MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Blackbird i TEATsYKI w Norwidzie

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 21 listopada 2013, 11:05
Aktualizacja: Piątek, 22 listopada 2013, 12:07
Autor: Org
Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze zaprasza jutro i w sobotę (22–23.11.) o godz. 19.00 oraz w niedzielę (24.11.) o godz. 17.00 na spektakl pt. „Blackbird” Davida Harrowera w reżyserii Grzegorza Brala. Dla dzieci – w niedzielę o godz. 11.00 TEATsYKI. Dla Czytelników mamy po jednej podwójnej wejściówce na spektakle w sobotę i niedzielę, do odbioru na godzinę przed przedstawieniem, na hasło Jelonka.com.

„Blackbird” to dynamiczny pojedynek racji i emocji, pojedynek bez zwycięzców. Wspomnienie miłości niemożliwej - zakazanej i skazanej. Spektakl inspirowany jest prawdziwymi zdarzeniami i stawia także nam pytania, na które trudno znaleźć odpowiedź.

Występują: Marta Kędziora i Tadeusz Wnuk oraz Maja Konicka jako Dziewczynka.

TEATsYKI to propozycja dla dzieci w wieku: 3-6 lat. Tym razem będzie to spotkanie z rycerzem i smokiem, czyli o tym, jakie słowa mają w sobie magię i mogą zmieniać rzeczywistość. Poprowadzą je Ewa Wołczyk i Katarzyna Klafta.

Dzieci - wstęp wolny, opiekunowie - 10 zł. Mamy też jedną podwójną wejściówkę dla opiekuna – do odbioru na godzinę przed rozpoczęciem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Już dziś prelekcja specjalna “Manila – królowa Pacyfiku”

Wszyscy za strajkiem

Głosy za strajkiem?

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~M. Kamiński 23-11-2013 9:10
Blackbird to piękny, wzruszający, interesujący strukturalnie i mistrzowsko zagrany spektakl, moim zdaniem najlepszy teraz na afiszu. Warto zobaczyć, jak radzi sobie zmienniczka Katarzyny Janekowicz i chociażby dla tej wariacji wybrać się drugi raz (choć na fotosach przed teatrem wciąż zaprasza Janekowicz). Bardzo ciekawym pomysłem jest pokazanie spektaklu dla niesłyszących, co uważam za dobry krok nowej dyrekcji. Pozdrawiam, Miłosz Kamiński

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wyścigi wraków nadal bardzo popularne

Sukces na turnieju

„Splot” – wystawa Liceum Plastycznego w Książnicy

Kończy się referendum strajkowe

Trzecioklasista z Siódemki wygrał przegląd monodramów

Sonda

Czy wszystkie handlowe niedziele powinny wrócić?

Oddanych
głosów
175
Tak
54%
Jest dobrze, jak jest
17%
Nie
27%
Nie mam zdania
2%