MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 4 sierpnia
im. Dominika, Jana

Black and White, czyli sesja zdjęciowa dla wszystkich

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 12 lutego 2017, 9:08
Aktualizacja: 9:12
Autor: Mikołaj Bachur
Fot. Mikołaj Bachur
Walentynkowa sesja zdjęciowa pt. „Moja druga połowa” z motywem przewodnim „Black and White” towarzyszyła wczoraj (11.02) „Bajkowej sobocie” w Przystani twórczej. Mógł w niej wziąć udział każdy, kto się zgłosił – w parze, pojedynczo czy z rodziną.

Wiele osób przychodziło fotografować się z kimś lub nawet z „czymś”. Jak mówi jedna z organizatorek – były np. osoby zakochane w książce czy w… swoim rowerze. - Przychodzili do nas ludzie z gitarami, z nartami, z ukochanymi zwierzakami – wylicza.

Walentynkowa sesja zdjęciowa w Przystani Twórczej ma już swoją tradycję. - Są rodziny, które robią co roku tutaj zdjęcia od czterech, pięciu lat. Na niektórych fotografiach mamy np. panią z brzuszkiem, później mamy mamę z rocznym dzieckiem, a potem tę samą rodzinę z 2-letnim dzieckiem plus kolejny brzuszek – mówi z radością dyrektor Przystani Twórczej w Cieplicach Ewelina Marciniak.

Sesja zdjęciowa jest bezpłatna, a fotografowała, jak zawsze, Patrycja Stachów. – To nasza rodowita ciepliczanka, która współpracuje z nami już od pięciu lat – dodaje Katarzyna Pruś, animatorka kultury w Przystani Twórczej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Koleją do Karpacza i Kowar – studium gotowe

Znowu auto na chodniku

Festiwal Piosenki Letniej

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~tutejszy 12-02-2017 12:12
Pomysł przystani ciekawy tylko pani fotograf powinna jeszcze parę zdjęć zrobić aby się Przeglądnąłem jej parę zdjęć.,amatorszczyzna.
~do ~tutejszy 12-02-2017 22:29
Kim jesteś, człowieczku, aby oceniać zdjęcia? Przedstaw się z imienia i nazwiska, napisz co osiągnąłeś w dziedzinie fotografii, a potem się wypowiedz. I nie, nie jestem spokrewniony/zaprzyjaźniony/zaznajomiony z autorką fotografii. Po prostu drażni mnie takie pier****nie.
~nietutejszy 13-02-2017 7:49
oj, ktoś uraził dumę ... W każdym bądź razie każdy orze jak może :P
~ 13-02-2017 18:40
tak dla ścisłości zdjęcia na portalu są fotoreportera jelonki . I pewnie "tutejszy" przeglądał właśnie te zdjęcia a zawodowej fotograf Patrycji Stachów nie widział
~Mamatata 14-02-2017 12:53
Zdjęcia na Jelonce - nie są Pani Patrycji. Mi tam jej zdjęcia bardzo się podobają, szczególnie, że co roku są coraz lepsze :) Robiła nam zdjęcia od trzech lat - i co roku jest super :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Gdzie zawita Skok w blok dzisiaj i w piątek?  

Zaczytaj się z Jelonką.com

"Parkingi" (wciąż) na chodnikach

Siatki mają chronić karkonoskie murawy

"Świerzawa na deskach"

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
774
Tak
21%
Nie
74%
Nie wiem
5%