MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 15 sierpnia
im. Marii, Napoleona

Brąz dla sztafety MKS Paulinum

Wiadomości: Przesieka
Poniedziałek, 15 września 2008, 16:31
Aktualizacja: 19:48
Autor: JEN
Ostatnią konkurencją klubowych mistrzostw Polski w biegach na orientację, które odbyły się w ostatni weekend w Jeleniej Górze i Przesiece, był dwudniowy bieg sztafet w Przesiece, z udziałem 30 drużyn, złożonych z siedmiu zawodników w różnym wieku, w tym jednej kobiety.

Nasza drużyna MKS Paulinum rzutem na taśmę wywalczyła trzecie miejsce. stało się tak, bo po pierwszym etapie konkurencji, który odbył się nocą, jeleniogórzanie zajmowali czwarte miejsce. Tak też było następnego dnia, aż do momentu, kiedy ze startu na ostatniej zmianie ruszył Michał Nowak, najbardziej utytułowany zawodnik MKS Paulinum. Tym razem również nie zawiódł i wyprowadził swoją drużynę na trzecie miejsce. W skład sztafety, która zaliczyła brąz weszli: Rafał Matyja, Jakub Dzioba, Maciej Nowak, Joanna Wiśniewska, Mateusz Dzioba i Paweł Konieczny.

Druga sztafeta Paulinum (Łukasz Mostek, Tadeusz Matyja, Michał Kalata, Monika Homan, Krzysztof Hołub, Patryk Ligocki i Kacper Klimkiewicz), niestety, została zdyskwalifikowana. Mistrzami kraju została sztafeta Grunwaldu I Poznań.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Czytelniczka: drogo i brudno

To będzie siatkarskie zakończenie wakacji

Wbiegną na Przełęcz Okraj

Stalowe rumaki w Karpaczu

Grand Prix Polonia 2020 za nami

Trwają porządki w Mysłakowicach

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Zofia Czernow i Robert Obaz byli za ogromnymi podwyżkami – dla siebie

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
891
Tak
36%
Nie
58%
Nie wiem
6%