MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Będą kłopoty z gorącą wodą

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Sobota, 15 maja 2010, 8:29
Aktualizacja: 8:30
Autor: Angela
Do środy mogą się pojawić przerwy w dostawie ciepłej wody w rejonie ulicy Grottgera w Jeleniej Górze. Powód: usuwanie poważnej awarii z minionego tygodnia.

Dostawę ciepłej wody przywrócono wówczas prowizorycznie. Główne roboty, które spowodują brak ciepłej wody w budynkach kilku instytucji, będziemy prowadzili w weekend, wtedy, kiedy szkoły czy przedszkole i dom kultury nie funkcjonują i nie będą odczuwały problemów – mówi Andrzej Latuszek, prezes Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Jeleniej Górze.

Awaria polegała na rozszczelnieniu rurociągów. Była na tyle poważna technicznie, że trzeba całkowicie wymienić uszkodzone elementy. Usterka spowodowała tymczasowe odcięcie ciepłej wody do kilku obiektów: przy ulicy Piłsudskiego ciepłej wody nie miały Szkoła Podstawowa nr 2 i Gimnazjum nr 1 i Zespół Szkół Ekonomiczno – Turystycznych. Problem z ciepłą wodą mogą pojawiać się w Młodzieżowym Domu Kultury przy ulicy Marii Skłodowskiej - Curie, sądzie oraz Teatrze im. Norwida i w jednym budynku przy ulicy Matejki 6.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nowy taras na Paciorkach

Niebezpieczne wyzwania

Pożegnalna wystawa braci Osipików

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Przy Złotniczej będzie chodnik do boiska

Debatowali o bezpieczeństwie

Wypadek przy baniakach  

Studium na początek

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
310
Tak
62%
Nie
36%
Nie wiem
3%