MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 3 czerwca
im. Leszka, Tamary

Będą się promować

Wiadomości: Szklarska Poręba
Poniedziałek, 18 maja 2020, 10:24
Aktualizacja: 23:03
Autor: WAC
Fot. WAC
To ma być wsparcie dla borykających się ze skutkami pandemii koronawirusa gestorami bazy turystycznej w Szklarskiej Porębie. Tamtejsza Lokalna Organizacja Turystyczna dostała szansę zrobienia bezpłatnej, outdoorowej kampanii promocyjnej od jednego z liderów tego rynku w Polsce.

Kampania będzie prowadzona w przestrzeni publicznej oraz w sieci. Na zewnątrz treści promujące branżę turystyczną po Szrenicą znajdą się na 100 bilbordach w kilku wybranych dużych aglomeracjach, przez miesiąc od 1 czerwca. Promocja w sieci to uruchomienie strony internetowej, na której znajdą się wizytówki wszystkich partnerów akcji (zdjęcie, opis i link do strony) - widoczne do końca października 2020 roku, prowadzenie jej profilów w mediach społecznościowych, kampania AdWords strony internetowej.

Mamy możliwość ekspozycji w czerwcu naszych treści na billboardach, citylightach oraz innych nośnikach na terenie praktycznie całej Polski - mówi Grzegorz Sokoliński z Lokalnej Organizacji Turystycznej. - Nasz partner udostępnia swoje nośniki bezpłatnie tylko i wyłącznie na kampanię społeczną dla celów niekomercyjnych, a jako taką rozumieją też kampanię promocyjną regionu po to, aby wesprzeć branżę turystyczną, która najbardziej odczuwa skutki pandemii. Jednym z głównych naszych przesłań musi być pokazanie naszym potencjalnym klientom, iż pomimo tego, że kojarzymy się z masowym ruchem turystycznym, jesteśmy tym miejscem, gdzie będą mogli wypoczywać w komforcie przestrzennym, a jednocześnie dającym im pełne możliwości aktywnego wypoczynku lub kontemplacji przyrody - dodaje G. Sokoliński.

Twoja reakcja na artykuł?

6
60%
Cieszy
2
20%
Hahaha
1
10%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
10%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Renowacja figury św. Jana Nepomucena

Informacja wojewody w sprawie koronawirusa

Urząd Marszałkowski przejmuje linię kolejową do Świeradowa Zdroju

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Szklarskoporębianin 18-05-2020 15:16
Yebać PiS
~Snoop 18-05-2020 18:43
do: ~Szklarskoporębianin (15:16)
No kurczę- wpis yntelygenta.
~Mordechai Goldstein 18-05-2020 19:30
Pozdrawienia z Izraela, trzymajcie się w tej polsce... PiS przeminie...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Koczowisko posprzątane

Kowary będą miały plażę

Sokoły wędrowne wracają na Dolny Śląsk

Ozdobili rondo na znak partnerstwa z Cervi

Anna Zug nową dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy  

Sonda

Pojawiają się głosy, że w związku z zaległościami w nauce, spowodowanymi pandemią, wszyscy uczniowie powinni powtarzać rok. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
381
Tak
22%
Nie
75%
Nie wiem
3%