MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 15 sierpnia
im. Marii, Napoleona

Biegi Terenowe Przedszkolaka – działo się!

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 14 września 2017, 13:13
Aktualizacja: Piątek, 15 września 2017, 6:43
Autor: kawonz
Fot. kawonz
Miejskie Integracyjne Przedszkole nr 14 w Jeleniej Górze zorganizowało „IV Biegi Terenowe Przedszkolaka". W zabawie wzięły udział wszystkie publiczne przedszkola z miasta. Po przejściu trasy na dzieci czekał poczęstunek.

Na trasie biegu były stanowiska przedstawicieli: WOPR-u, Policji, GOPR-u, Karkonoskiego Klubu Owczarka Niemieckiego, Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej nr 1 Straży Pożarnej, przy których dzieci mogły wykazać się wiedzą i umiejętnościami w kształtowaniu postaw sprzyjających odpowiedzialności za własne bezpieczeństwo.

Nad bezpieczeństwem dzieci czuwał pan Jacek z zespołu Jaco- Med. Zabezpieczeniem trasy biegu zajęła się młodzież z klasy mundurowej z Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych w Piechowicach

Miejskie Integracyjne Przedszkole nr 14 serdecznie dziękuje przedstawicielom jednostek: Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, Karkonoskiego Klubu Owczarka Niemieckiego, Straży Pożarnej, Policji, Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, ZSTiL w Piechowicach oraz pracownikom przedszkola za pomoc w organizacji, a uczestnikom za czynny udział w zabawie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Czernow, Machałek i Obaz byli za ogromnymi podwyżkami – dla siebie

Czytelniczka: drogo i brudno

Trwają porządki w Mysłakowicach

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~zofija 14-09-2017 14:13
brawo ,brawo i jeszcze raz brawo dla przedszkoli miejskich!! zawsze się coś w tych placówkach dzieje !! może te prywatne by wzieły przykład a nie tylko kasa!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spotkanie z przeszłością

I love Nielestno

Jubileuszowy bieg w Szklarskiej Porębie

Środowisko LGBT ze wsparciem KOD–u

Rzeźby dla Kowar

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
934
Tak
36%
Nie
58%
Nie wiem
6%