MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Będzie się działo – Zapowiedź 24 kolejki B klasy

Wiadomości: B - klasa
Piątek, 30 maja 2008, 18:12
Aktualizacja: Poniedziałek, 9 czerwca 2008, 15:57
Autor: Mateusz Banaszak
Fot. Mateusz Banaszak
W rozgrywkach B – klasy ostatnia prosta.
To już ostatni dzwonek, dla drużyn które mają jeszcze szansę walki o pozycję lidera.

Zaczynając od grupy I, najciekawiej zapowiada się mecz dwóch pretendentów do awansu do A-klasy – Leska i Halniaka.

Lesk traci do lidera 5 punktów i musi w niedzielnym meczu wygrać, aby myśleć o pogoni za rywalem w tabeli.
Mecz zapowiada wielkie emocje, nie tylko z powodu walki o pierwsze miejsce, ale także będzie to świetna okazja do rewanżu dla Halniaka, który w poprzednim sezonie, przegrał u siebie z Leskiem 1:2

Walka zapowiada się, też o trzecią lokatę.
Walczą o nią Lipa i Maciejowa, które grają z teoretycznie słabszymi drużynami.
Maciejowa zagra z Potokiem, a Lipa po wysokiej wygranej nad Dragonem zagra z Kostrzycą, która z końcem rozgrywek spisuje się co raz lepiej.

W grupie II bardzo ciekawa sytuacja. Walka o fotel lidera, nabiera rumieńców.
Aktualnie, liderem jest Chojnik, który ostanio ograł w okrojonym składzie Sosnówkę.

Tym razem, Chojnik zmierzy się z bardziej wymagającym przeciwnikiem – Sudetami Giebułtów.
Sudety na własnym boisku, będą chciały zatrzeć niemiłą porażkę z KKS-em, gdzie w ostatnich minutach meczu straciły bramkę - przesądzającej o przegranej.

Na wygraną Sudet, bardzo liczy Mitex Podgórzyn, który wygrywa mecz za meczem, robi wszystko co może, aby dogonić lidera i tylko przegrana lub remis Chojnika, może dać szansę piłkarzom z Podgórzyna na awans do A- klasy.

KKS, po wygranej z Sudetami, jedzie do Czernicy i aby utrzymać czwartą pozycję w tabeli musi wygrać lub chociaż zremisować z rywalem.

W grupie III niezmiennie przewodzą Kwisa Mroczkowice i Radostów i tylko między tymi drużynami toczy się walka o pierwsze miejsce w grupie.
Radostów chcąc myśleć o zamianie miejsc z Kwisą musi wygrać z Kościelnikiem i liczyć na potknięcie lidera w spotkaniu z Płóczkami Dolnymi.
Natomiast dziewiąta w tabeli Lechia Piechowice , zagra z Pogonią Wleń, która zajmuje wysokie piąte miejsce w tabeli.
Lechia już kilka razy pokazała, że potrafi wygrywać z najlepszymi – jak będzie tym razem? Przekonamy się już w niedzielę.

Grupa I

Wszystkie mecze o godz. 11

Czarni Przedwojów – Dragon Miszkowice
LZS Lipa – LZS Kostrzyca
Lesk Sędzisław – Halniak Miłków
KS Łomnica II – Uran Okrzeszyn 0:3 vo
LZS Nysa Wolbromek – Orły Lipienica
KS Maciejowa – Potok Karpniki
Dolomit Pisarzowice – Amfibolit Leszczyniec 3:0 vo

Grupa II

Bazalt Wojciechów – Mitex Podgórzyn godz.12
Sokół Sokołowiec – Woskar II Szklarska Poręba godz 11
KS Pasiecznik – Hottur Borowice 0:3 vo
LZS Dobków – Bobry Wojanów 0:3 vo
GLKS Czernica – KKS Jelenia Góra godz 11
Sudety Giebułtów – Chojnik Jelenia Góra godz.15
UKS 06 Sosnówka – KS Stara Kamienica 3:0 vo

Grupa III

LZS Henryków – LZS Radogoszcz
LZS Płóczki Dolne – Kwisa Mroczkowice
LZS Kościelnik – LZS Radostów
Zryw Ubocze – LKS Świecie
Promień Grudza – Juvenia Rybnica
Lechia Piechowice – Pogoń Wleń godz.15
Pauzuje : LZS Zaręba

Ogłoszenia

Czytaj również

Mitex lepszy od Pogoni

Wspólne posiedzenie finansów i oświaty

Lemowisko odmienione

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Piond 1-06-2008 14:29
<i> przekażę </i>

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej

200 pieczątek w 24 godziny

Victoria zgodnie z planem

Koniec pucharowej przygody

Rajd zdewastował las?

Sonda

Rowerzyści też powinni zdawać egzamin na prawo jazdy?

Oddanych
głosów
781
Tak
53%
Nie
43%
Nie mam zdania
3%