MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 10 lipca
im. Amelii, Antoniego, Filipa

Będą promować swoją przyszłość

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 7 marca 2015, 7:41
Aktualizacja: 12:44
Autor: Angela/ UM
Fot. UM
Gra Miejska pt. „Programuję swoją przyszłość Jelenia Góra…enter” odbędzie się 27 marca o godz. 10.00 na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze. To impreza promująca szkoły ponadgimnazjalne i ich ofertę edukacyjną skierowaną do gimnazjalistów klas III z Jeleniej Góry oraz okolic.

W ten nietypowy sposób, poprzez zabawę z rebusami i zagadkami, młodzież zapozna się z różnorodną ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych, zwłaszcza szkół zawodowych. Drużyny 2-4 osobowe odwiedzą 9 wyznaczonych punktów, które będą ukryte pod postacią rebusów. Po dotarciu na miejsce drużyna wykona zadanie przygotowane przez daną szkołę.

Celem uczestników gry będzie przejście wybranej trasy, rozwiązanie zadań i zebranie jak największej liczby punktów w czasie trwania gry, tj. w ciągu trzech godzin.

Zasady zgłaszania drużyn oraz szczegóły gry określa regulamin zamieszczony na stronie internetowej Miasta Jelenia Góra: www.jeleniagora.pl oraz na www.edukacja.jeleniagora.pl.

- Gimnazjaliści, którzy nie będą brali bezpośredniego udziału w grze, będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych, które będą się prezentowały na stoiskach zlokalizowanych na Placu Ratuszowym. Młodzież będzie mogła również skorzystać z pomocy doradców zawodowych. Całą imprezę uświetnią występy młodych artystów ze szkół ponadgimnazjalnych. Serdecznie zachęcamy do udziału w naszej zabawie i zgłaszania drużyn. Gimnazjalisto, pomożemy Ci w podjęciu ważnej, życiowej decyzji, jaką jest wybór szkoły ponadgimnazjalnej i przyszłego zawodu – zachęcają organizatorzy.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Podgórna jest nadal zarośnięta

Mobilizacja przed II turą

Koderzy ze Ścięgien

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Lwóweccy zwycięzcy "Wielkiej Ligi Czytelników"

Finał na lawecie

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Mina na Zabobrzu

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2250
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%