MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 20 września
im. Eustachego, Filipiny

Bardzo śmieszna "Nasza klasa"

Wiadomości: MICHAŁOWICE
Piątek, 2 kwietnia 2010, 9:08
Aktualizacja: 9:09
Autor: Gabi
Jadwiga i Tadeusz Kutowie oraz Jacek Szreniawa podczas spotkania promocyjnego książki "Nasza Ameryka" w Galerii Silva Rerum. Podczas wczorajszego spektaklu nie można było robić zdjęć.
Fot. TEJO
Nic tak nie poprawia nastroju jak porządna dawka dobrego humoru. Prima Aprilis to ciężki dzień dla kabareciarza, no bo jak niby ma rozśmieszyć widza w tak szczególnym dniu.

Sprawa jest nader prosta. Uwaga! Należy zaprosić widzów na spotkanie Naszej Klasy. Każdy z nas ma w pamięci zjazdy klasowe, na których chciał pokazać się jak najlepiej. Niektórym się to udawało, a niektórym nie. Tak samo było i tym razem. Po drugie należy pokazać postaci nieprzeciętne w swej przeciętności. Sukces murowany.

Przez scenę przewinęła się plejada niezapomnianych postaci. Był między innymi: artysta Gruby, Iza „Dżizas”, przyjaciel kultowego już Bobka- Wałek oraz niesamowita Leokadia Anioła. Na spotkanie klasowe przybył także Piotr Rubik, Krzysztof Krawczyk, Nina Terentiew oraz…. Zbyszek „Pszczółka” Wodecki.

Widzowie byli zachwyceni. Śmiali się aż do łez. Nagrodzili Jadwigę i Tadeusza Kutów oraz Jacka Szreniawę gromkimi brawami.
Serdecznie zapraszamy do Teatru Naszego. Nowy spektakl już w maju.

Ogłoszenia

Czytaj również

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 10

Nietypowy finał Ligi Rocka

Burza po interwencji w autobusie miejskim

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~~~Monika 2-04-2010 10:31
Pierwszy raz byłam na spektaklu Teatru Naszego. Właśnie Naszej Klasy. Byłam pozytywnie zaskoczona i na pewno jeszcze tam zagoszczę :)
~ 2-04-2010 13:35
Może by tak Teatr Nasz zmienił nazwę na Kabaret Nasz. No ale jak ktoś się nazywa Kuta bez S - to może z teatru robić Nasza Klasę dla Naszych Drogich Widzów :)
~Wielokrotny_widz 2-04-2010 15:01
Sa pomyslowi nieprzecietni i tacy swojsko Michałowiccy...jestescie swietni mili Państwo! Pani Jadziu Panie Tadeuszu wszystkiego dobrego z okazji Świąt Wielkanocnych. J.W
~Cipliczanin 2-04-2010 20:45
To że są dobrzy na scenie jako kabaret i aktorzy to wiem i udawadniają to od lat.Ale od lat funkcjonują jako twórcy biznesu w Michałowicach a to znacznie trudniejsze niż wygłupianie się na scenie.Chylę głowę i trzymaj JADZIU swego TADKA przy jajkach na ŚWIĘTA
whenryk 3-04-2010 4:16
Wspaniali para, wspaniali ludzie, potrafiacy stworzyc cos nie zapomnianego, prawie od zera. Dluga mieli droge zanim doszli do punktu w ktorym sie znalezli. Wiecej Takich wsrod nas, tego zyczylbym wszystkim innym i sobie tez. Pozdrawiam serdecznie i zycze wielu sukcesow na drodze kabaretowo-teatralnej i turystycznej a jakze!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Logos i mit w fotografii

Kowarskie wspomnienia

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Orle pamięta o Ryszardzie Semczuku

Ruszył proces o zabójstwo w noc sylwestrową

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
683
Tak
25%
Nie
72%
Nie wiem
4%