MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Bieg Piastów pod opieką policji

Wiadomości: Region
Piątek, 3 marca 2017, 14:58
Aktualizacja: 15:01
Autor: 112
Fot. Archiwum
Dzisiaj (3.03) rozpoczął się na Polanie Jakuszyckiej Bieg Piastów i potrwa do niedzieli. Jeleniogórscy policjanci w tych dniach będą czuwać na bezpieczeństwem uczestników i kibiców.

- Podstawowym zadaniem sił policyjnych jest utrzymanie przejezdności drogi w kierunku Czech, zwłaszcza odcinek od Szklarskiej Poręby do Jakuszyc, gdzie są ustawione stałe posterunki oraz patrole drogówki. Uczestnicy biegu, jak i kibice, którzy przyjadą własnymi środkami transportu kierowani będą na wyznaczone przez organizatora miejsca parkingowe – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

- Prosimy o to, aby parkować w sposób umożliwiający zaparkowanie innym pojazdom. Apelujemy w miarę możliwości o korzystanie z komunikacji zbiorowej, bowiem liczba miejsc parkingowych jest ograniczona. Zwracamy również uwagę na fakt, że osoby, które chcą zdążyć na rozpoczęcie imprezy powinni wyjechać wcześniej, gdyż w godzinach od 9.00 do 10.00 w sobotę i w niedzielę mogą tworzyć się korki, co spowoduje wydłużenie dojazdu na Polanę Jakuszycką – apeluje podinsp. E. Bagrowska.

- Prosimy o bezwzględne stosowanie się do poleceń policjantów. Pojazdy pozostawione na drodze w sposób nieprzemyślany i zagrażający bezpieczeństwu będą usuwane na koszt właścicieli. Przypominany również, aby nie pozostawiać w autach w widocznym miejscu wartościowych przedmiotów, gdyż mogą być one przyczyną włamania – dodaje rzeczniczka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Rowerowa zabawa w stylu retro

Rajd zdewastował las?

Wciąż za kółkiem, mimo zakazu

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 3-03-2017 21:10
pał było tam od groma,nawet insygnia się zawieruszyła
~ciekawe 4-03-2017 10:42
przecież mamy drony z kamerkami? nie? to co, nie będą latać? czy jak?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Szóstka seniorów nie dała się oszukać

Wybory coraz bliżej. PiS apeluje

Groził byłej żonie, trafił do aresztu

Prace bez poślizgu

Okradł sąsiadkę – został zatrzymany

Sonda

Wg. rządu najlepiej zarabiający mają finasować 500+ dla osób niepełnosprawnych. Czy to jest słuszne?

Oddanych
głosów
502
Tak
31%
Nie
64%
Nie mam zdania
5%