MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 27 września
im. Kosmy, Damiana

Bajka o smoku

Wiadomości: Polska
Wtorek, 4 lutego 2014, 10:13
Aktualizacja: 10:16
Autor: MT
Tym razem z przymrużeniem oka bajka o kryzysie. Po to, by troszkę stanąć z boku tego, co się wokół nas dzieje i zastanowić się, o co w tym wszystkich chodzi.

Bądźmy świadomi i wybierajmy najlepiej dla nas i najbliższych.
Marek Tkacz, wydawca Jelonki.com

Ogłoszenia

Czytaj również

Powstaje rondo w Mysłakowicach

Niebezpiecznie na Krośnieńskiej

Historia wciskania kitu  

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~Nats 4-02-2014 12:25
Bardzo mi się podoba, że jelonka nie opowiada się jasno po jednej ze stron. Dowala i Platformie i PISowi i SLD i innym, w miarę po równo, choć wiadomo, że partii rządzącej musi się dostać więcej. Brawo. <br><br><i> Szanowny Internauto, w tej rubryce nie chodzi oto żeby komukolwiek, jak Pan to określił "dowalać". Moim celem jest podnoszenie świadomości mieszkańców naszego regionu. Pozdrawiam.</i>
rymcycymcy 4-02-2014 20:03
...no cóż ! :) ...moja świadomość po ostatnich filmikach z You Tube uległa wyraźnemu podniesieniu ! :) ...jest powiedzmy na 20 % wyżej niż przed ...poproszę zatem o następne ! :) <br><br><i> Deklaracje to za mało w Pana przypadku, jak zaprzestanie Pan pisania głupich komentarzy, to wtedy uznam, że edukacja Panu coś dała :).</i>
~Balbinka 4-02-2014 21:55
meski golas moze nawet porzadnego smoka wystraszyc
rymcycymcy 5-02-2014 10:17
Głupota jak i głupowatość pisanych komentarzy jest jak wiadomo pojęciem względnym ! :) ...dlatego świadomy swych niedoskonałości nurzam się niemal codziennie w intelektualnym bezkresie ...w oceanie taktu, klasy, wiedzy, rzetelności, obiektywnej moderacji, politycznej niezależności, poprawnej polszczyzny i fotograficznego artyzmu ...i wielu innych przymiotów, których nawet pewnie nie ogarniam małym rozumkiem :) ...licząc, że bliskość tych najmądrzejszych spłynie na mnie choćby ...cienką stróżką ! ;)
rymcycymcy 5-02-2014 10:24
...a poza tą dyskusją i co do samego filmu - bajeczki, ...to jest bardzo trafny, aczkolwiek (całkiem fajnie) przerysowany materiał :) ...to coś o czym mówię przy każdej okazji politycznych wywodów. Wyborcy jesteście tylko narzędziem w rękach socjotechników ! Dajecie się urabiać i przelewać z lewa na prawo jak ...szary kisiel (albo glut zielony), który tam się obróci, gdzie mu zapachnie kiełbasą ! :) Miejcie własny rozum, nie dajcie się manipulować ! :) ...będzie łatwiej pojąć dlaczego wybraliście tego, którego wcale nie chcecie ! :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

O Zamku w Karpnikach  

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

40 lat pracy Stanisława Firszta

Senator zachęca do głosowania na maszty

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
944
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
3%