MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Bezkonkurencyjni 12 - latkowie

Wiadomości: Dolny Śląsk
Piątek, 12 października 2007, 0:00
Autor: Łukasz Stawski
Jeleniogórscy "zorientowani" w czołówce zawodów w Świętoszowie

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali sie podczas odbywających się w Świętoszowie Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w biegach na orientacje zawodnicy klubu Paulinum Jelenia Góra.

W imprezie zorganizowanej przez UKS Gwiazdeczki Świętoszów, KS Artemis Wrocław,
Dolnośląski Związek Biegu na Orientację i 10 Brygadę Kawalerii Pancernej w Świętoszowie. wystartowała cała czołówka biegaczy na orientacje z młodszych grup wiekowych z województw dolnośląskiego i lubuskiego. Około 200 zawodnikom przyszło rywalizować na ciężko przebieżnych, trudnych technicznie trasach wytyczonych w leśnych ostępach.

Spośród startujących w zawodach jeleniogórzan najlepiej wypadli dwunastolatkowie. W biegu klasycznym pierwszy był Mateusz Dzioba, który na mecie wyprzedził swego klubowego kolegę Macieja Nowaka. Biegacze z Paulinum, biegnąc w składzie Tadeusz Matyja, M. Dzioba i Mateusz Komorowski byli także bezkonkurencyjni w biegu sztafetowym w kat. M -14. W rywalizacji sztafet w kategorii open (bez podziału na kategorie wiekowe) na trzecim miejscu uplasował sie zespół złożony z młodych Kacpra Klimkiewicza oraz M. Nowaka oraz doświadczonego Adama Bogulaka . Trenerem jeleniogórskich biegaczy jest Damian Dutkiewicz

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jubileuszowa walka z czasem...

Prezes DIOZ za kratkami

Popis jeleniogórzan w Suchedniowie

Koło ratunkowe dla Flory?

Wybory coraz bliżej. PiS apeluje

Powalczą na trasie Kryterium Ulicznego

Maraton charytatywny

Pobiegli do Kotła Łomniczki

Sonda

Rowerzyści też powinni zdawać egzamin na prawo jazdy?

Oddanych
głosów
660
Tak
53%
Nie
43%
Nie mam zdania
4%