MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 23 września
im. Bogusława, Linusa

Bajkowa Sobota z walentynkową sesją zdjęciową

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 3 lutego 2016, 7:42
Aktualizacja: 7:44
Autor: Przystań Twórcza
Fot. Organizator
Wyjątkowo z okazji Walentynek Przystań Twórcza–Cieplickie Centrum Kultury zaprasza na Bajkową Sobotę Kreatywnej Rodzinki, która połączona będzie z Walentynkową Sesją Zdjęciową Moja Druga Połowa. Impreza odbędzie się 13 lutego w godzinach od 11.00 do 14.00 w siedzibie organizatora. Wstęp jest bezpłatny – obowiązują wcześniejsze zapisy.

- Jak co miesiąc, przestrzeń Przystani Twórczej zamieni się w niezwykłą krainę, tym razem walentynkową, w której na dzieci będzie czekało moc atrakcji w formie kreatywnych animacji oraz fascynujących warsztatów plastycznych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych mieszkańców i ich rodziców/opiekunów, proponujemy im połączenie aktywności z kulturą i sztuką – zachęcają do udziału organizatorzy.

- Zaplanowaliśmy barwne malowanie buziek, tworzenie walentynkowych kartek oraz błyszczących serduszek z cekinów dla ukochanej osoby, a także niepowtarzalne animacje, gry i zabawy związane ze Świętem Zakochanych - dodają.

Będą też niepowtarzalne i romantyczne zdjęcia z drugą połową: z ukochaną osobą, bądź nietypowym przyjacielem. Wykona je Patrycja Stachów – fotografka. Uczestnik w celu zrobienia sobie zdjęcia, powinien zabrać ze sobą swoją „Drugą Połowę”, czyli ukochaną osobę, książkę, gitarę, czy narty, albo też psa, czy kota, itd.

Udział w sesji zdjęciowej jest bezpłatny i może w niej uczestniczyć każdy, kto tego dnia zgłosi się do Przystani Twórczej. Uczestnicy otrzymają swoje fotografie drogą elektroniczną, bądź na przyniesionym przez siebie nośniku pamięci.

Warunkiem udziału w FOTO akcji jest podpisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz na wykorzystanie wizerunku /fotografii/ przez Przystań Twórczą – Cieplickie Centrum Kultury w celach promocyjnych. Po zakończonej sesji zostanie zorganizowana wystawa zdjęć. Termin wystawy podany zostanie na stronie organizatora: www.przystantworcza.pl

Obowiązują wcześniejsze zapisy w Przystani Twórczej – Cieplickim Centrum Kultury w Jeleniej Górze (ul. Cieplicka 74, 58-560 Jelenia Góra) pod nr. tel. 75 712 28 92 lub drogą e-mailową: sekretariat@przystantworcza.pl

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zagra "Bądź Ciszą"

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 10

Obrazy pędzlem pisane w ODK

To było bezpieczne?

Silesia Sonans – start  

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

"W Góry Serca" z Leszkiem na Śnieżkę

Czytamy "Balladynę"

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
787
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%