Zalogowanych: 23

Jelenia Góra: Bez zwycięstwa na koniec

Poniedziałek, 2 marca 2020, 12:47
Aktualizacja: Wtorek, 3 marca 2020, 15:29
W ostatnim meczu przed własną publicznością KS Wichoś Jelenia Góra wyraźnie przegrał z Chrobrym Głogów. Za tydzień podopieczne Rafała Sroki rozegrają ostatnie spotkanie – wyjazdowe z WSTK Wschowa.

Początek meczu należał do przyjezdnych - w 4. minucie było już 2:10, ale jeleniogórzanki podjęły walkę i doprowadziły do stanu 10:12. W drugiej odsłonie wyrównana walka trwała do stanu 19:22 - od tego momentu na boisku Szkoły Podstawowej Nr 11 dominowały przyjezdne i na przerwę obie ekipy schodziły przy rezultacie 25:40. Po zmianie stron wyraźnie lepsze były głogowianki, które mimo krótkiej ławki wytrzymały mecz kondycyjnie i odniosły zasłużone zwycięstwo.

W tabeli ligi dolnośląsko-lubuskiej juniorek KS Wichoś z dorobkiem 5 zwycięstw i 8 porażek zajmuje 6. miejsce. Chrobry Głogów jest wiceliderem (8 zw. - 5 por.), a najbliższy rywal zabobrzanek (WSTK Wschowa) zajmuje ostatnie miejsce.

KS Wichoś Jelenia Góra - MKS Basket Chrobry Głogów 49:87 (10:14, 15:26, 14:22, 10:25)

Wichoś: Sadlik 15, Wałęska 12, Rybkiewicz 11, Grabowska 7, Wadecka 4, Krzykowska, Morańda, Białas.
Chrobry: Prokop 23, Kosturkiewicz 19, Michalczuk 16, Downar 12, Zibrow 9, Miler 8.