MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 4 lipca
im. Malwiny, Odona

Bezpłatne szkolenie z księgowości dla NGO

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 14 czerwca 2013, 7:50
Aktualizacja: 7:51
Autor: Angela
Zajmujesz się księgowością w swojej organizacji i chcesz być pewien, że wiesz wszystko o rachunkowości? Chcesz poznać źródła finansowania działań w organizacji? Przyjdź na bezpłatne szkolenie „Księgowość w NGO”, które odbędzie się 21 czerwca 2013 r. (piątek) w Jeleniej Górze. Zgłosić się można do 19. czerwca.
Bezpłatne warsztaty dla przedstawicieli organizacji pozarządowych zorganizowało Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych.

- Spotkanie skierowane jest do osób reprezentujących organizacje pozarządowe, mające swoją siedzibę lub biuro i działających na terenie powiatów: lubańskiego, lwóweckiego, zgorzeleckiego, bolesławieckiego, kamiennogórskiego, jeleniogórskiego i miasta Jelenia Góra – wyjaśniają organizatorzy. - Zapewniamy materiały edukacyjne, a przede wszystkim profesjonalną kadrę – dodają.

Podczas spotkania omawiane będą tematy: podstawy prawne - zasady rachunkowości dla jednostek nieprowadzących i prowadzących działalność gospodarczą, plan kont i polityki rachunkowości w organizacji, źródła finansowania działań w organizacji oraz praktyczne ujęcie ich w księgach handlowych, zwolnienia podatkowe organizacji NGO w podatkach dochodowych oraz ważne terminy w księgowości i podatkach.

Spotkanie odbędzie się w godz. 9.00-16.00 w biurze Regionalnego Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych w Jeleniej Górze przy ul. Bankowej 36, p. III. Poprowadzi je Aleksandra Kida, główna księgowa.

Zgłoszenia przyjmowane są do 19 czerwca 2013 r. do godz. 15.00. Można je wysłać na adres aleksandra.kida@rcwip.pl.

Spotkanie współfinansowane z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Przygoda w górach  

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Trwa rozbudowa SOSW

Trwa przeprowadzka LGD do Kowar

Nabór wniosków do 300+  

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Plany wysadzenia mostu (jednak) są realne?

Przez Izery po trójkącie

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1355
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
54%
Nie wiem
5%