Wiadomości: Podgórzyn
Poniedziałek, 15 września 2008, 15:07
Aktualizacja: 19:37
Autor: Mateusz Banaszak
A – klasowy beniaminek Mitex Podgórzyn w kolejnym meczu ligowym, nie poradził sobie w starciu z Pub Golem, który od kilku kolejek podtrzymuje zwycięską passę

Mitex Podgórzyn, który świetnie wprowadził się gry w A-klasie, tym razem uległ jeleniogórskiej drużynie – Pub Golowi Jelenia Góra.
Gospodarze tego pojedynku, przystąpili do tego meczu jak do każdego spotkania w walce o ligowe punkty. Niestety otwarta gra podgórzynian, szybko została skarcona przez jeleniogórzan. w ciągu 10 minut goście zadali trzy ciosy, które przesądziły o dalszych losach spotkania.Bramki zdobywali kolejno Pietrzykowski 2x i Bakaszyński.

W pierwszej połowie Mitex miał kilka świetnych okazji do zmiany wyniku, jednak piłka tylko po strzale Jakuba WYderkowskiego znalazła drogę do bramki i do przerwy na boisku w Podgórzynie wynik 3:1 dla gości. Po zmianie stron, obraz gry wyglądał podobnie. Z minuty na minutę co raz groźniejsze akcje przerowadzali jeleniogórzanie, jednak dopiero w doliczonym czasie gry, zdołali oni podwyższyć prowadzenie. Wynik na 4:1 ustalił Radosław Dutka.

Mitex Podgórzyn – Pub Gol Jelenia Góra 1:4 (1:3)
Bramki: Pietrzykowski 28’i 31’, 38’, Wyderkowski 41’, Dutka 90’.

Żółte kartki: Dutka, Bakaszyński,

Mitex : Krawczyk – Walkowiak, Woś, Żak (67’ Tupolski), Lewandowski, Lancewicz, Główczyk (28’ Ziółkowski), Saniuk, Niewiadomski, Wyderkowski, Tatomir.
Pub Gol: Wojciechowski – Ochlik, Pieroń, Grunwald, Żegota, Walczak (60’ Golonka), Bakaszyński, Dutka, Zieliński, Kaczmarek (80’ Gawroński), Pietrzykowski.