MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 14 lipca
im. Kamila, Marcelina

Będą kręcić w Jeleniej Górze

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 24 lutego 2010, 15:14
Aktualizacja: 15:14
Autor: ZUR
Fot. ZUR
W jeleniogórskich szkołach trwa realizacja projektu „Moja Mała Ojczyzna”. Dziś w „Elektroniku” odbyły się warsztaty dotyczące edycji video.

Uczestniczyło w nich szesnastu uczniów jeleniogórskich szkół ponadgimnazjalnych biorących udział w projekcie "Moja Mała Ojczyzna". Warsztaty prowadził Konrad Żurawski.

Dotyczyły programu Sony Vegas Pro. Wiadomości uzyskane dziś uczniowie będą mogli wykorzystać przy tworzeniu filmów na konkurs zatytułowany "W 7 minut o Ziemi Jeleniogórskiej", organizowany przez Zespół Szkół Elektronicznych.

Tworzenie filmów będzie możliwe dzięki kamerom, które szkoły biorące udział w projekcie, otrzymały od Marka Obrębalskiego, prezydenta Jeleniej Góry.
Wszystkim uczestnikom konkursu życzymy powodzenia!

Ogłoszenia

Czytaj również

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Koderzy ze Ścięgien

Czyżby Andrzej Duda?

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~Yeti 24-02-2010 16:07
Ciekawe jaki gniot nakręcą o Jeleniej te mózgi od komputerów. Swoją drogą nie trzeba chodzić do szkoły elektronicznej ani średniej by móc tak prostym programem do edycji liniowej stworzyć 7 minutowy film.
~czytelnik zwyczajny 24-02-2010 16:57
Nie trzeba też chodzić do żadnej szkoły, aby dostrzec za takim komentarzem (do ~Yeti)... żałosnego krytykanta. Tak, taki portal daje możliwości wygadania się każdemu. A takie komentarze potrafią zgasić niejedną iskierkę... może warto czasem pomyśleć, a potem pisać? A może coś zrobić, a nie tylko krytykować sprzed monitora... całe szczęście, że nie odbija się w nim twarz, bo niektórzy mogliby się przestraszyć... Pomysł na zaangażowanie młodzieży w jakiekolwiek działania jest dobry, jeśli uda się go wprowadzić w życie - jest świetny. A młodzież wybroni się sama. Wystarczy dać im szansę i dostrzec to, co robią. Za pomocą bardzo prostego programu i w 7 minut można wiele. Tylko trzeba to zrobić. Yeti, a Ty nie powinieneś czasem spać o tej porze?
~brrr.. 24-02-2010 17:52
wielkie halo. wielkie warsztaty....
*piipi* 24-02-2010 19:30
..*piękny projekt ! ~BRAVO ..dla Fajnych Ludzi,którzy potrafią .. szukac momentu wartego myślenia !
*piipi* 24-02-2010 19:33
..do - [~Czytelnik Zwyczajny ..] ..wiesz ? ..kobiecie to wystarczą 3 minuty do pełnego szczęscia ! ..bo tyle trwa sprawa rozwodowa !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Frekwencja dopisała. Będzie skatepark?

Przetarg na kolejną stację

Pszczeli projekt KPN

Wakacje czas zacząć!

Egzaminy zawodowe uczniów kowarskiego Lema

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
621
Tak
47%
Nie
40%
Nie wiem
13%