MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Będą warsztaty o sztuce słowa – możesz wziąć w nich udział!

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 20 lutego 2013, 9:31
Aktualizacja: 9:33
Autor: Org
Stowarzyszenie W Cieniu Lipy Czarnoleskiej organizuje warsztaty literackie, które rozpoczną się w jeleniogórskim Muzeum Karkonoskim przy ul Matejki o godzinie 11.00 w poniedziałek, 4 marca br. Organizatorzy zapraszają na to spotkanie wszystkich ludzi pióra, którzy w szufladach trzymają swoje wiersze, opowiadania, pamiętniki i listy. Warsztaty poprowadzi Elżbieta Śnieżkowska–Bielak, poetka i prozatorka, członek Związku Literatów Polskich.

Zebrani zwiedzą ekspozycję prezentującą dzieje Jeleniej Góry, wysłuchają wykładu pani Elżbiety i pod jej kierunkiem wezmą udział w ćwiczeniach, odkrywających sekrety literackiej wypowiedzi i doskonalących tę umiejętność. Zaś wrażenia, jakie uczestnicy spotkania wyniosą z Muzeum, posłużą jako inspiracja do dalszego tworzenia.

Jeśli będzie taka wola autorów, owoce ich pracy ukażą się w tomiku, wydanym dzięki składce wydawniczej. Stowarzyszenie jest organizacją non profit i nie dysponuje funduszami na sfinansowanie tego przedsięwzięcia.

Ogłoszenia

Czytaj również

60 – lecie Towarzystwa Karkonoskiego  

Była gala z nagrodami

Z aniołem przez życie – weź udział

Komentarze (4) Dodaj komentarz

rymcycymcy 20-02-2013 12:06
W cieniu lipy ...w cieniu lipy ...w cieniu lipy :) ....jak się tak szybko powtarza, to można się fajnie przejęzyczyć ! i ...to jest właśnie prawdziwa "sztuka słowa" ! :)
rymcycymka 20-02-2013 21:42
.. "przyjdz do mnie na nauke" _r_
~ola 21-02-2013 9:46
do rymcycymcy Potrzebujesz lekarza?Podobno do psychiatry nie trzeba skierowania.A może to nie choroba tylko bezmózgowie?Życzę wszystkiego dobrego!
~AA 21-02-2013 10:04
Wszystko żle! Moze to ci którym potrzeba rankiem alkohoklowego wsparcia. To sa "hejderzy", a może ktoś im płaci za to psioczenie?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Stop marginalizacji średnich miast

Wypadek przy sądzie

Wybory: Zwycięstwo PiS

Akt oskarżenia dla sprawców tragedii

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
697
Tak
14%
Nie
65%
Nie wiem
21%