MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Bajkowo w Trzynastce

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 6 czerwca 2018, 7:22
Aktualizacja: Czwartek, 7 czerwca 2018, 6:02
Autor: SP 13
Fot. SP 13
Bajka – niespodzianka z okazji Dnia Dziecka to cykliczne wydarzenie wpisane już na stałe w kalendarz imprez jeleniogórskiej „Trzynastki”. Również w tym roku tradycji stało się zadość.

W miniony poniedziałek ( 4.06) uczniowie SP 13 przenieśli się w krainę baśni z Czerwonym Kapturkiem i pozostałymi postaciami z tej bajki. Swoje aktorskie talenty zaprezentowali na szkolnej scenie rodzice, nauczyciele oraz pracownicy niepedagogiczni. Zabawny, przygotowany z dużą pieczołowitością i dbałością o detale, spektakl zespolił uczniowską brać w radości i zachwycie. Gromkim oklaskom i owacjom nie było końca.

-Marzeniem rodziców jest wyreżyserować przedstawienie wraz z dziećmi - mówi Wioleta Dąbrowska, nauczycielka i koordynatorka przedsięwzięcia. - Jest to dla rodziców oderwanie od codzienności, a motywuje ich niesamowita chęć przygotowania czegoś wyjątkowego dla swoich dzieci, których wdzięczność i uśmiech jest najwyższą zapłatą.

Z niecierpliwością wypatrujemy już kolejnego przedstawienia i tego magicznego czasu, kiedy każdy odnajdzie w sobie dziecko.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Warsztaty modelarskie

Przedszkolaki w SP 7

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Rejs Pogorią – są jeszcze miejsca

Ruszył proces sprawców tragedii drogowej

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

GIS Day w szkole

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
575
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
9%