MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Bal karnawałowy jak z baśniowej krainy

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 13 lutego 2012, 8:24
Aktualizacja: 8:24
Autor: Angela
Fot. Organizatorzy
Ponad setka dzieci z jeleniogórskiej szkoły muzycznej im. Janiny Garści z Cieplic oraz pracowników Straży Miejskiej bawiła się na XI edycji wspólnie organizowanego Balu Karnawałowego. Nie zabrakło świetnej atmosfery, licznych konkursów dla dzieci i rodziców, a także pysznego poczęstunku.

Impreza odbyła się w Szkole Podstawowej nr 11 w Jeleniej Górze. Jak co roku, wspólnie zorganizowała ją Szkoła Muzyczna im. Janiny Garści w Jeleniej Górze – Cieplicach oraz jeleniogórska Straż Miejska. Zabawę poprowadzili: Roman Grabowski z zespołu muzycznego oraz Grzegorz Rybarczyk ze Straży Miejskiej.

- Bal trwał ponad trzy godziny. Poza tańcami i szampańską zabawą, nie zabrakło konkursów dla dzieci, w tym: pokazu mody bajkowej, zabawy z krzesłami, wyboru króla i królowej balu, a także dla rodziców, np. tańca razem z dziećmi. Stroje dzieci i niezwykła atmosfera sprawiły, że uczestnicy balu czuli się jak w bajkowej krainie – mówi Grzegorz Rybarczyk, jeden z organizatorów balu.

Na sali bawiła się bowiem cała gama bajkowych postaci: księżniczek, dobrych wróżek, strażaków, pająków, żab, biedronek czy królów. Nie zabrakło też Robin Hooda, Spidermana czy Batmana. Wszystkie dzieci otrzymały nagrody oraz poczęstunek ufundowany przez organizatorów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Biegacze narciarscy apelują do pieszych

Nowy dyrektor WORD

Wandalizm czy profanacja?

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Mama_ 13-02-2012 11:47
Raczej słowo"poczęstunek" nie pasuje zbytnio to tego czegoś co zaoferowano dzieciaczkom.... trzy godziny szaleństwa maluchów i przy tym kartonik soczku dla każdego to raczej żenada ;/
~uczestnik 13-02-2012 16:31
\"Mama\" to chyba nie na tym balu była

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Orszak Trzech Króli

Śliskie Karkonosze

Smog w Sobieszowie

Teraz elewacja

Montują taśmociąg pod wyciągiem na Kopę

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
208
Tak
18%
Nie
76%
Nie wiem
6%