MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

B–klasa: niespodzianka w Piechowicach, wyniki i tabele grup I–VI

Wiadomości: klasa B
Niedziela, 8 kwietnia 2012, 0:25
Aktualizacja: 0:28
Autor: Przemo
Fot. archiwum
Do sporej niespodzianki doszło w minioną sobotę (7. kwietnia) w Piechowicach, gdzie główny faworyt do awansu, dotychczasowy lider przegrał na własnym boisku z rezerwami Lotnika Jeżów Sudecki 4:6.

Na pozycję lidera w gr.II wskoczyła Pogoń Wleń, która pokonała Sandrę Gol Karpacz 2:1. Cenne wygrane zanotowąły też KS Maciejowa i Juvenia Rybnica, dzięki czemu również przegoniły piechowiczan w ligowej tabeli. W meczu na szczycie gr.IV LZS Brzeźnik zremisował z Orlikami Węgliniec 2:2. Najokazalszym zwycięstwem "świątecznej" kolejki popisał się WKS Żarki Średnie, który wygrał wyjazdowy mecz w Radomierzycach 15:2 (gr.VI).

Wyniki B-klasy:

Grupa I:
Orły Lipienica - Amfibolit Leszczyniec 5:4
Lesk Sędzisław - Auxilia Janiszów 4:1
Gnejs Ogorzelec - Spójnia Sady 6:4
Bóbr Opawa - Dragon Miszkowice 0:6
Kwarc Pisarzowice - Uran Okrzeszyn 4:1
Czarni Przedwojów - Bóbr Marciszów 2:1

Tabela:
1. Kwarc Pisarzowice 13 37 68-9
2. Lesk Sędzisław 13 34 58-14
3. Bóbr Marciszów 13 26 29-13
4. Dragon Miszkowice 13 25 38-22
5. Czarni Przedwojów 13 25 51-19
6. Orły Lipienica 13 24 37-27
7. Auxilia Janiszów 13 18 25-48
8. Bóbr Opawa 13 12 28-67
9. Amfibolit Leszczyniec 13 11 31-37
10. Gnejs Ogorzelec 13 7 18-48
11. Spójnia Sady 13 5 26-57
12. Uran Okrzeszyn 13 4 16-64

W następnej kolejce (15.IV) zagrają:
Amfibolit Leszczyniec - Bóbr Opawa
Dragon Miszkowice - Gnejs Ogorzelec
Spójnia Sady - Czarni Przedwojów
Bóbr Marciszów - Lesk Sędzisław
Auxilia Janiszów - Kwarc Pisarzowice
Uran Okrzeszyn - Orły Lipienica

Grupa II:
LKS Kostrzyca - Potok Karpniki 2:3
Hottur Borowice - Rudawy Janowice Wielkie 1:1
GLKS Czernica - KS Maciejowa 0:3
Lechia Piechowice - Lotnik II Jeżów Sudecki 4:6
Bobry Wojanów - Sokół Sokołowiec 2:1
Pogoń Wleń - Sandra Gol Karpacz 2:1
Juvenia Rybnica - Pub Gol II Jelenia Góra 5:1

Tabela:
1. Pogoń Wleń 16 37 52-29
2. KS Maciejowa 16 35 46-22
3. Juvenia Rybnica 16 34 57-39
4. Lechia Piechowice 16 33 68-37
5. Bobry Wojanów 16 28 39-32
6. Potok Karpniki 16 27 51-33
7. Lotnik II Jeżów Sudecki 16 26 48-39
8. Rudawy Janowice Wielkie 16 25 50-35
9. Sandra Gol Karpacz 16 17 37-45
10. LZS Kostrzyca 16 17 31-43
11. Hottur Borowice 16 15 36-48
12. GLKS Czernica 16 12 26-41
13. Pub Gol II Jelenia Góra 16 11 37-71
14. Sokół Sokołowiec 16 3 15-79

W następnej kolejce (15.IV) zagrają:
Pogoń Wleń - LZS Kostrzyca
Sandra Gol Karpacz - Bobry Wojanów
Sokół Sokołowiec - Lechia Piechowice
Lotnik II Jeżów Sudecki - Juvenia Rybnica
Pub Gol II Jelenia Góra - GLKS Czernica
KS Maciejowa - Hottur Borowice
Rudawy Janowice Wielkie - Potok Karpniki

Grupa III:
Fatma Pobiedna - LKS Świecie 3:0 walkower
KS Pasiecznik - Bazalt Wojciechów 3:0
LZS Henryków - Kwisa Mroczkowice 4:3
Rolnik Rząsiny - Granica Miłoszów 4:4
LZS Kościelnik - LZS Pisarzowice 4:0
Pauzuje: Olsza II Olszyna.

Tabela:
1. LZS Kościelnik 12 36 65-13
2. Granica Miłoszów 11 26 57-18
3. Fatma Pobiedna 12 24 40-23
4. KS Pasiecznik 12 21 36-32
5. Kwisa Mroczkowice 12 19 33-28
6. LZS Pisarzowice 12 15 30-28
7. LZS Henryków 12 14 20-35
8. Bazalt Wojciechów 12 12 24-49
9. Rolnik Rząsiny 12 9 22-49
10. Olsza II Olszyna Lubańska 11 8 20-43
11. LKS Świecie 12 4 16-45

W następnej kolejce (15.IV) zagrają:
Bazalt Wojciechów - LZS Kościelnik
LZS Pisarzowice - Fatma Pobiedna
Olsza II Olszyna Lubańska - Rolnik Rząsiny
Granica Miłoszów - LZS Henryków
Kwisa Mroczkowice - KS Pasiecznik
Pauzuje: LKS Świecie.

Grupa IV:
LZS Brzeźnik - Orliki Węgliniec 2:2
LZS Niwnice - TS Parzyce 5:6
Rybak Parowa - LZS Kotliska 1:1
LZS Sobota - Chrobry Nowogrodziec 1:1
Roan Tomisław - Kwisa Kierżno 5:2
Pauzuje: Granit Gierałtów.

Tabela:
1. LZS Brzeźnik 12 31 50-10
2. Orliki Węgliniec 12 29 49-15
3. Roan Tomisław 12 24 37-29
4. Granit Gierałtów 11 24 42-22
5. Chrobry Nowogrodziec 12 22 53-12
6. TS Parzyce 12 19 36-32
7. LZS Sobota 12 13 20-53
8. Rybak Parowa 12 13 28-31
9. LZS Kotliska 12 10 21-42
10. LZS Niwnice 12 4 16-60
11. Kwisa Kierżno 11 1 9-55

W następnej kolejce (15.IV) zagrają:
Kwisa Kierżno - LZS Sobota
Chrobry Nowogrodziec - Rybak Parowa
LZS Kotliska - LZS Niwnice
TS Parzyce - LZS Brzeźnik
Orliki Węgliniec - Granit Gierałtów
Pauzuje: Roan Tomisław.

Grupa V:
Znicz Kruszyn - Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 4:2
LKS Dobra - Kolonia Bolesławiec 3:2
GKS Gromadka - LKS Kraśnik Dolny 0:0
LZS Nowa - Zbylut Zbylutów 5:4
Majdan Bolesławice - LKS Mierzwin 3:1
KS Trzebień - KS Stare Jaroszowice 0:5

Tabela:
1. LKS Dobra 13 33 53-21
2. Znicz Kruszyn 13 33 65-31
3. KS Stare Jaroszowice 13 30 53-19
4. Majdan Bolesławice 13 29 45-17
5. LZS Nowa 13 28 44-18
6. GKS Gromadka 13 23 33-18
7. Kolonia Bolesławiec 13 16 22-27
8. LKS Mierzwin 13 15 22-28
9. LKS Kraśnik Dolny 13 6 17-42
10. Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 13 6 21-57
11. KS Trzebień 13 6 11-60
12. Zbylut Zbylutów 13 0 16-64

W następnej kolejce (15.IV) zagrają:
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka - KS Trzebień
KS Stare Jaroszowice - Majdan Bolesławice
LKS Mierzwin - LZS Nowa
Zbylut Zbylutów - GKS Gromadka
LKS Kraśnik Dolny - LKS Dobra
Kolonia Bolesławiec - Znicz Kruszyn

Grupa VI:
LZS Radomierzyce - WKS Żarki Średnie 2:15
Nysa II Zgorzelec - LZS Ręczyn --:-- (goście nie dojechali)
Piast Czerwona Woda - Sudety Sieniawka 1:2
LZS Porajów-Kopaczów - WKS Działoszyn/Krzewina 3:0 walkower
Orzeł Kostrzyna - LZS Zaręba 1:0

Tabela
1. Nysa II Zgorzelec 10 24 42-17
2. LZS Porajów-Kopaczów 11 23 35-20
3. Orzeł Kostrzyna 11 23 39-18
4. WKS Żarki Średnie 11 20 41-26
5. Sudety Sieniawka 11 18 32-21
6. LZS Zaręba 11 17 35-23
7. LZS Ręczyn 10 14 25-32
8. LZS Radomierzyce 11 7 26-51
9. Piast Czerwona Woda 11 6 17-42
10. WKS Działoszyn/Krzewina 11 3 10-52

W następnej kolejce (15.IV) zagrają:
LZS Radomierzyce - Orzeł Kostrzyna
LZS Zaręba - LZS Porajów-Kopaczów
WKS Działoszyn/Krzewina - Piast Czerwona Woda
Sudety Sieniawka - Nysa II Zgorzelec
LZS Ręczyn - WKS Żarki Średnie

Ogłoszenia

Czytaj również

Jacek Sutryk i Jerzy Łużniak o 21 tezach

Ważny test o ligowe punkty

Byli bliscy zwycięstwa

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Marek kafarek 8-04-2012 10:19
Cos wam sie pokrecilo w tym opisie Lechia dotychczasowy Lider?? Liderem to ona byla na jesieni a po pierwszym meczu wiosennym byla Rybnica..a od dwoch kolejek jest Pogon Wlen..tak wiec Wlenianie nie wskoczyli po wczorajszej porazce Lechitow na Lidera

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Udana inauguracja

Odpust na szczycie

W obronie zwierząt

Festiwal goli na inaugurację

Lepiej późno, niż wcale

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
507
Tak
86%
Nie
9%
Nie mam zdania
5%