MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Bajkowa Dolina Pałaców i Ogrodów

Wiadomości: Region
Piątek, 24 sierpnia 2012, 8:01
Aktualizacja: 9:43
Autor: Mea
Fot. Organiatorzy
Przedstawienie dla dzieci „Mc Baton i Szeryf Grzanka” grane w Bajkobusie przez Wrocławski Teatr Lalek będzie można obejrzeć już 25 sierpnia o godz. 12.00 przy Pałacu w Wojanowie, a o godz. 15.00 przy Wieży Książęcej, gdzie po spektaklu odbędzie się festyn. Wstęp jest wolny.

Tym razem w Bajkobusie będzie można zobaczyć „Mc Baton i Szeryf Grzanka” to przezabawne przedstawienie dla najmłodszych, utrzymane w konwencji musicalowo-westernowej. Łączy walory artystyczne z wymiarem edukacyjnym, dotykając niezwykle aktualnej tematyki – problemu zdrowego żywienia. Znany wrocławski dziennikarz, pisarz i dramaturg Mariusz Urbanek stworzył pełną humoru opowieść o zmaganiach dzielnego szeryfa ze złowrogim gangiem McBatona, którego członkami są niezdrowe przekąski, m.in. Czekoladowa Lou. Pełne gagów i odniesień do klasyki westernu przedstawienie w sposób pozbawiony natrętnego dydaktyzmu zachęci dzieci do bardziej świadomego i zdrowego odżywiania.

Reżyseria: Roberto Skolmowski, scenografia: Małgorzata Szostakowska, muzyka: Piotr Baron,
obsada: Magdalena Morawiak i Jacek Radomski.

Po spektaklu przy Wieży Książęcej w Siedlęcinie Fundacja Zamek Chudów organizuje
festyn rodzinny przy wieży pt. „Żegnamy wakacje, a nie lato". Zabawa prowadzona będzie przez CLOWNA, który pokaże bańki dmuchane, dzieci będą mogły również poskakać na dmuchańcach. Festyn będzie trwał do godz. 19.00, a po godz. 20.00 zapraszamy do zabawy tanecznej przy wieży.

Ogłoszenia

Czytaj również

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Promesy dla OSP

Otwarto Dom Modlitwy w Łomnicy

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Baju 24-08-2012 21:13
CZy prąd trzeba zabrać ze sobą. Biznesmenów nie stać na solidne zasilanie. WSTYD !!
~ 25-08-2012 22:04
DOLNOŚLĄZAK. Córeczka Agaty - Klaudia namówiła mnie na ten spektakl. Poszedłem z prawie 4-letnim gówniarzem. Nie żałuję. W drodze powrotnej Klaudia barwnie mnie instruowała, że muszę myć zęby po każdym posiłku. A w szczególności po pożarciu Mcbatona i czekolady. Po przyjeździe do domu domagała się marchewki.
~ 25-08-2012 22:13
Cd. z 22:04. Smarkacze wraz z rodzicami pomieścili się w przypałacowym ogrodzie. Klaudia była zachwycona. Mocnym akordem była możliwość - po spektaklu - wtargnąć na plac zabaw dla dzieci. Gratuluję pałacowym organizatorom. Oceniam, że niewielka kasę wydali, sprawiając radochę naszym milusińskim. W imieniu 4 -letniej Klaudii - dziękuję. DOLNOŚLĄZAK.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Bobry na Zabobrzu

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Wyrok dla sędziego

Wiceminister podsumowała kampanię prezydenta

Droga rowerowa w budowie

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2054
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%