MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Brąz podczas Mistrzostw Polski Karate Shinkyokushinkai

Wiadomości: Mielec
Czwartek, 29 listopada 2012, 13:48
Aktualizacja: 0:28
Autor: MDvR
Fot. użyczone
W ubiegłą sobotę 24 listopada zakończyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Karate Shinkyokushin/Kyokushin do 16 lat. Karkonoski Klub Karate Shinkyokushinkai Piotra Cieślińskiego jako jedyny z jeleniogórskich klubów otrzymał zaproszenie na to najbardziej prestiżowe wydarzenie w polskim karate.

Brązową medalistką Mistrzostw Polski w kategorii dziewcząt 11- 12 lat została Julia Ostrówka, która znakomicie spisała się podczas turnieju (sekcja w Cieplicach w SP nr 6). Świetnie zaprezentowała się również Paulina Włodarczyk (sekcja w Sobieszowie SP nr 15), która wywalczyła czwarte miejsce. Anna Półtorak w kategorii 15-16 lat przegrała swoją pierwszą zaciętą walkę z mistrzynią całego turnieju w kategorii +55 kg. Andżelika Soliło odpadła w eliminacjach. Trenerem głównym zawodników jest sempai Piotr Cieśliński, który przygotowuje już kolejną ekipę, która będzie reprezentowała nasz kraj podczas Mistrzostw Czech Karate Kyokushin/Shinkyokushin w najbliższą sobotę. Gratulujemy wszystkim zawodnikom.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wypadek przy baniakach  

O rozpadających się górach

Warsztaty modelarskie

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~kibol1 3-12-2012 11:55
gratulację dla zawodników. ale mówienie że TYLKO MY dostaliśmy zaproszenie jest nie na miejscu, bo wszyscy wiedzą Piotrek że nie zaprasza się innych styli z uwagi na ewentualną przegraną organizatora. Rafała M. nie zaproszono.dlacego? mogłeś mu wysłać zaproszenie- ucieszyłby się

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Studium na początek

Pożegnali Słońce

Spotkanie z historią

Teraz lepiej widać

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
68
Tak
62%
Nie
37%
Nie wiem
1%