MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Bajkowo... czyli jak? Konkurs na morskie zdjęcie

Wiadomości: Jelenia Góra/Kraj
Środa, 6 sierpnia 2014, 8:07
Aktualizacja: Piątek, 15 sierpnia 2014, 21:40
Autor: Org
Fot. Ad Rem
Rodzinnie? Zabawnie? Aktywnie? Uroczo? A może trochę strasznie? Wydawnictwo Ad Rem – specjalista od Bajkowych przewodników dla rodzin z dziećmi ogłasza konkurs na bajkowe właśnie zdjęcie z wakacji nad polskim morzem.

Fotografię należy opatrzyć krótkim acz wyjątkowo treściwym komentarzem. Zwycięzcy – autorzy 10 najciekawszych tandemów tekstowo-zdjęciowych otrzymają nagrodę – „Bajkowy przewodnik – Rewal”, który w 2013 r. zdobył wyróżnienie nagrody Magellana przyznawanej wydawcom najlepszych publikacji turystycznych i kartograficznych.

Zdjęcia z komentarzami należy wysyłać do 18 października pod adres: ksiegarnia@adrem.jgora.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Trwa budowa punktu widokowego

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Policyjna akcja "Pieszy"

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~ 6-08-2014 22:22
Kolejni szukają f...rów. Wydawnictwu brakuje zdjęć, to ogłasza "konkurs" i już ma na pęczki zdjęć do wyboru do koloru. Normalnie za każde zdjęcie zapłaciliby ze 100 zł albo i więcej, tutaj autor dostaje długopis i breloczek reklamowy wraz z "satysfakcją", że to jego zdjęcie zostało wybrane do publikacji.
~pytalski 13-08-2014 9:39
Słusznie mówi. Znany mi osobiście człowiek jest teraz właśnie w okolicach Matterhornu M.Blanc. Otrzymał ekstra sprzęt zimowy (tam panuje wieczna zima i jest pełno lodowców) od promotora z Warszawy, w zamian za zestaw zdjęć z gór, w tym reklamujące jego sprzęt. Wartość sponsoringu - ładnych parę tysięcy PLN. Tak więc zdjęcie kosztuje (w wersji elektronicznej!) około stówy. Takie zaś jak ten konkursy, kończą się przejęciem setek zdjęć za (zapewne darowane a nie kupione) jakieś publikacje o niszowym zakątku bez popularności turystycznej. Ot i cała historia.
~ 13-08-2014 13:05
Ja bym zapytała Wydawnictwo ile tych super cennych, profesjonalnych, nadających się do publikacji zdjęć zebrało? Bo patrząc na zaangażowanie naszego społeczeństwa w różnego rodzaju konkursy, to ofert pewnie jest "zatrzęsienie". No i przecież wszyscy tak wspaniale fotografują, albumy rodzinne to wręcz przewodniki fachowej fotografii... Ale racja, lepiej w niczym nie brać udziału (co innego fb - przecież tam nikt zdjęć nie pokazuje i nie ma szans ich wykorzystać). Przecież wszędzie chcą nas tylko wykorzystać i ograbić. Lepiej w ogóle nikomu zdjęć z wakacji nie pokazywać, bo jeszcze się zainspiruje albo sprzeda podobiznę mamy z synkiem na ręku spacerującej po nadmorskim deptaku... I to za takie kokosy! Wszyscy tylko czekają na zdjęcie tej mamy! To ja się pozwoliłam ograbić! O ja niemądra!
~do wyżej 13-08-2014 19:56
To zrób zdjęcie i wyślij - mondralo bez piątej klepki. Niekoniecznie wygrasz nagrodę, ale twoje zdjęcie i tak zostanie wykorzystane - za f...r. Bo pewnie nie doczytasz drobnym druczkiem, że biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin, a w regulaminie jeszcze drobniejszym druczkiem będzie napisane, że organizator zastrzega sobie prawo wykorzystania nienagrodzonych zdjęć. Przecież już z samego opisu wynika, że to wałek. Wydawnictwo wydaje bajkowe przewodniki, więc postanowiło zdobyć bajowe zdjęcia w tani sposób, zamiast płacić profesjonalnym fotografom. Nagrodą będzie jakiś tandetny przewodnik - pewnie z tych, co nie schodzą (więc i tak poszedłby na przemiał) i na pewno tańszy niż cena, jaką trzeba było by zapłacić profesjonalnemu fotografowi.
~do wyżej 14-08-2014 15:37
"Mondralo"? Kolejny gimbus... Myślę, że tobie nawet drugiej klepki brakuje. Nie chcesz brać udziału? To zrób wypad...
~do wyżej 15-08-2014 0:24
A ty bierzesz udział? Hihihihi. Co ty potrafisz więcej poza hejtowaniem na forach? Twoich wypocin nawet za darmo nikt by nie wziął.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Finał na lawecie

Mobilizacja przed II turą

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Kolejne defibrylatory w przestrzeni publicznej

Krakowska w budowie

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2195
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%