MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Brąz dla sztafety MKS Paulinum

Wiadomości: Przesieka
Poniedziałek, 15 września 2008, 16:31
Aktualizacja: 19:48
Autor: JEN
Ostatnią konkurencją klubowych mistrzostw Polski w biegach na orientację, które odbyły się w ostatni weekend w Jeleniej Górze i Przesiece, był dwudniowy bieg sztafet w Przesiece, z udziałem 30 drużyn, złożonych z siedmiu zawodników w różnym wieku, w tym jednej kobiety.

Nasza drużyna MKS Paulinum rzutem na taśmę wywalczyła trzecie miejsce. stało się tak, bo po pierwszym etapie konkurencji, który odbył się nocą, jeleniogórzanie zajmowali czwarte miejsce. Tak też było następnego dnia, aż do momentu, kiedy ze startu na ostatniej zmianie ruszył Michał Nowak, najbardziej utytułowany zawodnik MKS Paulinum. Tym razem również nie zawiódł i wyprowadził swoją drużynę na trzecie miejsce. W skład sztafety, która zaliczyła brąz weszli: Rafał Matyja, Jakub Dzioba, Maciej Nowak, Joanna Wiśniewska, Mateusz Dzioba i Paweł Konieczny.

Druga sztafeta Paulinum (Łukasz Mostek, Tadeusz Matyja, Michał Kalata, Monika Homan, Krzysztof Hołub, Patryk Ligocki i Kacper Klimkiewicz), niestety, została zdyskwalifikowana. Mistrzami kraju została sztafeta Grunwaldu I Poznań.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zwycięsko kończą sezon sportowy 2019

Rok niespełnionych obietnic

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Ekumenicznie i świątecznie

Karpacz rezygnuje z fajerwerków

W szkole o używkach

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Siatkarska Licealiada dziewczyn

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
977
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
8%