MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Błota nie brakuje!

Wiadomości: Region
Sobota, 14 lipca 2018, 8:06
Aktualizacja: Poniedziałek, 16 lipca 2018, 7:05
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Tomek Raczyński
Po ulewnych opadach w czwartkowym prologu i deszczowym piątkowym poranku, pogoda stała się łaskawa dla uczestników VI edycji Mud Party, który odbywa się w Trzcińsku i okolicach. Zmagania wszelkiego rodzaju pojazdów terenowych przynoszą wiele frajdy nie tylko uczestnikom, ale i widzom.

Rywalizacji offroad'owców polega na zebraniu jak największej liczby pieczątek w roadbooku, a te rozmieszczone są na różnych odcinkach specjalnych. Niektóre bardzo łatwe, a inne dla wielu nie do zdobycia, ale w tym cała zabawa, aby pokonywać własne słabości i kombinować jak podjechać do pieczątki, która wydaje się zbyt trudna do zaliczenia. Na zakończenie piątkowych zmagań uczestnicy Mud Party mieli do pokonania widowiskowy odcinek przez tor błotny - tym razem w poprzek, co było nowością w imprezie organizowanej przez grupę Jeep-survival z Andrzejem "Siojo" Wójcikiem na czele.

W sobotę (14.07) ostatni dzień rywalizacji. Uczestnicy będą walczyć o kolejne pieczątki w godzinach 9:00 - 16:00. Następnie przez godzinę rodzice wraz z dziećmi będą mogli korzystać z darmowych przejazdów quadami, a od godz. 17:00 największe widowisko - tor błotny z niezwykle efektownymi przejazdami. Baza imprezy znajduje się przy Gościńcu Joanna w Trzcińsku, a tor błotny znajduje się kilkaset metrów dalej - w kierunku Janowic Wielkich.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Wiceminister podsumowała kampanię prezydenta

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Krakowska w budowie

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Dla odnowy wsi

„Zielony” przystanek

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2052
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%