MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Bezpłatne spotkanie dla przedsiębiorców

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 28 września 2018, 6:03
Aktualizacja: 14:39
Autor: (org/ AG. Dudek)
Fot. Organizator
Na poniedziałek (1 października) zaplanowano spotkanie dla przedsiębiorców pod hasłem "Prawo do przedsiębiorczości – małe firmy, wielkie zmiany". Odbędzie się ono w Hotelu Mercure przy ul. Sudeckej 63 w Jeleniej Górze. Organizatorem jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Udział jest bezpłatny.
- Przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się o zmianach i ułatwieniach w prowadzeniu działalności gospodarczej w Polsce w zakresie prawa przedsiębiorców, prawa podatkowego i zamówień publicznych oraz o ofercie wsparcia małych i średnich przedsiębiorstw – informuje Beata Cichocka, kierownik Referatu Obsługi Bieżącej Urzędu Skarbowego w Jeleniej Górze. - Informacje w tym zakresie zostaną przekazane przez przedstawicieli Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Krajowej Administracji Skarbowej, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Osoby, które zechcą wziąć udział w konferencji powinny wcześniej zgłosić chęć uczestnictwa.

Link do rejestracji to http://prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl/wydarzenia/spotkanie-jelenia-gora/.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Szczegółowy program konferencji znajduje się na stronie: http://prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl/

W spotkaniu udział weźmie m.in. Jadwiga Lesisz – p.o. prezesa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Justyna Giżewska – zastępca dyrektora Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu.

Konferencji towarzyszyć będzie strefa informacyjna, gdzie eksperci z: Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwa Finansów, Krajowej Administracji Skarbowej, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, PKO Banku Polskiego, Enterprise Europe Network, Agencji Rozwoju Przemysłu oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych będą do dyspozycji uczestników.

Twoja reakcja na artykuł?

1
33%
Cieszy
0
0%
Dziwi
1
33%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
33%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Prezydent wezwany przez prokuratora

Prezesi spółek miejskich o cenach energii

Miłośnicy zabytków na swoim kolejnym zlocie

Marcowa wierszolandia

Udana zbiórka zachełmian

Tak się nie robi!

Śladami jeleniogórskiej wyprawy na Annapurnę

Piotr Paczóski... w miejskiej spółce

Sonda

Czy wszyscy młodzi do 26. roku życia powinni być zwolnieni z podatku PIT?

Oddanych
głosów
950
Tak
38%
Nie
55%
Nie mam zdania
8%