MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Bracia nożownicy zatrzymani

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 30 marca 2011, 14:12
Aktualizacja: Wtorek, 12 kwietnia 2011, 12:12
Autor: KMP
Zażądali od pokrzywdzonego pieniędzy na nalewkę, a gdy ten odmówił zadali mu ciosy nożami kuchennymi. Pokrzywdzony trafił do szpitala, a sprawcy – do policyjnego aresztu.

Wszystko działo się wczoraj wieczorem na jednej z ulic Jeleniej Góry. Sprawcy (bracia w wieku 24 i 25 lat) zażądali od pokrzywdzonego pieniędzy na nalewkę. Zaczepiony odmówił tłumacząc, że nie ma gotówki . Doszło do awantury, w wyniku której mężczyźni wyciągnęli noże kuchenne i zadali mu ciosy, po czym uciekli. Pokrzywdzony trafił do szpitala. O napadzie powiadomił policję. Podał również dane sprawców, gdyż znał ich osobiście.

Kilka minut po przestępstwie sprawcy zostali zatrzymani , a następnie umieszczeni w policyjnym areszcie. Zarówno bandyci, jak i pokrzywdzony byli pijani. Policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Napastnicy najprawdopodobniej odpowiedzą za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia za co grozić im może nawet do 15 lat pozbawienia wolności – informuje podinspektor Edyta Bagrowska, oficer prasowy policji jeleniogórskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Kolizja na Wolności

Danuta Sadownik o uzależnieniach

Zatrucie czadem na Wojska Polskiego

Stop marginalizacji średnich miast

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Spór o edukację seksualną

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Wypadek przy sądzie

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
742
Tak
15%
Nie
65%
Nie wiem
21%