MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Brązowy medal Andżeliki Soliło

Wiadomości: Solec Kujawski
Czwartek, 31 maja 2012, 22:38
Aktualizacja: 22:41
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Wychowanka Karkonoskiego Klubu Karate Shinkyokushinkai Piotra Cieślińskiego, waleczna Andżelika Soliło, odniosła wielki sukces sportowy podczas Mistrzostw Polski Północnej Kyokushinkan rozegranych 27 maja w Solcu Kujawskim. Brązowy medal podopiecznej Piotra Cieślińskiego podczas tego turnieju jest największym sukcesem wśród zawodników reprezentujących Dolny Śląsk.

Sądzę, że Andżelika ma przed sobą wiele wspaniałych turniejów i to nie tylko w Polsce. Obecnie przygotowujemy się do Pucharu Europy w Rumunii, który odbędzie się w październiku. Turniejami poprzedzającymi Puchar Europy w których weźmiemy udział są: Wrocławska Olimpiada Młodzieże Shin - Kyokushin- 2 czerwca oraz I Szczawiański Turniej o Puchar Sudetów - 10 czerwca. Tam nasi karatecy już od 6 r.ż. zdobędą kolejne cenne doświadczenie. Jestem dumny, że mam tak utalentowaną i waleczną zawodniczkę w klubie. Dodam, że nasza Andżelika oprócz talentu sportowego odnosi liczne sukcesy jako piosenkarka i mocno ją w tym zakresie wspieramy – skomentował Piotr Cieśliński.

Osoby trenujące w Karkonoskim Klubie Karate mają największe możliwości rozwoju na terenie Karkonoszy. W ofercie dla naszych zawodników prowadzone są zajęcie 5 razy w tygodniu. Poza tym do dyspozycji zawodników jest siłownia, basen, sauna, odnowa biologiczna, a także wsparcie psychologiczne oraz rehabilitacja. Od przyszłego sezonu planujemy kolejne perspektywy wszechstronnego rozwoju naszych zawodników. Jedną z nich będą treningi bokserskie w ramach zajęć naszego klubu z najlepszym trenerem jeleniogórskiego boksu Rafałem Janikiem. Podziękowania dla Polskiej Organizacji Shinkyokushinkai, ZOD Politechniki Wrocławskiej, Hotelu Las oraz Bogdana Zapotockiego – dodaje Piotr Cieśliński.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dyski do remontu

Wybory: Zwycięstwo PiS

Stop marginalizacji średnich miast

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~sonia 31-05-2012 22:44
Grtulejszyn dla trenera i Andżeli !!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

IV Mistrzostwa Czerwonego Pantofla – Downhill Derby  

Tłumy we dworze

Kto do Sejmu? (aktualizacja)

Szachowy turniej Jelonka Open

Kto do Senatu?

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
618
Tak
14%
Nie
65%
Nie wiem
21%