Błyskawiczne strzelanie Olimpii

Wiadomości: IV liga piłkarska
Niedziela, 3 kwietnia 2016, 21:54
Aktualizacja: 22:01
Piłkarze czwartoligowej Olimpii Kowary dopisali do swojego dorobku kolejne trzy punkty. Liderzy tabeli pokonali na wyjeździe Granicę Bogatynia 4:0, a rywali napoczęli już w 1. minucie spotkania.

W pierwszej akcji meczu efektowną wymianą podań popisali się Sebastian Szujewski i Daniel Gałach. Ten drugi zdecydował się na strzał pokonując golkipera gospodarzy. Kowarzanie sunęli z kolejnym atakami, ale na drugie trafienie czekali do 34. minuty. Mateusz Baszak dograł do Macieja Gargasa, a ten skutecznie wykończył akcję Olimpii. Ostatnie dwa gole padły w końcówce starcia, a na listę strzelców wpisali się Sebastian Szujewski i Raivis Vitolnieks.

Granica Bogatynia - Olimpia Kowary 0:4 (0:2)

Olimpia: Kazakov, Kraiński, Bębenek,Smoczyk, Chajewski, Baszak, Szujewski, Gałach (75' M.Malarowski), D. Malarowski, Gargas (80' Kędzierski), Vitolnieks