MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Beata S. wypuszczona na wolność

Wiadomości: aa
Środa, 7 listopada 2007, 22:07
Aktualizacja: 22:08
Autor: TEJO
Fot. rylit
Poznański sąd rejonowy wypuścił w środę byłą posłankę jeleniogórską z Platformy Obywatelskiej podejrzaną o podżeganie i nakłanianie do korupcji. Kobieta będzie opowiadała za swoje czyny z wolnej stopy.

Sąd uznał też, że jej zatrzymanie przez Centralne Biuro Antykorupcyjne w poniedziałek przed zgłoszeniem się do prokuratury w Poznaniu było bezzasadne – podała Polska Agencja Prasowa.

Prokuratura zapowiada odwołanie się od takiej decyzji. Cieszy się za to była posłanka i jej obrona. Beata S. podejrzana jest o podżeganie i nakłanianie do korupcji oraz płatnej protekcji, przyjęcie korzyści majątkowej i
powoływanie się na wpływy w organach władzy.

W więzieniu po ewentualnym prawomocnym wyroku sądu Beata S. może spędzić 10 lat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Teraz lepiej widać

O rozpadających się górach

Warsztaty modelarskie

Komentarze (12) Dodaj komentarz

~rozczarowany 7-11-2007 22:50
Dobrze ludzie pisali,że pani Sawicka się wymiga .Wygrało PO i nie dadzą oni swojej posłanki skrzywdzić.Jeszcze będą musieli jej zapłacić za krzywdy moralne no i te cierpienia .No i co panowie i panie mamy powrót lat 90!!! A była taka sprawa- emerytki ,która ukradła batonik? ona nie mogła odpowiadać z wolnej stopy tylko była zatrzymana.Więc jak bierzesz mało to idziesz siedzieć, a dużo jeszcze Ci dopłacą.Od Polska sprawiedliwość!!!
~powinno sie napisać 7-11-2007 23:46
ot polska sprawiedliwość tak na marginesie
~chlostac_na_placu_ratusz 7-11-2007 23:46
Kurczę! Sawicka za tą kasę miałaby z 800 tysięcy batoników... Też bym się skusił - wszak dziecko by się zesikało z radości za taki prezent. Ale wypas. Raczej Pe-Olska (niż Polska) sprawiedliwość. No cóż. Ci kombinatorzy są mimo wszystko lepsi (bardziej znośni) od Pis-owskich komunistów. A pani Beata jest postrzegana jako ofiara ich matactw. Aczkolwiek zagarniętą kasę - mogłaby oddać. Myślę, że dopracowany płacz to połowa sukcesu. Tylko jak teraz wsiąść z jej mężem do autobusu - przecież dziury się w odzieży porobią...
~Wolin 8-11-2007 0:08
bo to zła kobieta była :]
~LJ 8-11-2007 6:56
No i cóż pytam sam siebie czy to co widziałem w tv było prawdą czy też ogarneła mnie pomroczność jasna / juz kiedyś to przerabialiśmy /. Tu nie chodzi o jakąs formę zemsty gdyż to nie ma nic wspólnego ze sprawiedliwością, czy to był akt poddaństwa Wysokiego Sądu w stosunku do nowej władzy chyba należy zapamiętać nazwisko sędziego który wydał ten wyrok i śledzić jego rozwój zawodowy, ręce opadają nawet nie chce się pisać "Żeby żyło się lepiej"-NAM
~MARCYŚ 8-11-2007 7:43
BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ WSZYSTKIM OT I WSZYSTKO NA TEN TEMAT
Agajg 8-11-2007 8:45
Może i lepiej,że z wolnej stopy... utrzymywać ją jeszcze na koszt podatnika?
~gość 8-11-2007 10:32
Pan sędzia ulitował się nad płaczącą biedną kobietą.Sąd w Jelenie Górze nad kobietą na masce texi.I cóż tu można więcej dodać.Oj przydałby się Pawlak z wyposażeniem babci.I sprawiedliwość by była..........!
~J23 8-11-2007 12:02
Ludzie to nasze prawo jest chore ,Łapówkarkę puszcz sie wolno a klijenta za przerobiony wpis w legitymacji szkolnej zamuka sie zgroza.Niechcemy tej łapowkarki na naszej Jelenogórskiej ziemi .Niech jedzie do Olawy lub zostanie w Poznaniu.Wstyd dla wymiaru sprawiedliwości.Cała Polska widziała jak brała łapówki.Z niepotwierdzonych relacji wynika iż w Sadzie w Poznaniu odwaliła dobry cyrk taki jak w Sejmie na konferencj prasowej.I na to złapala sędziego.Może ktos mi powie to dlaczego burmistrz Helu jescze siedzi skoro sawicka jest na wolności.W jego przypadku to w calosci odzyskanokase .A 50tyś zl.co wzieła Sawicka zagineło.Dlaczego sad nie zatrzymal im auta(nowe Mondeo)na poczet grzywny .lub nie nakazał poręczenia majatkowego.Zatrzymał paszport.Skoro z RP można wyjechać na dowod.Paranoja.Wstyd Panie sędzio orzekający w tej sprawie.A tak skoro sawicka twierdziła iż niema kasy jest biedna to skąd ją stać na mecenasów.Z tego co wiem żaden obrońca bez kasy nie podejmie sie obrony,chyba że z urzędu jest wyznaczonym ale ta pani ma z wybory.To jest wogle paranoja.Zobaczycie ze jescze z naszych podatkow zapłącą jej odszkodowanie bo popełnione przestępstwo nie zostanie udowodnionei będzie brak społecznego niebezpieczeństwa czynu z uwagi iż robiła to w amoku miłosnym(rozkochał ja w sobie agent CBA) i to nie bedzie przestępstwo.Jedyna pociecha dla myśliwychZbyszku uważaj bo sezon na jelenie się zaczoł ,a poroża są duże wieńce(poroż) są nielada trofeum.
~oooooo 8-11-2007 12:46
Do przwidzenia to było, szkoda mie tylko tego pana z CBA , bo zamiast pofikać z miłą istotą rodzaju żeńskiego mial zadanie przez rok czasu ROZGRYZAĆ to PASZCZYDŁO. Srednia przyjemność. Na koniec SKORUMPOWANY SĄD w Poznaniu PONIŻYŁ CBA w OCZACH całej Polski. Chyba biedak z CBA ma 'kaca moralnego"
~do chlastać_placu 8-11-2007 21:02
Jesteś pewnikiem moim bratem w tamtym wcieleniu. W całej rozciągłosci popieram Twój komentarz. Tacy ludzie jeśli skrzyknęli by się napewno TA DZIEWICA ORLEAŃSKA nie puszczona byłaby nazad do Jeleniej Góry- przecież MY jej nie chcemy. Pozdrawiam Bracie .Twoja siostra nieznana.
~miss małpka 8-11-2007 22:06
Szukam mądrego portnera z CBA, stan majatkowy obojętny (mam bogatego męża). Wymagania: seksowna laweczka przy Ratuszu w J.G. APEL: ZALATWCIE MI TO.TO. Jestem tak samo mało atrakcyjna jak Beata, ale nie mam męża o imieniu męża Beaty- i jak by się dowiedział o mojej Laweczce i Ciemnych okularach - to HO,HO -WYSZEDŁBY Z NIEGO SAMIEC A NIE -----BANAN ! UHHA,UHHA

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

WOŚP prowadzi nabór wolontariuszy  

Będą opłaty za billboardy

Odbudowa mostu

Wypadek przy baniakach  

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
1016
Tak
65%
Nie
28%
Nie wiem
7%