MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Bajkowo i świątecznie

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 2 grudnia 2018, 6:26
Aktualizacja: Poniedziałek, 3 grudnia 2018, 6:19
Autor: WAC
Fot. WAC
Choć do Świąt Bożego Narodzenia jest jeszcze ponad trzy tygodnie, magia tych najpiękniejszych w roku dni zagościła wczoraj (1.12) w Cieplickiej Przystani Twórczej podczas kolejnych warsztatów z cyklu Bajkowa Sobota Kreatywnej Rodzinki

Tematyka warsztatów sprawiła, że uczestniczyło w nich wyjątkowo liczne grono dzieci wraz z rodzicami. Jak to jest w zwyczaju Bajkowych Sobót, mali i duzi wspólnie wykonywali ozdoby świąteczne.

- Co roku na tych Bajkowych Sobotach przedświątecznych są prawdziwe tłumy dzieci i rodziców – mówi Edyta Szymańska z Przystani Twórczej. - To już jest ten czas, gdy chcemy robić ozdoby, zabrać je do domu, postawić i ten klimat poczuć, mimo że do świąt jest jeszcze prawie miesiąc. Dziś robimy między innymi: kule świąteczne ze śniegiem i brokatem z ludzikami z plasteliny, kalendarze adwentowe, torebeczki i zawieszki na prezenty oraz szyszki dekoracyjne bajecznie kolorowe. W tym miesiącu jeszcze raz spotkamy się na Bajkowej Sobocie. 15 grudnia w świątcznej pracowni będziemy robić stroiki z żywych gałązek i przystrajać naturalnymi ozdobami – cynamonem, suszonymi pomarańczami oraz sztucznym śniegiem. Gościem warsztatów będzie klaun Rufi Rafi. Nie zabraknie pokazów tanecznych naszych grup.

Twoja reakcja na artykuł?

3
100%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Jubileusze małżeńskie

Święto Białej Laski

Stoi kolej na Kopę

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Dikanda 6-12-2018 14:45
W Przystani Twórczej jest wspaniała pozytywna energia.Będę tam 10 grudnia na tańcach w kręgu, i 12 grudnia na podsumowaniu roku .Obejrzymy cały film.A wszystkie GWIAZDY występujące w nim,znam osobiście.Przyniosę kajecik i poproszę o autografy.Kocham was.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Będzie kręcone!

Harcersko i patriotycznie

Koniec remontu drogi w Zachełmiu

Śledztwo ws. KPR–u umorzone

Tu też świętowali

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
841
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%