MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Bracia nożownicy zatrzymani

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 30 marca 2011, 14:12
Aktualizacja: Wtorek, 12 kwietnia 2011, 12:12
Autor: KMP
Zażądali od pokrzywdzonego pieniędzy na nalewkę, a gdy ten odmówił zadali mu ciosy nożami kuchennymi. Pokrzywdzony trafił do szpitala, a sprawcy – do policyjnego aresztu.

Wszystko działo się wczoraj wieczorem na jednej z ulic Jeleniej Góry. Sprawcy (bracia w wieku 24 i 25 lat) zażądali od pokrzywdzonego pieniędzy na nalewkę. Zaczepiony odmówił tłumacząc, że nie ma gotówki . Doszło do awantury, w wyniku której mężczyźni wyciągnęli noże kuchenne i zadali mu ciosy, po czym uciekli. Pokrzywdzony trafił do szpitala. O napadzie powiadomił policję. Podał również dane sprawców, gdyż znał ich osobiście.

Kilka minut po przestępstwie sprawcy zostali zatrzymani , a następnie umieszczeni w policyjnym areszcie. Zarówno bandyci, jak i pokrzywdzony byli pijani. Policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Napastnicy najprawdopodobniej odpowiedzą za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia za co grozić im może nawet do 15 lat pozbawienia wolności – informuje podinspektor Edyta Bagrowska, oficer prasowy policji jeleniogórskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Protest oświaty

Tłumy za krzyżem

Odpowie za kradzież dwóch rowerów

Zatrzymany za broń i narkotyki

Napastnik stanie przed sądem

Osiem lat więzienia za oszustwa bankowe

ZNP zaprasza na "czarny marsz"

Remont bez zakłóceń

Sonda

Czy wszystkie torby foliowe powinny być płatne?

Oddanych
głosów
92
Tak
75%
Nie
24%
Nie wiem
1%