MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 23 września
im. Bogusława, Linusa

Bezpłatnie przeszkolą kierowców

Wiadomości: Jelenia Góra/region
Sobota, 26 maja 2012, 8:18
Aktualizacja: 8:18
Autor: agrzywacz
Jeleniogórskie oddziały Państwowej Inspekcji Pracy oraz Stowarzyszenia Księgowych w Polsce zapraszają do udziału w nieodpłatnym szkoleniu z zakresu czasu pracy kierowców, sposobów podnoszenia bezpieczeństwa kierowców oraz minimalizacji ryzyka wystąpienia wypadków drogowych. Firmy mogą się zgłaszać do 1 czerwca br. Liczba miejsc jest ograniczona.

Spotkanie organizowane jest w ramach kampanii informacyjno-prewencyjnej Państwowej Inspekcji Pracy prowadzonej pod hasłem „Czas pracy, a wypadki drogowe".

- Akcja PIP jest skierowana do przedsiębiorców zatrudniających kierowców, jak również innych podmiotów gospodarczych nie zatrudniających pracowników, ale prowadzących działalność transportową – informuje Marta Jaromin z jeleniogórskiego oddziału Państwowej Inspekcji Pracy.

W ramach spotkania organizatorzy zapewniają nieodpłatnie materiały oraz pomoc doświadczonych pracowników PIP - inspektorów pracy. Szkolenie odbędzie się 6 czerwca br. w godzinach od 10.oo do 12.oo w „Książnicy Karkonoskiej" przy ul. Bankowej 27 w Jeleniej Górze.

Zgłoszenia należy kierować w terminie do dnia 1 czerwca 2012 r. na mail szkolenia@jeleniagora.skwp.pl
Dla każdej firmy przewidziane jest miejsce dla jednego przedstawiciela. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Ogłoszenia

Czytaj również

Rodzinna wystawa

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 10

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~GAPA 26-05-2012 12:00
znowu jakas chce zarobic co oni mogą znowu nagadaja i nic i nic i nic drogi budować naprawia tylko nie tych z Siedlecina
~biber 26-05-2012 18:04
Bardzo dobry pomysł.
~Dinko 26-05-2012 21:01
Ciekawa sprawa niech wyszkolą w PKESIE kierowców i nie tylko bo muszą pracować nie jednokrotnie po 15 godzi i 9 godzin przerwy i znowu 15 godzin i jakoś ani pip ani itd nic z tym fantem nie robi

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Utrudnienia na trasach rowerowych

Przekazali laptopy dla rodzin zastępczych

Sadzą las

Radni za zamiarem połączenia muzeów  

Ponad 716 tys. zł na wymianę źródeł ciepła

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
800
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%