MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 10 sierpnia
im. Borysa, Wawrzyńca

Będzie skate park w Jeleniej Górze?

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 14 lipca 2020, 15:12
Aktualizacja: 20:07
Autor: tvdami
Przed II turą wyborów prezydent Jerzy Łużniak zachęcając mieszkańców do uczestnictwa w nich zapowiedział, że jeśli frekwencja w mieście przekroczy 65% wybuduje nowy skate park.

Twoja reakcja na artykuł?

3
50%
Cieszy
1
17%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Odpust Krzeszowski

Ile dostaną sołectwa?

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~Maxxx 14-07-2020 19:08
Panie Łużniak. Wszystko ma byc zrobione ale bez budżetu JBO. Ten budżet jest dla mieszkanców a pan probuje dokończyć to co pan obiecał budżetem JBO. Wstyd. Nie rób pan sobie jaj że Jeleniej Góry nie stać na to ? Rzucanie pustych obietnic bez pokrycia . Wszystko ma pan zrobic co obiecał ale nie kosztem JBO.
~Ojciec piątki dzieci 15-07-2020 14:26
Racja! Panie Łużniak, oczywiście firma ma być z Jeleniej Góry!, Nie będą się bogacić z innych gmin i miejscowości, np z Siedlęcina! No i oczywiście pracownicy też tylko z Jeleniej Góry!, to powinien być wymóg w przetargu. Jasnym jest, że ta firma ma używać polskich narzędzi, najlepiej wyprodukowanych w Jeleniej Górze, a jeżeli takich nie ma to ręcznie. Nie będziemy Naszych Pieniędzy wydawać w obce łapska!!! Jeżeli Pan tego nie zagwarantuje, to jest pan niegodzien sprawowania urzędu Prezydenta Jeleniej Góry. A tak w ogóle, to Pan powinien sam ten skate park zbudować i za swoje pieniądze, bo to Pan obiecał i Pan powinien nam wszystkim to zasponsorować!!!
~R 1 16-07-2020 13:08
Panie Łużniak Panu po głowie jakieś tam parki chodzą a ulice dziurawe że slalomem trzeba jeździć. A teraz jeszcze pudrujecie s..a malując świeże linie. Tacyście super gospodorze...
~złotniczanka 16-07-2020 20:36
Skatepark na Złotniczej??, drewniany, duży , czynny 24h?? Ludzie, zmieńcie lokalizację, z dala od domów, bo policja będzie wzywana co chwilę w zw. z hałasami.Może niech Pan Prezydent wybuduje taki obiekt blisko swojego miejsca zamieszkania!!!
~mieszkaniec-wyborca 16-07-2020 21:53
Rozumiem , zgodnie z logiką że frekwencja 65% w J. G. jest zasługą deskorolkarzy? A może ze skatepark'u korzystać w pełni, będą mogli renciści i emeryci ? Cóż za pomysł ! Jeśli wydumanie tego, zajęło prezydentowi całą noc to mu współczuję, jeśli 5 min. to współczuję mieszkańcom J.G. wybranego przez nich prezydenta. A co z lokatorami budynków mieszkalnych w pobliżu ? Ktoś zadał im pytanie co sądzą o lokalizacji takiego obiektu ? Jakiś czas temu, gdy miasto naliczyło należne podatki, potrafiło wysłać do tysięcy domów i mieszkań pracowników doręczających decyzje o ich wysokości. Nie potrafi jednak w podobny sposób, zasięgnąć opinii okolicznych mieszkańców.(kilkuset osób) Obnosi się nasz prezydent z europejskością a sam na swoim podwórku zapomina o niej. U naszych niemieckich sąsiadów w przypadku takiej lokalizacji, zapytuje się zainteresowanych sąsiadów takich inwestycji o ich zdanie. Brawo nasz prezydent !!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Miastu na urodziny

Papierosowy gang rozbity

Jubileuszowy bieg w Szklarskiej Porębie

Czytelniczka: drogo i brudno

W planach łącznik Harrachov–Jakuszyce

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
354
Tak
39%
Nie
55%
Nie wiem
6%