MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Biegi Terenowe Przedszkolaka – działo się!

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 14 września 2017, 13:13
Aktualizacja: Piątek, 15 września 2017, 6:43
Autor: kawonz
Fot. kawonz
Miejskie Integracyjne Przedszkole nr 14 w Jeleniej Górze zorganizowało „IV Biegi Terenowe Przedszkolaka". W zabawie wzięły udział wszystkie publiczne przedszkola z miasta. Po przejściu trasy na dzieci czekał poczęstunek.

Na trasie biegu były stanowiska przedstawicieli: WOPR-u, Policji, GOPR-u, Karkonoskiego Klubu Owczarka Niemieckiego, Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej nr 1 Straży Pożarnej, przy których dzieci mogły wykazać się wiedzą i umiejętnościami w kształtowaniu postaw sprzyjających odpowiedzialności za własne bezpieczeństwo.

Nad bezpieczeństwem dzieci czuwał pan Jacek z zespołu Jaco- Med. Zabezpieczeniem trasy biegu zajęła się młodzież z klasy mundurowej z Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych w Piechowicach

Miejskie Integracyjne Przedszkole nr 14 serdecznie dziękuje przedstawicielom jednostek: Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, Karkonoskiego Klubu Owczarka Niemieckiego, Straży Pożarnej, Policji, Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, ZSTiL w Piechowicach oraz pracownikom przedszkola za pomoc w organizacji, a uczestnikom za czynny udział w zabawie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Problemy krwiodawców

O rozpadających się górach

Wypadek przy baniakach  

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~zofija 14-09-2017 14:13
brawo ,brawo i jeszcze raz brawo dla przedszkoli miejskich!! zawsze się coś w tych placówkach dzieje !! może te prywatne by wzieły przykład a nie tylko kasa!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spotkanie z historią

Kolizja trzech aut w Radomierzu

Pożegnali Słońce

Teraz lepiej widać

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
27
Tak
78%
Nie
22%
Nie wiem
0%