MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Brąz dla sztafety MKS Paulinum

Wiadomości: Przesieka
Poniedziałek, 15 września 2008, 16:31
Aktualizacja: 19:48
Autor: JEN
Ostatnią konkurencją klubowych mistrzostw Polski w biegach na orientację, które odbyły się w ostatni weekend w Jeleniej Górze i Przesiece, był dwudniowy bieg sztafet w Przesiece, z udziałem 30 drużyn, złożonych z siedmiu zawodników w różnym wieku, w tym jednej kobiety.

Nasza drużyna MKS Paulinum rzutem na taśmę wywalczyła trzecie miejsce. stało się tak, bo po pierwszym etapie konkurencji, który odbył się nocą, jeleniogórzanie zajmowali czwarte miejsce. Tak też było następnego dnia, aż do momentu, kiedy ze startu na ostatniej zmianie ruszył Michał Nowak, najbardziej utytułowany zawodnik MKS Paulinum. Tym razem również nie zawiódł i wyprowadził swoją drużynę na trzecie miejsce. W skład sztafety, która zaliczyła brąz weszli: Rafał Matyja, Jakub Dzioba, Maciej Nowak, Joanna Wiśniewska, Mateusz Dzioba i Paweł Konieczny.

Druga sztafeta Paulinum (Łukasz Mostek, Tadeusz Matyja, Michał Kalata, Monika Homan, Krzysztof Hołub, Patryk Ligocki i Kacper Klimkiewicz), niestety, została zdyskwalifikowana. Mistrzami kraju została sztafeta Grunwaldu I Poznań.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Co z tym SOR–em?

Zacięta i efektowna walka w Przesiece

PiS apeluje do mieszkańców

Dużo drożej za śmieci

Tłumy drugiego dnia MFTU

Giną woreczki na psie odchody

Świetne półkolonie

Wystartował „Art–Skwer”

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
754
Tak
22%
Nie
75%
Nie mam zdania
3%