MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Bajka o smoku

Wiadomości: Polska
Wtorek, 4 lutego 2014, 10:13
Aktualizacja: 10:16
Autor: MT
Tym razem z przymrużeniem oka bajka o kryzysie. Po to, by troszkę stanąć z boku tego, co się wokół nas dzieje i zastanowić się, o co w tym wszystkich chodzi.

Bądźmy świadomi i wybierajmy najlepiej dla nas i najbliższych.
Marek Tkacz, wydawca Jelonki.com

Ogłoszenia

Czytaj również

Anunnaki i Sumerowie – Naukowe Fakty  

Od niedzieli z nowymi przystankami

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~Nats 4-02-2014 12:25
Bardzo mi się podoba, że jelonka nie opowiada się jasno po jednej ze stron. Dowala i Platformie i PISowi i SLD i innym, w miarę po równo, choć wiadomo, że partii rządzącej musi się dostać więcej. Brawo. <br><br><i> Szanowny Internauto, w tej rubryce nie chodzi oto żeby komukolwiek, jak Pan to określił "dowalać". Moim celem jest podnoszenie świadomości mieszkańców naszego regionu. Pozdrawiam.</i>
rymcycymcy 4-02-2014 20:03
...no cóż ! :) ...moja świadomość po ostatnich filmikach z You Tube uległa wyraźnemu podniesieniu ! :) ...jest powiedzmy na 20 % wyżej niż przed ...poproszę zatem o następne ! :) <br><br><i> Deklaracje to za mało w Pana przypadku, jak zaprzestanie Pan pisania głupich komentarzy, to wtedy uznam, że edukacja Panu coś dała :).</i>
~Balbinka 4-02-2014 21:55
meski golas moze nawet porzadnego smoka wystraszyc
rymcycymcy 5-02-2014 10:17
Głupota jak i głupowatość pisanych komentarzy jest jak wiadomo pojęciem względnym ! :) ...dlatego świadomy swych niedoskonałości nurzam się niemal codziennie w intelektualnym bezkresie ...w oceanie taktu, klasy, wiedzy, rzetelności, obiektywnej moderacji, politycznej niezależności, poprawnej polszczyzny i fotograficznego artyzmu ...i wielu innych przymiotów, których nawet pewnie nie ogarniam małym rozumkiem :) ...licząc, że bliskość tych najmądrzejszych spłynie na mnie choćby ...cienką stróżką ! ;)
rymcycymcy 5-02-2014 10:24
...a poza tą dyskusją i co do samego filmu - bajeczki, ...to jest bardzo trafny, aczkolwiek (całkiem fajnie) przerysowany materiał :) ...to coś o czym mówię przy każdej okazji politycznych wywodów. Wyborcy jesteście tylko narzędziem w rękach socjotechników ! Dajecie się urabiać i przelewać z lewa na prawo jak ...szary kisiel (albo glut zielony), który tam się obróci, gdzie mu zapachnie kiełbasą ! :) Miejcie własny rozum, nie dajcie się manipulować ! :) ...będzie łatwiej pojąć dlaczego wybraliście tego, którego wcale nie chcecie ! :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Czy e–papierosy są lepsze od zwykłych?  

Karpacz rezygnuje z fajerwerków

Rok niespełnionych obietnic

Ekumenicznie i świątecznie

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
977
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
8%