MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Bandyta porzucił skradzioną taksówkę

Wiadomości: Dolny Śląsk
Wtorek, 8 stycznia 2008, 13:27
Aktualizacja: 19:57
Autor: TEJO
Policjanci z całego Dolnego Śląska prowadzą intensywne, szeroko zakrojone poszukiwania sprawcy napadu na taksówkarza, do którego doszło w miniony weekend na terenie powiatu bolesławieckiego.

– Aktualnie policjanci sprawdzają osoby, które mogły mieć związek z tym zdarzeniem. Wcześniej już, prowadząc działania poszukiwawcze, funkcjonariusze odnaleźli w lesie, kilka kilometrów od miejsca zdarzenia, odzież, która mogła należeć do sprawcy napadu – poinformował nadkom. Artur Staniszewski z KWP we Wrocławiu.

Policjanci zostali powiadomieni również o odnalezieniu, w kompleksie leśnym na terenie powiatu, porzuconego samochodu marki Mercedes, oznakowanego jako taksówka. Funkcjonariusze potwierdzili, że jest to samochód skradziony w wyniku zdarzenia.

Przypomnijmy: do napadu doszło 5 stycznia w godzinach popołudniowych, w jednej z miejscowości powiatu bolesławieckiego. Nieznany sprawca pobił kierowcę taksówki, a następnie ukradł mu mercedesa, którym uciekł w nieznanym kierunku. Ranny, nieprzytomny kierowca taksówki, został przewieziony do szpitala.

Informację o zdarzeniu przekazano innym jednostkom policji w kraju oraz policji niemieckiej i czeskiej. Miejsce odnalezienia odzieży i samochodu, może wskazywać, że policyjne działania zmusiły sprawcę do porzucenia skradzionej taksówki i utrudniły mu ucieczkę.

Ogłoszenia

Czytaj również

Boże Ciało 2019

„Polska silnych samorządów”  

Uroczyście w „Śniadeckim”

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~jeleniogórzanka 8-01-2008 14:54
A może jakiś dokładniejszy rysopis poszukiwanego?
ebee 9-01-2008 10:06
Jeśli bolesławiecka policja jest tak samo "skuteczna", jak jeleniogórska, to.....współczuję poszkodowanemu ! EBEE

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wielki grad k. Bolkowa

Likwidacja wytwórni metamfetaminy

Skrócone (przez upały) godziny pracy Urzędu Miasta

Na Szwedzkie Skały wysiłkiem (nie)małym

Hojny festyn

Sonda

Czy reklamy przy drogach i ulicach dekoncentrują kierowców?

Oddanych
głosów
1050
Tak
78%
Nie
18%
Nie mam zdania
4%