MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Bardzo świątecznie w „Społecznej”

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Sobota, 17 grudnia 2011, 8:43
Aktualizacja: 8:44
Autor: Organizator
Fot. Organizator
Rada Rodziców i nauczyciele Zespołu Szkół Społecznych im. Jana Pawła II STO w Jeleniej Górze zorganizowali w minioną środę I Festyn Bożonarodzeniowy „Świątecznie w Społecznej” dla rodziców i dziadków uczniów oraz mieszkańców Sobieszowa.

Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali kartki i stroiki świąteczne, papierowe mikołaje i anioły oraz choinki z makaronu. W programie artystycznym dla przybyłych gości młodzież zaprezentowała swoje talenty i umiejętności. Uczniowie śpiewali kolędy, recytowali wiersze, zagrali na gitarze. Na tę okoliczność zorganizowano kawiarenkę szkolną.

– W godzinach 15.00 – 17.00 każdy mógł przyjść do szkoły obejrzeć występy uczniów, zaopatrzyć się w okolicznościowe drobiazgi, a w szkolnej kawiarence poczęstować się słodkimi wypiekami rodziców – poinformowała Alicja Dal, dyrektor ZSS im. Jana Pawła II.

Dyrekcja serdecznie dziękuje wszystkim zaangażowanym rodzicom, nauczycielom i uczniom za wkład włożony w organizację festynu. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na doposażenie szkoły.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sentymentalny powrót Watry

Remont ulicy Drzymały – jaka decyzja?

Nowy taras na Paciorkach

Cieplice pod selfie

Wystartowała gra miejska

Czy chciałbyś naprawdę być na ich miejscu?

Mają w nosie pieszych

Dwa dni mega rabatów w salonie i serwisie Volkswagen, Audi oraz SEAT w Lubinie podczas Black Friday

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
400
Tak
61%
Nie
36%
Nie wiem
3%