MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 6 sierpnia
im. Jakuba, Sławy

Będą kłopoty z gorącą wodą

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Sobota, 15 maja 2010, 8:29
Aktualizacja: 8:30
Autor: Angela
Do środy mogą się pojawić przerwy w dostawie ciepłej wody w rejonie ulicy Grottgera w Jeleniej Górze. Powód: usuwanie poważnej awarii z minionego tygodnia.

Dostawę ciepłej wody przywrócono wówczas prowizorycznie. Główne roboty, które spowodują brak ciepłej wody w budynkach kilku instytucji, będziemy prowadzili w weekend, wtedy, kiedy szkoły czy przedszkole i dom kultury nie funkcjonują i nie będą odczuwały problemów – mówi Andrzej Latuszek, prezes Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Jeleniej Górze.

Awaria polegała na rozszczelnieniu rurociągów. Była na tyle poważna technicznie, że trzeba całkowicie wymienić uszkodzone elementy. Usterka spowodowała tymczasowe odcięcie ciepłej wody do kilku obiektów: przy ulicy Piłsudskiego ciepłej wody nie miały Szkoła Podstawowa nr 2 i Gimnazjum nr 1 i Zespół Szkół Ekonomiczno – Turystycznych. Problem z ciepłą wodą mogą pojawiać się w Młodzieżowym Domu Kultury przy ulicy Marii Skłodowskiej - Curie, sądzie oraz Teatrze im. Norwida i w jednym budynku przy ulicy Matejki 6.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Bezpieczniej nad Kaczawą

Śmierć na żwirowni

Koleją do Karpacza i Kowar – studium gotowe

Budowa łącznika rozpoczęta

Otwarcie siłowni zewnętrznej w Lubawce

Wespół dla promocji

Stalowe rumaki w Karpaczu

Będzie nowa siedziba

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
955
Tak
22%
Nie
73%
Nie wiem
5%