MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Bez Granic, czyli jak życie uczynić lepszym

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 22 marca 2017, 7:41
Aktualizacja: 14:39
Autor: Mikołaj Bachur
Fot. Mikołaj Bachur
Konferencja „Bez Granic” w Janowicach Wielkich dała impuls młodym ludziom do osiągnięcia nowych celów w ich codziennym życiu. Dzięki inspirującej atmosferze, wielu uczestników spojrzało na swoje problemy zupełnie inaczej.

Spotkanie pt. „Bez Granic” zorganizowała chrześcijańska młodzież w Janowicach Wielkich (Młodzież dla Regionu). Celem było, by zainspirować młodych ludzi do pokonywania przeciwności w codziennym życiu poprzez wiarę w Boga. Przekonać, że nie ma rzeczy niemożliwych, że wiara daje siły i nadzieję.

Przy kościele (Kościół dla Regionu) istnieje też Chrześcijański Ośrodek dla Osób Uzależnionych Nowa Nadzieja, który pomaga ludziom wyjść z narkotykowych, alkoholowych i innych uzależnień.

- Ja też miałem kiedyś z tym problem - mówi Grzegorz Kaszek, organizator konferencji. - Kiedy byłem dzieckiem trafiłem do rodziny z domu dziecka, mój tato pił i później moje życie wyglądało tak, że poszedłem jego śladem. Brałem narkotyki, piłem alkohol, okradałem bliskich, miałem problemy z prawem. Bóg wtedy postawił osobę w moim życiu, która skierowała mnie w to miejsce. W Gliwicach otrzymałem pierwsze wskazówki jak sobie radzić z uzależnieniem, ale tak naprawdę uwolnił mnie od tego Pan Bóg. Moje życie bez Niego by wyglądało zupełnie inaczej - podkreśla Grzegorz.

Dzięki swemu doświadczeniu Grzegorz oraz wielu innych młodych ludzi mówią innym o nadziei, o tym że wszystko jest możliwe, że można swoje życie zmienić na lepsze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Mniej do kasy miejskiej za płatne parkingi

To była gnojowica?

Rajd zdewastował las?

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~xyz 22-03-2017 10:37
"chrześcijanka młodzież". Chrześcijanka,chrześcijanin i młodzież.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Koło ratunkowe dla Flory?

Spotkanie w SG po misji w Macedonii

Wybory coraz bliżej. PiS apeluje

Milion z PFRON–u

Wyjątkowy spektakl, wyjątkowi aktorzy

Sonda

Rowerzyści też powinni zdawać egzamin na prawo jazdy?

Oddanych
głosów
653
Tak
53%
Nie
43%
Nie mam zdania
4%