MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Bezpłatnie przeszkolą kierowców

Wiadomości: Jelenia Góra/region
Sobota, 26 maja 2012, 8:18
Aktualizacja: 8:18
Autor: agrzywacz
Jeleniogórskie oddziały Państwowej Inspekcji Pracy oraz Stowarzyszenia Księgowych w Polsce zapraszają do udziału w nieodpłatnym szkoleniu z zakresu czasu pracy kierowców, sposobów podnoszenia bezpieczeństwa kierowców oraz minimalizacji ryzyka wystąpienia wypadków drogowych. Firmy mogą się zgłaszać do 1 czerwca br. Liczba miejsc jest ograniczona.

Spotkanie organizowane jest w ramach kampanii informacyjno-prewencyjnej Państwowej Inspekcji Pracy prowadzonej pod hasłem „Czas pracy, a wypadki drogowe".

- Akcja PIP jest skierowana do przedsiębiorców zatrudniających kierowców, jak również innych podmiotów gospodarczych nie zatrudniających pracowników, ale prowadzących działalność transportową – informuje Marta Jaromin z jeleniogórskiego oddziału Państwowej Inspekcji Pracy.

W ramach spotkania organizatorzy zapewniają nieodpłatnie materiały oraz pomoc doświadczonych pracowników PIP - inspektorów pracy. Szkolenie odbędzie się 6 czerwca br. w godzinach od 10.oo do 12.oo w „Książnicy Karkonoskiej" przy ul. Bankowej 27 w Jeleniej Górze.

Zgłoszenia należy kierować w terminie do dnia 1 czerwca 2012 r. na mail szkolenia@jeleniagora.skwp.pl
Dla każdej firmy przewidziane jest miejsce dla jednego przedstawiciela. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Ogłoszenia

Czytaj również

Zamknięty szlak przez Kocioł Łomniczki

VII Dolnośląski Kongres Samorządowy

Udany Piknik Strzelecki

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~GAPA 26-05-2012 12:00
znowu jakas chce zarobic co oni mogą znowu nagadaja i nic i nic i nic drogi budować naprawia tylko nie tych z Siedlecina
~biber 26-05-2012 18:04
Bardzo dobry pomysł.
~Dinko 26-05-2012 21:01
Ciekawa sprawa niech wyszkolą w PKESIE kierowców i nie tylko bo muszą pracować nie jednokrotnie po 15 godzi i 9 godzin przerwy i znowu 15 godzin i jakoś ani pip ani itd nic z tym fantem nie robi

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Odznaczenia PZN  

W Termach Cieplickich superpromocja!

Wokół Ratusza – to warto zobaczyć!

Studium na początek

Dla kobiet w Czekoladziarni

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
977
Tak
65%
Nie
28%
Nie wiem
7%