Bolesławieckie fatum Karkonoszy

Sobota, 23 kwietnia 2016, 23:37
Aktualizacja: 23:39
Po dwóch cennych zwycięstwach podopieczni Bartosza Wiatrzyka doznali w sobotę, 23 kwietnia drugiej porażki w ramach rozgrywek II ligi dolnośląskiej trampkarzy. Podobnie jak w poprzedniej kolejce ich pogromcami okazali się piłkarze z Bolesławca. Tym razem katem okazała się młodzież szkolona przez byłego szkoleniowca Karkonoszy – Artura Setę.

Po zwycięstwach w Dzierżoniowie [4:2] oraz ze Śląskiem Wrocław [5:3 (0:3)], biało-niebiescy musieli uznać wyższość BKS-u Bolesławiec [2:7], a kolejnym katem okazała się ekipa Artura Sety, która na boisku przy ul. Lubańskiej w Jeleniej Górze pokonała Karkonosze 5:0. Już w pierwszej połowie piłkarze Eskardy dwukrotnie pokonali naszego bramkarza, a po zmianie stron praktycznie nie schodzili z połowy jeleniogórzan pewnie pokonując drużynę Bartosza Wiatrzyka 5:0. Gole dla gości strzelali: Pitek (x2), Kuboń, Kwoczka, Suduł.

Karkonosze Jelenia Góra – Eskadra Bolesławiec 0:5 (0:2)