MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Bóbr Marciszów lepszy od Tomka & Jerzego

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 28 sierpnia 2013, 23:07
Aktualizacja: 0:08
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Trzecie zawody (turniej par) w piłce siatkowej amatorów z cyklu “Karkonosze Cup” 2013 o Puchar Starosty Powiatu Jeleniogórskiego organizowane przez Okręgowe TKKF “Karkonosze” wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu odbyły się 24 sierpnia na boiskach do piłki siatkowej na basenie MOS–u.

W zawodach wystąpiło 12 dwuosobowych zespołów:
1. ONI – Krystian Kozak, Piotr Galus
2. DOMA & DOMINIK – Dominika Jaworowska, Dominik Sokołowski
3. BOJARSKI & HAN – Jacek Bojarski,Waldemar Han
4. TOMEK & JUREK – Tomasz Romańczyk, Jerzy Tabaka
5. XXX– Krystian Adamczak, Grzegorz Halik
6. FF- Bartłomiej Świdziński, Marcin Florkowski
7. MŁODE WILKI - Damian Sokołowski, Piotr Gluza
8. RIO GRANDE – Marcin Pokrywka, Marcin Piłat
9. DĘBIŃSKI & SZMYDYŃSKI – Kazimierz Dębiński, Łukasz Szmydyński
10. GEORGE LOL – Aleksandra Isańska, Szymon Tofil
11. BEZ NAZWY – Kamil Grzelak, Dominik Kaczmarczyk
12. BÓBR MARCISZÓW – Mateusz Dziedzic, Jacek Wróbel

Turniej rozegrano systemem “brazylijskim” grając w meczu dwa sety do 15 punktów oraz ewentualny trzeci set do 10 punktów (z przewagą 2 punktów).

Wyniki:
GEORGE LOL - DĘBIŃSKI & SZMYDYŃSKI 0:2 (13-15; 8-15)
BÓBR MARCISZÓW - TOMEK & JUREK 0:2 (11-15; 11-15)
DOMA & DOMINIK - BEZ NAZWY 0:2 (11-15; 11-15)
ONI - MŁODE WILKI 2:1 (13-15; 16-14; 12-10)
BOJARSKI & HAN - DĘBIŃSKI & SZMYDYŃSKI 1:2 (14-16; 15-12; 5-10)
TOMEK & JUREK – XXX 2:0 (15-6;15-9)
RIO GRANDE - BEZ NAZWY 2:0 (16-14; 17-15)
FF – ONI 2:1 (7-15; 15-7; 10-6)
MŁODE WILKI - BOJARSKI & HAN 0:2 (11-15;11-15)
DOMA & DOMINIK – XXX 0:2 (12-15; 11-15)
BÓBR MARCISZÓW - BEZ NAZWY 2:1 (14-16; 15-12; 10-8)
GEORGE LOL – ONI 0:2 (9-15; 11-15)
DĘBIŃSKI & SZMYDYŃSKI - TOMEK & JUREK 2:0 (15-10; 20-18)
RIO GRANDE – FF 2:0 (19-17; 15-10)
ONI – BÓBR MARCISZÓW 1:2 (15-12; 13-15; 7-10)
BOJARSKI & HAN – XXX 2:1 (12-15; 18-16; 10-8)
FF - BÓBR MARCISZÓW 0:2 (14-16; 12-15)
TOMEK & JUREK - BOJARSKI & HAN 2:1 (12-15; 15-8; 10-3)

Półfinały:
RIO GRANDE - TOMEK & JERZY 0:2 (9-15; 10-15)
BÓBR MARCISZÓW - DĘBIŃSKI & SZMYDYŃSKI 2:0 (15-13; 15-11)

Mecz o trzecie miejsce:
DĘBIŃSKI & SZMYDYŃSKI - RIO GRANDE 2:1 (12-15; 15-13;10-7)

Wielki finał:
BÓBR MARCISZÓW - TOMEK & JERZY 2:1 (9-15; 16-14; 10-8)

Tabela końcowa II turnieju:
1. (25) BÓBR MARCISZÓW – Mateusz Dziedzic, Jacek Wróbel
2. (22) TOMEK & JUREK – Tomasz Romańczyk, Jerzy Tabaka
3. (19) DĘBIŃSKI & SZMYDYŃSKI – Kazimierz Dębiński, Łukasz Szmydyński
4. (16) RIO GRANDE – Marcin Pokrywka, Marcin Piłat
5. (13) FF- Bartłomiej Świdziński, Marcin Florkowski
--- BOJARSKI & HAN – Jacek Bojarski,Waldemar Han
7. (10) ONI – Krystian Kozak, Piotr Galus
XXX– Krystian Adamczak, Grzegorz Halik
9. (7) GEORGE LOL – Aleksandra Isańska, Szymon Tofil
--- BEZ NAZWY – Kamil Grzelak, Dominik Kaczmarczyk
--- DOMA & DOMINIK – Dominika Jaworowska, Dominik Sokołowski
--- MŁODE WILKI - Damian Sokołowski, Piotr Gluza

Tabela Rankingowa “Karkonosze Cup” 2013


1 Jacek Bojarski 60
--- Waldemar Hann 60
3 Tomasz Romańczyk 51
4 Bartłomiej Świdziński 48
5 Marcin Piłat 41
--- Marcin Pokrywka 41
7 Jerzy Tabaka 38
8 Marcin Florkowski 35
--- Wojciech Zaremba 35
--- Marcin Lara 35
11 Krystian Adamczak 33
--- Grzegorz Halicki 33
13 Ernest Machało 32
14 Mateusz Dziedzic 25
--- Jacek Wróbel 25
16 Damian Sokołowski 24
--- Piotr Gluza 24
18 Krystian Kozak 23
--- Piotr Galus 23
20 Dominika Jaworowska 21
21 Tomasz Idziak 19
--- Kazimierz Dębiński 19
--- Łukasz Szmydyński 19
24 Paulina Łozowska 14
--- Patryk Obolewicz 14
--- Michał Obolewicz 14
27 Tomasz Piasecki 13
28 Martyna Bieszczad 10
--- Jerzy Sarna 10
--- Andrzej Konopka 10
--- Paweł Gwizdek 10
32 Adrian Złotkowski 7
--- Piotr Giera 7
--- Paweł Mańka 7
--- Michał Kutrowski 7
--- Michał Zieliński 7
--- Andrzej Konopka 7
--- Aleksandra Isańska 7
--- Szymon Tofil 7
--- Kamil Grzelak 7
--- Dominik Kaczmarczyk 7
--- Dominik Sokołowski 7

Zapraszamy na czwarty turniej cyklu .“Karkonosze Cup” 2013 który zostanie rozegrany w sobotę, 31 sierpnia od godz. 10.00 na boiskach do piłki siatkowej plażowej na basenie MOS przy ul. Sudeckiej (zapisy w godzinach 9.30 – 9.50).

Ogłoszenia

Czytaj również

Kolejne wieści na temat gali

Nasi szachiści trzeci na Dolnym Śląsku!

ZNP zaprasza na "czarny marsz"

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~lolk 31-08-2013 19:27
nonnonono
~xxx 2-09-2013 20:41
Juras jest za słaby dla Tomka :P

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Protest oświaty

Rozmowy z malarzem

Uliczny taniec... do Tancbudy

Wsparcie strajkujących

Osiem medali JKO

Sonda

Sezonowa zmiana opon powinna być obowiązkowa?

Oddanych
głosów
1291
Tak
70%
Nie
24%
Nie wiem
6%