MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Bądźmy Razem na dziedzińcu MOPS. Festyn w sobotę

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 15 czerwca 2012, 7:31
Aktualizacja: 7:32
Autor: Petr
Uroczysty festyn z okazji Dnia Matki, Ojca i Dziecka p.n. Bądźmy Razem odbędzie się już w sobotę, 16 czerwca na dziedzińcu Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze w godzinach od 14.00 do 17.00. – Zapraszamy wszystkich mieszkańców terenów objętych programem rewitalizacji i integracji społecznej „Wspólne działanie–lepsze jutro” – mówią organizatorzy.

W ramach festynu Bądźmy Razem zorganizowanego dla beneficjentów programu „Wspólne działanie-lepsze jutro” – o którym niejednokrotnie pisaliśmy na łamach portalu Jelonka.com, odbędą się m.in. gry i konkursy dla dzieci i dorosłych, zabawy integracyjne i inne atrakcje. W imprezie – prócz uczestników programu, mogą uczestniczyć inne osoby zamieszkujące ulice Czeczota, Drzymały, Flisaków, Grunwaldzkiej, Jagiełły, Kilińskiego, Krzywoń, Krzywoustego, Lwówecką, Mostową, Obrońców Pokoju, Osiedle Robotnicze, Obrońców Westerplatte, Pijarską, Podwale, Powstańców Śląskich, Rodzinną, Słowiańską, Świętojańską, Waryńskiego, Weigla, Ziemowita i Złotniczej.

„Wspólne działanie-lepsze jutro” autorstwa MOPS i PCKK to projekt współfinansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Liderem programu jest Miasto Jelenia Góra. Więcej informacji znajdą Państwo na stronach internetowych: www.pckk.pl, wspolnedzialanie.mops.jelenia-gora.pl i w serwisie facebook.

Ogłoszenia

Czytaj również

Nie widać, że to bio?

Tu też ryzykują życie?

Spełniło się jedno z marzeń Karola!  

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~cóz 15-06-2012 19:25
drinków raczej nie bedzie

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kto będzie realizował inwestycje na Polanie Jakuszyckiej?  

Sprzątali Chojnik

Protest oświaty

Wsparcie strajkujących

Do „Śnieżki” po sadzonkę – jutro

Sonda

Czy wszystkie torby foliowe powinny być płatne?

Oddanych
głosów
719
Tak
66%
Nie
31%
Nie wiem
3%