Wszystko w łapach jednej partii. Witajcie czasy komuny i ZSRR. Komorowski pięknie gadał i obiecywał jak kiedyś Gierek - później zostaną tylko długi. Prywaciarze jeszcze więcej się obłowią a zwykły zjadacz chleba będzie przyginał kark do ziemi za śmieszne pieniądze. Koniec Wolnej Polski :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
~ortograf 5-07-2010 10:09
Bronek to gruby, zadufany w sobie, nadmuchany sztuczny balon PO. Od tych wyświechtanych haseł typu: Zgoda Buduje, żygać się chce. Cynizm i schematyczność, oprócz tego kolesiostwo. Bronek będzie teraz pić szampana jak zapowiedział, bo głupi naród go poparł. A ten szampan za czyje jak myślicie?
~Heniek 5-07-2010 10:18
Każdy kto myślał racjonalnie i przewidująco głosował za Kaczyńskim. Ten kto nie myślał tylko ulegał hasłom, obrazkom i sugestiom innych poparł Komorowskiego. Widać jaki rozbity i w dużej mierze głupi jest naród. Tylko na wojnie i w czasach solidarności potrafiliśmy się zjednoczyć i coś osiągnąć. Teraz jedni się cofają do komuny i jednopartyjnej władzy, a tylko niektórzy naprawdę myślą o Polsce i naszym bycie.
~ktosiowy 5-07-2010 10:21
Wkoncu Mohery przegraly ;) Bronek górą :) Chocby dlatego zeby nie dac tej satysfakcji PiS, Kaczce i jej zwolennikom.
~Karol 5-07-2010 10:23
Rozśmieszyła mnie wypowiedź w radiu kobiety, która mieszka w Belgii. Mówiła, że głosowała na Komorowskiego żeby w Polsce było lepiej, a jak zapytali ją czy wróci jak dostanie w Polsce dobrą pracę to powiedziała, że nigdy w Polsce nie zarobi tyle co za granicą, ha ha ha. Tak głupio głosują ludzie. Nie wiem po co.
~teesa 5-07-2010 10:25
Odetchnęłam z ulgą: NORMALNY człowiek będzie prezydentem mojego kraju. Nie przypuszczam, żeby nagle - z poniedziałku na wtorek - tutaj zaistniało eldorado, ale przynajmniej mam pewność, że żaden mały, żądny władzy dla władzy kacyk nie będzie decydował, co mam mówić i myśleć. A pamięta ktoś, że jak kaczyści mieli całą władzę w małych łapkach, to nie było dorocznej rewaloryzacji emerytur, tylko jednorazowy ochłap z paru groszy? Dziwię się ludziom, którzy dają się manipulować przy pomocy tanich chw
~Heniek 5-07-2010 10:31
Młodzi ludzie zastanawiają się nad przyszłością i myśląc rozsądnie wiedzą na kogo głosować, a starzy ludzie nie myślą już o przyszłości i głosują na przystojnego, wysokiego i uśmiechniętego kandydata, który mówi ładne wierszyki. Przecież prezydent nie musi być przystojny i ciapowaty tylko ma dobrze sprawować swoją rolę w czasach, gdy trzeba konkretnych zmian i władania silną ręką.
~jac 5-07-2010 10:34
Jak zwykle sami najmądrzejsi się tutaj wypowiadają.Tak miało być i jest dobrze.Lepiej to niż,żeby państwem rządził fanatyk tatusia rydzyka.afu
~Diana 5-07-2010 10:39
teesa, martwi mnie twoje słownictwo, chamska pogarda, zwłaszcza inwektywy obrażające innych. Wystawiasz świadectwo elektoratu Komorowskiego i jesteś przykładem człowieka atakującego podobnego do tych co teraz będą nami rządzić. Bądź co bądź jesteś wśród dużej liczby ludzi, którzy myślą inaczej i licz się z tym, bo zgoda buduje, dziwne że nie znasz tego(?)
~Weyland11 5-07-2010 10:40
Odetchnąłem, bo ludzie jednak się rozwijają i nie życzą sobie kaczyzmu. To jest bardzo budujące.
~Pikol 5-07-2010 10:42
Mohery głosowały na tatuśka Komorowskiego! No to teraz będzie...
~Torkan 5-07-2010 10:44
~Weyland11, za wcześnie odetchnąłeś, czeka nas dyktatura. Będzie płacz i zgrzytanie zębów
~mowa 5-07-2010 10:47
do ~Weyland11 , ha ha co ty piszesz? ludzie sobie nie życzą kaczyzmu? Jednak prawie połowa sobie życzy. Nie jesteś zorientowany i to niestety jest przekleństwo, że tacy ludzie głosują! :(
~Weyland11 5-07-2010 10:48
Lepsze to, niż wetowanie wszelkich inicjatyw rządu w ramach walki politycznej i Katoland, Torkan. Dlatego wolałbym lewicę, a PO sie nie boję.
~kot19991 5-07-2010 10:58
Cieszę się, że mój kandydat wygrał !!!!! To nie zmienia faktu, że cztery !!!!! kampanie wyborcze w ciągu 5 lat (prezydencka, samorządowa, parlamentarna i europarlamentarna) do niczego dobrego nie doprowadzą. W trakcie kampanii nie myśli się, w trakcie kampanii obiecuje się naiwnym i GŁUPIM gruszki na wierzbie. Dlatego w innych cywilizowanych państwach: Niemcy, Włochy, Czechy i w wielu innych prezydenta - strażnika konstytucji - a nie hamulcowego rządu wybiera większość parlamentarna. Obaj ka
~kot19991 5-07-2010 11:03
ciąg dalObaj kandydaci - aby wygrać - naopowiadali kupę głupot, opowiadając się za wszystkimi nieznośnymi przywilejami np. emerytalnymi: policjantów, wojska, rolników itp. – Kaczyński naobiecywał więcej i bardziej obłudnie. Smutne, że te obiecanki sprowadzają się do tezy Żadnych Zmian zwłaszcza w wydaniu Kaczyńskiego gdy większość tych zapisów np. emerytury mundurowe, karta nauczycielska i KRUS-sowski gabr pochodzą z okresu stanu wojennego lub lat 70 tych. Socjaliści i populiści po
~Weyland11 5-07-2010 11:16
Do "mowa" czy jakos tak: Otóż- kaczyzm poparła połowa z połowy, czyli jedna czwarta uprawnionych do głosowania;))))))) Pojmuje wasz żal i jad, to nic nowego. Teraz frustracja, bo jednak naród się troszkę rozwija. I kacyka nie będzie, oraz życia na machnięcie kropidłem;))))))))
~teesa 5-07-2010 11:17
Diano, Ty się mną nie martw! Martw się raczej skalą manipulacji i zamordyzmu kaczystów!
~Diana 5-07-2010 11:26
martwię się o Polskę, w której żyję i której szkodzą takie osoby jak ty :(
~Styropian 5-07-2010 11:30
Weyland11 nie filozofuj o tych połowach połów i jednych czwartych bo się pogubisz. Ważne że Bronuś wygrał :)) a mało brakowało
~Wyborca JK 5-07-2010 11:33
Szanowni wyborcy Bronisława Komorowskiego. Doskonale rozumiem Waszą radość, wszak wygrał Wasz kandydat. Zalecałbym jednak nieco wiecej pokory. Szczególowa a...liza wyników w naszym regionie wskazuje, że część wyborców Bronislawa Komorowskieg poparła w II turze Jarosława Kaczyńskiego. Gdyby wybory trwaly jeszcze tydzień wynik mógłby być zgoła inny. Rozumiem teraz wyborczy pośpiech PO. Weźcie też pod uwagę, że obu kandydatów poparła zbliżona liczba obywateli. Gdziekolwiek będziecie, tam będą Oni: z
~BartekBoszk 5-07-2010 11:34
Głosowałem na komorowskiego ale nie podobało mi się u niego to że atakował, no ale cóż.. wolałem jego niż kaczkę . mniejsze zło. jednak licze się z tymi co głosowali na kaczkę i nie naśmiewam się z nich jak co poniektórzy tutaj. wstyd
~Wyborca JK 5-07-2010 11:34
tam będą Oni: znienawidzone Pisiory. Wyborcy Jarosława Kaczyńskiego, których obrażacie przy każdej okazji przypisujac im przy tym w kuriozalny sposób brak kultury.
~Heniek 5-07-2010 11:37
Wyborca JK dobrze mówi. Herezja i brak szacunku do innych przez Was przemawia.
~hala 5-07-2010 11:38
Brawo też głosowałam na Bronka.
~Heniek 5-07-2010 11:38
Wyborca JK dobrze mówi. Herezja i brak szacunku do innych przez Was przemawia.
~Wyborca JK 5-07-2010 11:41
tam będą Oni: znienawidzone Pisiory. Wyborcy Jarosława Kaczyńskiego, których obrażacie przy każdej okazji przypisujac im przy tym w kuriozalny sposób brak kultury.
~prawdajsttu 5-07-2010 11:52
Wygrała POdłość!
~teesa 5-07-2010 12:05
Charakterystyczne dla elektoratu JK jest to, że sami są agresywni i nietolerancyjni, a ich idol to koniunkturalista, gotów dla władzy pakt nawet z diabłem zawrzeć (krótkotrwały, wiadomo - chodzi o to, by użyć i odrzucić: vide Samoobrona i LPR oraz Marcinkiewicz; niedawne "dopieszczanie" lewicy było równie obłudne), jednak dla siebie żądają szacunku graniczącego z bałwochwalstwem. Kontrkandydata i jego żonę obrzucają niewybrednymi epitetami, jednocześnie oburzając się na słowa najmniejszej nawe
~Droga Pani 5-07-2010 12:27
Nie czekając aż Pani dokończy: nie wiem, czy elektorat JK jest agresywny i nietolerancyjny bo nie znam calego eletoratu JK, a Pani? To jakiś nowy gatunek o określonych cechach genetycznych? Prosiłbym też o jakieś przykłady tej nietolerancji i agresji jeśli można. Kilka niewybrednych epitetów, którymi obrzuciłem kontrkandydata i jego małżonkę też wypadałoby wymienić w dyskusji...
~prawdajesttu 5-07-2010 12:35
Dlaczego Niemcy i Rosjanie tak się cieszą z wyboru Komorowskiego!?
~doednio 5-07-2010 12:38
W roku 2007 w listopadzieTusk zabrał terenom pwodziowym fundusze na wały pp, bo głoswoali zawsze na patriotów! Ukarł ich za to, głosują na PIS, teraz dostał PO pysku na ruinach wałów w Sandomierzu. Gdby Tusk nie był mśćiwy ci ludzie mieliby swoje domy!!!! P.S. Fundusze na wały zdobył PIS z UE w 2006 r!
~Nowotko 5-07-2010 12:47
No to teraz sprawa katastrofy w Smoleńsku będzie uciszona! Jeszcze będziemy przepraszać za to Rosjan!
~wyborca 5-07-2010 12:53
No i bardzo dobrze! może ten drapieżny i jadowity - choć to dziwny przypadk kaczora - nieco przymknie wreszcie dziób? Toż on nawet gratulując zwycięzcy wyborów był agresywny! Zaś Prezydent nie jest od tego, żeby załatwiać bieżące sprawy (chocby typu dziura w jezdni na Norwida!), tylko ma godnie i z klasą reprezentować Państwo, i dbać o utrzymanie spokoju i harmonii w życiu Narodu. Z tej roli napewno Kmomrowski potrafi się wywiązać! Powodzenia!
~koniecRP 5-07-2010 13:25
Wityajcie w tuskokomunie!
~teesa 5-07-2010 13:33
do "Droga Pani": Tak, uważam, że elektorat JK to " jakiś nowy gatunek o określonych cechach genetycznych", charakteryzujący się niedowidzeniem, niedosłyszeniem i wrodzoną podejrzliwością, ponieważ takie cechy są niezbędne, by opowiadać się za wyż. wym. - wbrew świadectwu prawidłowo działających zmysłów. "Elektorat", tak jak "naród" to pojęcie zbiorowe, zawierające w sobie skrót myślowy, oparty na na głównych cechach reprezentatywnych jednostek składowych.
~Heniek 5-07-2010 13:35
Dziura w jezdni na Norwida jest przenośnią rządów PO, a po wyborach się powiększyła i jest niczym lej po bombie (też przenośnia)! Natomiast pustymi słowami i obietnicami się jej nie załata!
~~~phi~~ 5-07-2010 13:36
Jarek do domu, Ciekawe dlaczego ma tylko poparcie na wiosekach ?? W więszych miastach ludzie wolą Komorowskiwego !!
~Barwinek 5-07-2010 13:44
W debacie Bronek Ciągle przerywał Jarosławowi. Powiedział wierszyk, że (...)zgoda buduje(...) a po chwili do Kaczyńskiego powiedział, że ma tu na kartce napisane, że on się nie zgodził tam na coś. Ciągle zależy tym z PO na wyciąganiu haków a nie na rzeczowej rozmowie. No i taka zgoda to ma być zgoda? Przecież to herezja! Czy wy tego nie widzicie?
~jasne 5-07-2010 13:50
Spraw jest jasna na Bronka głosują ci, którzy krecą z PO ciemne inetresy, oraz totalni ignoranci i imPOtenci POlitryczni. Patrioci głosowali na Jarka!
~DO JASNE 5-07-2010 14:45
tutaj macie spis afer i kłamstw PIS http://spieprzajdziadu.com/muzeum/index.php?title=Odnowiciele Całe szczęście że większość ludzi pamięta te rzeczy i nie daje się kolejny raz oszukać grupie nawiedzonych impotentów umysłowych
~koliberek 5-07-2010 14:46
To początek końca Platformy! Ciekaw jestem jak oni zamierzają w 1,5 roku przekonać wyborców, że mając niemal jednowładztwo w rekach g... udało im się zrobić. Przy wyborach parlamentarnych ciemnego ludu już nie będą interesowały wymówki, że mieli za mało czasu, że prezydent im przeszkadzał, że ustawy czekają w lodówkach, itd... Tak, czy siak czas pokaże. Niemniej, o ile wygranym tych wyborów nie jest Kaczyński, to na pewno jest nim PIS, bo gdyby kandydował Lech Kaczyński (gdyby żył), to przegrałb
~pytanko 5-07-2010 15:00
Gdzie jest Sawicka, Miro, Rycho, itd!?
~Weyland11 5-07-2010 19:06
Styropian- z przykrością stwierdzam, że mi mózgu nie unieruchomiłeś;))) To jak, hajże za remizę?:)))))))))))))
~ciulzpoooo 5-07-2010 20:35
@ 14;45 To wpisz afery PO 155 pozycji a bedzieta mieli tera marszałka Schetyn a co to za facet działacz sportowy czy inne ufo a ten twój SD niszowe gó..o zobacz lepiejNiezależna i
~Jano 6-07-2010 14:01
i tylko sie cieszyc ze tu sa same matoły z PO bo Bronrk dziekuje Kwaśniewskiemu ,i dziekuje Jaruzelskiemu noa na koniec fajnie bedzie jak mu Tusk po łapach dedzie linijka dawał ciegiiiiiiii
~Jano 6-07-2010 14:04
i tylko sie cieszyc ze tu sa same matoły z PO bo Bronrk dziekuje Kwaśniewskiemu ,i dziekuje Jaruzelskiemu noa na koniec fajnie bedzie jak mu Tusk po łapach dedzie linijka dawał ciegiiiiiiii
~Korozja 7-07-2010 17:38
Wybraliscie PO-Twora To teraz Sodoma i Kommora !!!
~ander 8-07-2010 18:47
Nareszcie aż chce się żyć bravo Bronek
~xxxxxxxxxxx 8-07-2010 20:17
okropne te niektóre komentarze.Wygrał wasz uwielbiany Bronek.Poczekajmy cierpliwie co pokarze.Ja osobiście nieprzepadam zaLechem Kaczyńskim ale głosowałam na niego bo jedno wiem jest wielkim patryjotom.I w jego haśle jest cała prawda.On oddany jest Polsce jak mało kto.Niepozwolił by Polska za granicą była mało znacząca.Niepodniecajćie się Bronkiem bo to mało atrakcyjne.Jeszcze trochę majątku narodowego zostało PO poradzi temu szybko ani się obejrzymy a nic już niebędzie nasze.Pozdrawiam i życzę
~ 9-07-2010 17:27
http://demotywatory.pl/1854594/--Patrz-Wladimir-oto-nowy-prezydent-RP
~ 19-07-2010 18:45
No i następny idiota przy korycie!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zamknięta droga od Przełęczy Kowarskiej

Wiceminister podsumowała kampanię prezydenta

Fundusze dla powiatu

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1904
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%